انریکه و آنچلوتی، محتمل‌ترین گزینه‌های هدایت پاریسن‌ژرمن

انریکه و آنچلوتی، محتمل‌ترین گزینه‌های هدایت پاریسن‌ژرمن

2137
21:42
16 اسفند 1396
وبسایت رسمی برنامه نود - رادیو مونته کارلو گزارش داد که پی اس جی تلاش ها را برای پیدا کردن جانشین اونای امری، سرمربی پاریسنژرمن آغاز کرده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - رادیو مونته کارلو گزارش داد که پی اس جی تلاش ها را برای پیدا کردن جانشین اونای امری، سرمربی پاریسن ژرمن آغاز کرده است.

به گزارش وبسایت نود، کارلو آنچلوتی و لوئیز انریکه، دو مربی بدون شغل در حال حاضر در دسترس ترین گزینه ها برای ناصر الخلیفی، مالک قطری پی اس جی هستند. آنچلوتی سابقه هدایت آنچلوتی در گذشته را دارد و در حال حاضر پس از اخراج شدن توسط بایرن مونیخ بدون تیم مانده است. انریکه نیز که سابقه کار کردن با نیمار در بارسلونا را دارد در حال حاضر بدون تیم است.

گزینه های مشکل تر برای پی اس جی مائوریسیو پوچتینو از تاتنهام و گواردیولا از سیتی هستند. مربی آرژانتینی دوران موفقی در تاتنهام داشته اما احتمال جدا شدنش از این تیم در پایان فصل زیاد است. استخدام گواردیولا اما خیلی مشکل به نظر می رسد چرا که تیم انگلیسی بعید است که بخواهد این مربی را به سادگی از دست بدهد.

1140

نظرات کاربران
پسراستقلالی
قهرمانی توی قاره باید تو خون اون تیم باشه باپول نمیشه
۱۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۲۹:۱۰
پاسخ
14
16
حامد مسی
از اون حرفاست‌ها. منچستر سیتی امسال به همه نشون می‌ده همه‌ی این حرفا کشکی بیش نیست. پایریس اگه مربی درست درمونی داشت الآن جزو مدعیان بود.
۱۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۲:۱۸
2
7