انصاریان: از فوتبال فرار کردم، چون آدم‌هایش دیگر برایم جذاب نبودند/ طارمی و وکیلش مقصر محرومیت هستند

انصاریان: از فوتبال فرار کردم، چون آدم‌هایش دیگر برایم جذاب نبودند/ طارمی و وکیلش مقصر محرومیت هستند

11713
13:34
21 مهر 1396
وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن پیشین پرسپولیس گفت که این روزها از فوتبال فاصله گرفته است، چون دیگر برای او جذابیتی ندارد.

وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن پیشین پرسپولیس گفت که این روزها از فوتبال فاصله گرفته است، چون دیگر برای او جذابیتی ندارد.

به گزارش وبسایت نود ، علی انصاریان درباره برتری 3 بر یک پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان اظهار داشت: این پیروزی برای بازی برگشت مقابل الهلال عربستان کمک می‌کند، اما تیم با تیم فرق می‌کند. تیم خوزستانی در سایر بازی‌های خود نتیجه نگرفته بود، اما پرسپولیس چه در داخل و چه در آسیا نتایج خوبی کسب کرده است، البته به غیر از دیدار مقابل الهلال. با این حال پرسپولیس نباید برابر الهلال بی‌گدار به آب بزند، چون اگر یک گل دیگر دریافت کند، دیگر همه چیز سخت می‌شود.

وی افزود: در یک محیط کاری که همه فوتبالی بودند، بازی رفت الهلال - پرسپولیس را تماشا کردیم. در این جمع سینمایی چه استقلالی و چه پرسپولیسی حضور داشتند. در آن بازی الهلال تیم خیلی خوبی نشان داد و مطمئناً پرسپولیس در بازی برگشت هم کار سختی خواهد داشت. الهلال تیم ضعیفی نبود که راحت بخواهیم در مورد آن حرف بزنیم. آن روز، روز پرسپولیس نبود و بد هم باخت. هر چند جبران شکست دور از انتظار نیست، همان‌طوری که بارسلونا برابر پاری‌سن‌ژرمن نتیجه رفت را جبران کرد. هر چند پرسپولیس نباید کار را به اینجا می‌رساند.

بازیکن پیشین پرسپولیس در خصوص ماجرای محرومیت مهدی طارمی به دلیل قراردادش با ریزه اسپور ترکیه گفت: شک نکنید ندانم کاری وکیل طارمی و خود بازیکن بوده است و نباید از این مسئله چشم‌پوشی کرد. قطعاً وکیل طارمی از جزئیات قرارداد باخبر بوده است و نباید اجازه می‌داد که با دو باشگاه هم‌زمان قرارداد امضا کند. باشگاه هم شاید این ماجرا را نمی‌دانسته است. متأسفانه پولی را که برای فسخ قرارداد طارمی داده شده بود، هم به باشگاه ترکیه‌ای نداده‌اند. یکی می‌گوید برای خرید ماشین هزینه کرده است و دیگری از موضوع دیگری صحبت می‌کند. پس یک جای کار ایراد دارد. از طرفی، پرسپولیس دو فصل نقل‌وانتقالات محروم شده است. همه سرنوشت تراکتورسازی را دیده‌اند. قطعاً پرسپولیس با این محرومیت به مشکل می‌خورد. در این شرایط دست و بال مربیان برای گرفتن بازیکن بسته می‌شود.

انصاریان در خصوص اینکه چرا مدتی است از فوتبال فاصله گرفته است، تصریح کرد: درگیر یک سریال بودم که کارگردانش سیدجمال سیدحاتمی است و فرشاد احمدزاده هم در این سریال بازی کرده. از فوتبال فاصله گرفتم یا به نوعی قرار کردم و نمی‌خواهم دور و بر آن باشم. من با آدم‌هایی کار کرده‌ام که یک روز دوست داشتم با آنها سلام و علیک کنم. فوتبال الان برای من شوخی شده است، آن هم با این آدم‌هایی که در آن می‌بینم. آدم‌های این فوتبال برایم جذاب نیستند.

وی ادامه داد: یک روزی با آدم‌هایی مثل احمدرضا عابدزاده، خداداد عزیزی، کریم باقری، علی کریمی، علی دایی و ... فوتبال بازی می‌کردم، الان دیدن آدم‌های دیگر برایم جذابیتی ندارد. در فوتبال حاشیه‌ای نداشتم که به تیمم ضربه بزند. حاشیه را بلد بودم، اما حاشیه‌سازی نمی‌کردم.

 

2020

نظرات کاربران
هیوا
شما و هاشمی نصب در مورد تیم خودتون حرف بزنید،6تقلال تمام
۲۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۵۲:۳۰
پاسخ
0
3
Danial
طارمی بیچاره به خاطر هوادارا برگشت وگرنه میتونس همونجا بمونه ۴میلیارد هم بگیره به نظرم اصلا درست نیس تقصیر گردن طارمی بندازیم اگه نبود تیم قهرمان نمیشد این یه حقیقته
۲۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۲۴:۳۱
پاسخ
5
5
محمدحسن
اگه دقیقا شما بخواهید تو فوتبال باشید دقیقا سرمربی پرسپولیس می شید یا تیم ملی؟ ،برانکو وکیروش از استرس دارن میمیرن،زودتر جواب بده
۲۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۶:۵۰
پاسخ
1
5
mustafa
اقاذانصاریان شما بازیکنی بود ک ب استقلال رفتی فراموش نکن
۲۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۸:۱۴
پاسخ
5
11
محمد
اقای انصاری گویی در مسند قضاوت نشسته ای و یک طرفه حکم صادر می کنی،پرسپولیس اگه چندتا هوادار مثل شما داشته باشه اصلا نیاز به دشمن نداره، اندکی منصفانه صحبت کن
۲۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۰۶:۲۷
پاسخ
6
12
ابراهیم
در حال حاضر بازی با الهلال اصله اما بعداز بازی بایستی موضوع طارمی جدی پیگیری بشه، موضوع اعتبار پرسپولیس در بین است. طارمی که از بنزما بزرگتر نیست. هرکس خلاف کنه بایستی پیگیری بشه تا به فوتبال و تیم بزرگ پرسپولیس گزندی نرسه.
۲۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۰۵:۱۷
پاسخ
2
13
Ss
ما استقلالی ها شما رو استقلالی متعصب میدونیم.عشق است علی اقا انصاریان
۲۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۴۶:۱۴
پاسخ
14
9
رفرش تو بشکه
از فوتبال فرار کردی چون جات اونجا نبود، امثال تو و هاشمی نسب تصویر فوتبال رو زشت کردن......
۲۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۴۶:۰۹
پاسخ
12
6
امید
الان وقت مقصر پیدا کردن نیست. محرومیت طارمی هم اهمیتی نداره. الان وقت حمایت از تیم در آستانه بازی با الهلال است. شما سر پیازی یا ته پیاز!!؟ کاسه داغ تر از آش نشو. انشاأالله شش تایی کردن الهلال و صعود به فینال آسیا
۲۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۳:۰۳
پاسخ
48
56
ج بالایی
شما 6تاییها اگر رحمتی نبود معلوم نبود العینیها چه عددی براتون خلق کنن اینها به کنار حرکات منصوریان چی بود اخر بازی هههه
۲۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۶:۰۷
0
8
امید
اه! محرومیت طارمی و این پولهای میلیاردی که از جیب من و تو و این مردم که هزار تا مشکل اقتصادی دارند اهمیتی نداره؟ اصلا انصاریان بازیهاش رو دیدی و میشناسی که سر پیاز ،ته پیاز خطابش میکنی؟ کاسه داغتر از اش؟ احسنت به این ادبیات
۲۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۴۳:۲۷
1
7
با بهترین تیم تاریخشون مقابل عربا آبروریزی کردن،۱۰نفره
به پا ده تایی نشید شیش تایی کردن پیشکش بازی رفتتون انصافا" باید چهارده هیچ میشد نه چهار هیچ برانکوچهارده هیچ
۲۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۵۴:۴۸
21
6
کیروش یه دنیاست
به نظر من شما از همون اول هم باید میرفتی دنبال بازیگری در سینما. حیف اون استعدادت در زمینه بازیگری سریال و سینما که در فوتبال هدر دادی. من اگر فیلمی که شما داخلش بازی نکنی اصلاً نگاه نمیکنم!!!!
۲۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۲:۴۵
پاسخ
58
40
reza
اتفاقا بازیگرهای سینما هم همین میگن دیگه با وجود بازیکنهای فوتبال تو سینما دیگه سینما براشون جذاب نیست
۲۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۰۷:۳۵
4
24
فقط کیروش - همین و بس
حیف شما هست التماس میکنم فاصله نگیر!!
۲۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۲:۰۵
پاسخ
22
33
آرش سرخ
شما یه منتی سر ما بزار و راجب تیم خودت ۶تقلال صحبت کن واقعا ما هوادارای پرسپولیس چجوری بگیم این اقا رو پرسپولیسی نمیدونیم
۲۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۱:۲۲
پاسخ
77
66
فتح و الغراضه و الهلال و قشقایی و بنگلادش و جزیره آدمخوارها و...
مگه ایشون همونی نیست کلی بخیه خورده بود بخاطر پرسپولیس؟ خخخخ
۲۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۶:۲۰
17
14
رائول
معلومه که وکیل طارمی میخواسته دو لپی بخوره، و اصلا سرش برا محرومیت بازیکن (طارمی) و تیم (پرسپولیس) درد نمی کرده !!!!!
۲۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۹:۲۱
پاسخ
10
97
حمید سرخ دل عاشق پرسپولیس
دوست عزیز،در اینکه طارمی مقصر شماره یک هستش شکی نیست ولی در مورد وکیلش قضاوت نادرست نکنید،این بنده ی خدا خودشم وقتی عکس های قرارداد بستن مهدی و رامین تو شبای قدر،پخش شد مثل من و شما تازه خبردار شد چون پاشاکی مهدی رو اغفال کرده بود و حتی در مورد برگشت آقای گل به پرسپولیس بهش هشدار داده بود که به احتمال زیاد فیفا،مهدی رو محروم میکنه و مصاحبه های طارمی موجود هستش که گفت حتی اگ یک فصلم محروم بشه به ترکیه برنمیگرده..
۲۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۰۳:۲۱
5
19