انریکه: اگر ببریم هم منتقدان ساکت نخواهند شد

انریکه: اگر ببریم هم منتقدان ساکت نخواهند شد

3837
20:08
15 آذر 1395
تیم فوتبال بارسلونا فرداشب در حالی میزبان مونشن گلادباخ است که با 12 امتیاز صعود خود را به عنوان تیم نخست مسجل کرده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - تیم فوتبال بارسلونا فرداشب در حالی میزبان مونشن گلادباخ است که با 12 امتیاز صعود خود را به عنوان تیم نخست مسجل کرده است.

به گزارش وبسایت رسمی برنامه نود، لوئیز انریکه که به همراه سرجی روبرتو در کنفرانس خبری شرکت کرد، در پاسخ به سوالات خبرنگاران اینگونه صحبت هایش را آغاز کرد:

بازی فردا یک بازی تشریفاتی است اما دلیل نمی شود که آن را ساده بپنداریم و بی انگیزه باشیم. در بازی فردا فقط به دنبال پیروزی خواهیم بود. بازی خانگی است و فقط پیروزی ما را راضی می کند. برد همیشه بسیاری از مشکلات روحی و فنی تیم را حل می کند. به همین دلیل است که بعد از سه تساوی، به شدت به پیروزی فردا نیاز داریم. البته با ارائه یک بازی جذاب و دلپذیر. ممکن است به برخی بازیکنان استراحت بدهیم تا جوانتر ها فرصت بازی پیدا کنند. اما مسی فیکس به میدان خواهد رفت. اما نیمار به خاطر مصدومیتش در ال کلاسیکو استراحت می کند.

او در خصوص ناامیدی بازیکنان پس از ال کلاسیکو اظهار داشت:

اصلا این گونه نیست. اتفاقا خیلی هم با انگیزه بودیم و خوب تمرین کردیم. من چنین چیزی در آن ها ندیدم. بازگشت اینیستا به تیم روحیه داده است و قطعا روی عملکرد ما هم تاثیر خواهد گذاشت. هدف ما هر سال رقابت برای تمامی جام ها بوده و امسال نیز با همین هدف وارد رقابت ها شدیم و تا انتها هم آن را ادامه خواهیم داد. در اکثر بازی ها ما با تیم هایی مواجه می شویم که بعضا با 8 بازیکن در محوطه خودی مشغول دفع توپ هستند. برای اینکار تنها به ام اس ان متکی نیستیم و با شوت های از راه دور، سانتر و استفاده از فضاها سعی می کنیم دروازه حریفان را باز کنیم.

انریکه در خصوص شرایط بارسا در هفته های اخیر گفت:

در این هفته ها خوب نتیجه نگرفتیم اما دلیل نمی شود که تلاش و انگیزه بازیکنان را زیر سوال ببرم. آن ها با تمام وجود به میدان می روند. پس از ال کلاسیکو صحبت های زیادی به میان آمد. اینکه باید بازی ترکیبی را در دستور کار قرار می دادیم اما رئال بازی را کنترل کرد، یا اینکه تیم متکی به مسی است و خیلی چیزهای دیگر. این حرف ها همیشه بود اما من زیاد به آن ها اهمیت نمی دهم. به زودی به مسیر خوب خودمان برمی گردیم و این صحبت ها هم قطع خواهد شد.

سرمربی بارسا در خصوص اینکه برد فرداشب این مشکلات را تمام خواهد کرد نیز افزود:

بله قطعا همینطور است. اما بگذارید حرفم را پس بگیرم چرا که اگر فردا هم پیروز شویم باز هم انتقادات ادامه خواهد داشت.

1313

نظرات کاربران
آرمان
تو بارسا رو نابود کردی
۱۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۰۰:۰۷
پاسخ
12
13
محسن
حیف این تیم که مربیش تو هستی
۱۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۵:۲۴
8
4