انریکه: اگر ما در زمین سلتا و مالاگا شکست خورده ایم پس هر تیم دیگری می تواند آنجا شکست بخورد

انریکه: اگر ما در زمین سلتا و مالاگا شکست خورده ایم پس هر تیم دیگری می تواند آنجا شکست بخورد

3456
02:03
25 اردیبهشت 1396
بارسلونا با حساب 4-1 مقابل لاس پالماس به پیروزی رسید و لوییز انریکه در کنفرانس مطبوعاتی پس از این دیدار از عملکرد شاگردانش ابراز رضایت کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - بارسلونا با حساب 4-1 مقابل لاس پالماس به پیروزی رسید و لوییز انریکه در کنفرانس مطبوعاتی پس از این دیدار از عملکرد شاگردانش ابراز رضایت کرد.

به گزارش وبسایت نود، بارسا با گل های سوارز و هت تریک نیمار موفق شد با حساب 4-1 جزایر قناری را ترک کند تا همچنان با یک بازی بیشتر صدر نشین لالیگا باشد. بارسا در حالی مقابل این تیم به میدان رفت که ماسکرانو را در زمان گرم کردن پیش از دیدار از دست داد تا مارلون برای نخستین بار در خط دفاعی بارسا قرار بگیرد. لوچو در این خصوص در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این دیدار گفت:

نمی توانستیم ریسک کنیم، ماسکرانو احساس ناراحتی می کرد و نمی خواستیم با بازی کردن او شرایطش سخت تر شود. مارلون بازی خوبی را به نمایش گذاشت، او بسیار آرام بود و در هر صحنه بهترین حرکت ممکن را برای دفع توپ انتخاب می کرد. مجبور شدیم بخاطر مصدومیت های متعدد از دینیه در پست مدافع راست استفاده کنیم و احساس می کنم او عملکرد خوبی داشت، او در فاز حمله نیز حاضر بود و خطراتی را روی دروازه حریف ایجاد کرد. بازی مقابل تیمی که چیزی برای از دست دادن ندارد همیشه دشوار خواهد بود. لاس پالماس خیالش از بقا در لالیگا راحت بود و همیشه مقابله با چنین تیم هایی سخت خواهد بود. عملکرد خوبی داشتیم و اجازه ندادیم که حریف شرایط را برای ما دشوار کند. موقعیت های خوبی به دست آوردیم و توانستیم 3 امتیاز حساس این دیدار را کسب کنیم.

لوچو که از دینیه به عنوان مدافع راست در ترکیب خود استفاده کرده بود در میانه نیمه دوم او را با گومز تعویض کرد تا هافبک پرتغالی در پست غیر تخصصی به میدان برود، لوچو در این خصوص افزود:

گومز بازیکنی است که آماده بازی در همه پست ها است. با چنین بازیکنانی می توانید با خیال راحت به جنگ بروید.

رئال مادرید با پیروزی خانگی که مقابل سویا به دست آورد همچنان این فرصت را خواهد داشت تا با پیروزی در بازی های باقیمانده خود به مقام قهرمانی لالیگا دست یابد، این تیم باید مقابل سلتاویگو و مالاگا صف آرایی کند، با این وجود لوچو در این خصوص افزود:

یک بازی دیگر در پیش رو داریم، باید در خانه مقابل ایبار صف آرایی کنیم و برای آنکه به هدف خود دست یابیم نیاز به پیروزی در آن دیدار خواهیم داشت، رئال مادرید دو دیدار سخت مقابل سلتا و مالاگایی خواهد داشت که ما مقابل آن ها شکست خوردیم، اگر ما در زمین آن ها شکست خوردیم بنابراین هر تیم دیگری می تواند در ورزشگاه خانگی آن ها شکست بخورد. ما در ویگو بارها شکست خورده ایم بنابراین هر تیمی می تواند در آن جا شکست بخورد.

رئیس باشگاه مالاگا که در روزهای گذشته در اکانت توییتر خود به بارسا توهین کرده بود و به خاطر این توهین ها جریمه شده بود باعث شد تا شک و تردیدهایی در خصوص دیدار پایانی مادریدی ها مقابل مالاگا به وجود بیاید، همچنین میشل، سرمربی این تیم یکی از بازیکنان سابق و متعصب مادریدی ها بوده است و جمیع این موارد شک و گمان هایی را به وجود آورده است که ممکن است مالاگا مقابل رئال مادرید از پیش بازنده باشد، با این وجود لوچو در این خصوص گفت:

فکر نمی کنم این شک و تردید ها درست باشد، همیشه سعی کرده ام باور داشته باشم که همه افراد رفتار حرفه ای از خود نشان می دهند.

بوسکتس در این دیدار عملکرد خارق العاده ای داشت و در چند صحنه با حرکت های تماشایی خود بارسا را از فشار خارج کرد، لوچو در ادامه در این خصوص افزود:

هرگز نمی توانید برخی مسائل را پیش بینی کنید. معمولا شرایطی که احتمال رخ دادنشان وجود دارد را پیش بینی می کنیم با این وجود سعی می کنیم کاری را انجام دهیم که از نتیجه آن اطمینان داریم. بوسکتس نیز یکی از بازیکنانی است که همیشه با اطمینان در زمین حاضر می شود. او همیشه از بازیکنی که پشت سرش حضور دارد آگاهی دارد و با ارائه عملکردی استثنایی شرایط را برای ما آرام می کند. حتی از مسی هم نمی توانیم بخواهیم که در محاصره 3 بازیکن توپ را به سود ما خارج کند اما بوسکتس یکی از معدود بازیکنانی است که می تواند از این چنین نبردها سربلند خارج شود.

1899

نظرات کاربران
Mm
اره ولی شما جلوی سلتا باختین چون بد بازی کردین ولی ما مثل شما نیستیم
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۴۶:۱۸
پاسخ
6
12
رض
شما از بایرن 7تا خوردین اما این دلیل نشد ک رئال 6 تا نزنه بهش... دوستان منظورمو فهمیدین دیگه؟؟
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۲:۲۵
پاسخ
7
12
حقیقت جو
داداش شما از بایرن هم ۷ تا خوردی،دلیل نمیشه که ما ۶ تا بهشون نزنیم!!!
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۸:۵۹
پاسخ
7
11
فواد
درست شده مثل زمان تاتا مارتینو..حاظرم لالیگارو نگیریم ولی تو شرتو کم کنی از بارسا ...حالم ما بهم خورد از این ترکیب چیدنای فضاییت از این گومز بازی دادنات ...برو جای دیگه ببینم مسی نامی هست واست بازی در بیاره یا نه؟ دلت به حال تیم و طرفدارا نمیسوزه به فکر خودت باش .. بخدا بهت میخندن به عقلت شک میکنن این گومزو بازی میدی... اگه لالیگارو بگیری اون کمک مربی داغون تر از خودت میشه مربی اونوقت بیاو درستش کن..درکه ما که عقده جام نداریم ...تیمایی هستن که ده سال یه بار لالیگا میگیرن اونا مهتاج تر از ما هستن..نخواستیم..
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۸:۰۱
پاسخ
30
12
حقیقت جو
داداش محتاج،نه مهتاج!
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۰:۴۰
3
10
میثم تاجی بارسایی
امیدوارم رئال مقابل سلتا ببازه!
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۵۵:۲۶
پاسخ
37
17