انصاری: اگر درباره پنالتی حرف بزنم خودم را مسخره کرده‌ام!

انصاری: اگر درباره پنالتی حرف بزنم خودم را مسخره کرده‌ام!

4304
19:15
21 مهر 1396
وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن تیم فوتبال سپاهان گفت: در 7-8 بازی اخیر برای سپاهان پنالتی نگرفته‌اند، نمی‌دانم چرا چنین اتفاقی رخ داده است.

وبسایت رسمی برنامه نود -  بازیکن تیم فوتبال سپاهان گفت: در 7-8 بازی اخیر برای سپاهان پنالتی نگرفته‌اند، نمی‌دانم چرا چنین اتفاقی رخ داده است.

به گزارش وبسایت نود ، ساسان انصاری درباره برتری امروز سپاهان مقابل سیاه‌جامگان گفت: بازی خوبی بود. ما باید 3 امتیاز را می‌گرفتیم و شرایط طوری پیش رفت که این 3 امتیاز را به دست آوردیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا خطایی که روی شما رخ داد پنالتی بود، عنوان کرد: اگر در این باره حرف بزنم خودم را دست می‌اندازم و خودم را مسخره کرده‌ام! در 7-8 بازی اخیر نمی‌دانم چرا برای سپاهان پنالتی نمی‌گیرند. مگر می‌شود 9 بازی انجام شود و پنالتی نگیرند؟ فقط 3 پنالتی روی من شده و نگرفته‌اند. دروازه‌بان کامل پای من را زد و پنالتی بود. نمی‌دانم چرا کمک داور قبول می‌کند و داور تصمیم دیگری می‌گیرد؟

بازیکن سپاهان در پاسخ به سوالی دیگر مبنی بر اینکه بالاخره در نقش جهان طلسم شکست و شما به برتری رسیدید، اظهار داشت: شرایط جوری پیش رفته بود که نمی‌توانستیم ببریم اما خوشبختانه به قول شما طلسم شکست و بازی را بردیم.

 

2020

نظرات کاربران
البوغبیش
جایی نمیرسی اگه دنبال پینالتی باشی
۲۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۳۵:۴۴
پاسخ
9
7