انصاری‌فرد: وثیقه گذاشتم تا با این سوابقم هر روز به دادگاه نروم

انصاری‌فرد: وثیقه گذاشتم تا با این سوابقم هر روز به دادگاه نروم

9482
16:12
01 اردیبهشت 1395
مدیرعامل اسبق باشگاه راه‌آهن گفت: اقداماتی که ما در این باشگاه انجام دادیم بی‌سابقه بوده و کاری کردیم که در 75 سال سابقه باشگاه راه‌آهن انجام نشده بود.

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیرعامل اسبق باشگاه راه‌آهن گفت: اقداماتی که ما در این باشگاه انجام دادیم بی‌سابقه بوده و کاری کردیم که در 75 سال سابقه باشگاه راه‌آهن انجام نشده بود.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، محمدحسن انصاری‌فرد در خصوص خبر وثیقه 700 میلیونی او برای آزادی گفت: باید بگویم که من پنج سال در باشگاه راه‌آهن حضور داشتم و اقداماتی انجام دادیم که در تاریخ 75 ساله این باشگاه بی‌سابقه بوده است. راه‌آهن معمولا 3-2 سال در لیگ برتر بود و بعد از آن به لیگ پایین‌تر سقوط می‌کرد و ثباتی نداشت اما زمانی که ما در این باشگاه ریشه‌دار بودیم با مشکلات فراوان توانستیم 5 سال این تیم را در لیگ برتر نگه داریم و بازیکنان زیادی از این باشگاه به تیم ملی رفتند.

وی ادامه داد: بازیکنان بزرگی از راه‌آهن به پرسپولیس، سپاهان و سایر باشگاه‌های کشور رفتند و شاهد بودیم بازیکنانی مثل امید عالیشاه، رضا نورمحمدی، مهرداد کفشگری و ... هم پرسپولیسی شدند.ما توانستیم با سیستم BOT کارها را انجام دهیم و سالن بدنسازی، کلینیک پزشکی، چمن مصنوعی بدون هزینه، اتاق مربیان، رختکن، چمن رولی و ... را در ورزشگاه راه آهن انجام دهیم. همچنین تالار پذیرایی و بازارچه‌ای به راه انداختیم که این اقدامات در تاریخ باشگاه راه‌آهن بی‌سابقه است. البته وقت آن نیست که بخواهم توضیح دهیم که چه کارهایی کردیم اما دردسرهای زیادی برای من درست شد. با این همه خدا را شکر می‌کنم که اولین باشگاهی بودیم که از طریق باشگاه خصوصی‌سازی به بخش خصوصی واگذار شد که این مسئله هم با تلاش‌های یکساله من انجام پذیرفت.

مدیرعامل اسبق باشگاه‌های پرسپولیس و راه‌آهن تصریح کرد: زمانی که باشگاه به بخش خصوصی واگذار شد بدهی‌ها را صفر کردیم. آن هم در حالیکه دردسرهای زیادی برای من پیش آمد. حتی ما بازارچه‌ای در کنار ورزشگاه راه‌آهن افتتاح کردیم که مردم شهرک اکباتان از آن خرید‌هایشان را انجام می‌دادند و ما توانستیم یک زمین بایر را تبدیل به بازارچه کنیم. همچنین تالار پذیرایی راه انداختیم و مردم از آن استفاده کردند.

انصاری‌فرد در ادامه گفت: ما با بخش خصوصی قرارداد بستیم که این کارها را انجام دهند و بعد طبق قرارداد کارها پیش برود. همچنین یک متمم قرارداد امضا کردیم تا برای بخش خصوصی که هزینه می‌کند اطمینان داشته باشند که حق و حقوق خود را می‌گیرند و مشکلی پیش نمی‌آید اما برای همین مسئله من بارها به دادگاه رفتم و جلساتی در دادگاه برگزار شد. دیروز هم یک وثیقه دادیم تا من با سوابقی که دارم هر روز در دادگاه دیده نشوم. البته باید بگویم که کارهای ما قانونی بوده و همه چیز به زودی اثبات خواهد شد اما با اطمینا می‌گویم یک دهم کاری که ما در باشگاه راه‌آهن انجام دادیم در تاریخ باشگاه‌داری بی‌سابقه بوده و ورزشگاه باشگاه راه‌آهن در کل ایران بی‌نظیر است.

وی در پایان تاکید کرد: این پاداش اقدامات و سازندگی بی نظیر ما در تاریخ باشگاهداری است.

 

2051

نظرات کاربران
ایمان
بند پرسپولیس تو اوین یکی از پر رفت و امدترین بندهای این زندانه
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۲۵:۳۷
پاسخ
37
18
mohammad
خدایی بعد از انصاری فرد دیگه مدیرعامل خوبی برای پرسپولیس نیومد البته به غیر از آقای طاهری که تا اینجا خیلی خوب کار کرده و زحمت کشیده. مدیریت قوی ای داره آقای انصاری فرد. به خاطر همین خوب بودنش همیشه سیبل میشه واسه اطرافیانش.
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۱۶:۰۲
پاسخ
7
37