انریکه دوباره سرمربی تیم ملی اسپانیا شد

انریکه دوباره سرمربی تیم ملی اسپانیا شد

7458
15:08
28 آبان 1398
سرمربی اسپانیایی پس از پنج ماه دوباره به تیم ملی بازگشت و هدایت لاروخا را در یورو ۲۰۲۰ بر عهده خواهد گرفت.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از آس، روبرت مورنو پس از پیروزی ۵ بر صفر اسپانیا برابر رومانی در انتخابی یورو ۲۰۲۰ با چشمان گریان از بازیکنان تیم ملی خداحافظی کرد. سرمربی لاروخا بدون هیچ توضیحی توسط فدراسیون برکنار شد. امروز (سه‌شنبه) لوییس روبیالس در یک نشست خبری حاضر شد تا در این رابطه صحبت کند.

رییس فدراسیون فوتبال اسپانیا در این نشست برکناری مورنو را تایید کرد و اعلام کرد لوییس انریکه دوباره هدایت تیم ملی را بر عهده می‌گیرد. انریکه نوزدهم ژوئن (بیست و نهم خرداد) به خاطر بیماری دخترش (در آگوست درگذشت) از سمتش استعفا کرد. او اکنون دوباره فرصت دارد تیم ملی اسپانیا را هدایت کند. انریکه در یورو سرمربی لاروخا خواهد بود.

2051

نظرات کاربران
Behzad
امیدوارم موفق بشه
۲۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۱:۳۱
پاسخ
1
7
عماد
میشه گفت عجیبترین اخراج و جایگزینی مربی در رده ملی رو شاهد بودیم
۲۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۳:۳۲
پاسخ
30
81
بارسلونا❤
عجیبترین اخراج ؟؟؟ بله برای ما ایرانی‌ها بایدم عجیب باشه .. شماها مثل اینکه حافظتون به ۱۰ ماه پیش هم قد نمیده ... شماها دوست دارید اسپانیا مثل ایران که کامبوج رو ۱۴تایی کرد ، مالت و رومانی رو ۷تایی و ۵تایی کنه و توی بازیهای بزرگ دست‌وپا بسته باشه ... اسپانیا با انریکه ، کرواسی نائب‌قهرمان جام‌جهانی رو ۶تایی کرد ... الکی نیاین فدراسیون اونا رو به فدراسیون تاج تشبیه نکنید چون هیچ شباهتی وجود نداره :)
۲۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۴:۲۲
10
80
تــاج کبیر
اسپانیا به عنوان تیم نسخت مرحله گروهی با 17 امتیاز صعود کرده به مرحله بعد و بازی اخرش هم 5 بر صفر برده میاد مربی خودش اخراج میکنه و یه مربی با سابقه بهتر میذاره میبینید که با برنامه ریزی جلو میرن اونوقت تیم ملی ما وقتی حذف بشه باید تازه بیاییم بگیم کی مقصره...
۲۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۸:۰۹
پاسخ
10
123
علیرضا کاظمی نورالدین وند
اینهم یک نظر قابل احترام، آری، آنها طبق برنامه پیش می روند و نه منطبق با وزش باد های موسمی. دقیقا شبیه حذف والدیر ویرا بعد از ساختن شکوهمند ترین صعود ایران به جام جهانی و حذف استرالیا. که اگر در جام جهانی هم سرمربی بود در مقابل آلمان پیر براحتی امتیاز میگرفت و شاید صعود هم می کردیم. ولی افسوس و بعد از آنهم خبری از والدیر نشد که نشد
۲۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۴:۱۴
3
40
محمد
دقیقا
۲۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۸:۳۸
0
22
طرفدار تاتنهام
یکی از عجایب دیگه بازی رو به جلوی ماست.... نمردیم و بازی هجومی ویلموتس رو هم دیدیم
۲۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۸:۵۶
1
57