انصاری‌فرد: تیم ملی از خیلی وقت پیش استارت زد/ موفقیت و سربلندی تیم ملی هدف اصلی ما است

انصاری‌فرد: تیم ملی از خیلی وقت پیش استارت زد/ موفقیت و سربلندی تیم ملی هدف اصلی ما است

2029
19:12
26 اردیبهشت 1397
مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: کادرفنی تیم ملی از مدت‌ها پیش برنامه‌های خود را آغاز کرده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: کادرفنی تیم ملی از مدت‌ها پیش برنامه‌های خود را آغاز کرده است.

به گزارش وبسایت نود، کریم انصاری‌فرد در تمرین امروز عصر تیم ملی فوتبال در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تیم ملی از مدت‌ها پیش استارت زده است، از زمانی که کادرفنی خواست بازیکنان در پایان هر هفته برای ریکاوری و همچنین مسائل تاکتیکی یک روز در اختیار آنها باشند.

وی افزود: با پایان یافتن مسابقات داخلی و خارجی بازیکنان تیم ملی کم‌کم در کنار هم جمع شدند و امیدوارم بتوانیم تمرینات آماده‌سازی خوبی برای جام جهانی داشته باشیم. همه ما هرچه در توان داریم به اجرا خواهیم گذاشت تا انشالله به بهترین شکل راهی مسابقات شویم. مسابقاتی که در آن همه دوست دارند بازی کنند و قطعا انگیزه خیلی بالایی دارند. ما هم به مانند همه بازیکنان تیم‌های دیگر با همین روحیه و انگیزه راهی مسابقات خواهیم شد.

انصاری‌فرد درباره ترافیکی که در خط حمله تیم ملی وجود دارد، یادآور شد: طبیعتا نه در خط حمله بلکه در همه پست‌ها بازیکنان آماده خوبی در اختیار داریم و تیم ملی هم به چنین نفراتی نیاز دارد. طبیعتا مهم نیست که چه کسی بازی می‌کند بلکه موفقیت و سربلندی تیم ملی هدف اصلی ما است. من امیدوارم همه بازیکنان تا جام جهانی به مرز آمادگی برسند و این رقابت‌ها هرچه در توان دارند رو کنند. 

 

1004

نظرات کاربران
مستاجر خدا
به امید پوکر رونالدو و گلباراون شدن ایران در جام جهانی
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۳:۳۹
پاسخ
42
2
سبحان
داداش کمی هوای تیم کشورت رو داشته باشی بد نی. واقعا چجور میتونی این قدر راحت این حرفا رو بزنی
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۰۰:۳۳
1
20
حسین
ارزش جواب دادن هم نداری مستاجر.
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۱۷:۵۵
1
25