انصاری: باید بازی به بازی پیش برویم/ در حال حاضر به قهرمانی فکر نمی کنیم

انصاری: باید بازی به بازی پیش برویم/ در حال حاضر به قهرمانی فکر نمی کنیم

2884
23:39
16 فروردین 1398
بازیکن تیم تراکتورسازی تبریز گفت: بازیکنان تیم در حال حاضر به قهرمانی فکر نمی کنند و باید بازی به بازی پیش برویم.

به گزارش وبسایت نود، ساسان انصاری پس از برتری تراکتورسازی مقابل صنعت نفت آبادان در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: ابتدا می خواهم در مورد عادل فردوسی پور و برنامه نود بگویم، فکر می کنم جای این برنامه و آقای فردوسی پور خالی است.  واقعا ما فوتبالی ها و هواداران، جای خالی این برنامه را احساس می کنند. 

وی ادامه داد: برنامه نود با حضور عادل فردوسی پور جذابیت بالایی دارد و فکر می کنم باعث انگیزه بسیاری از فوتبالیست ها می شود. این برنامه می تواند بسیاری از مسائل فوتبال را مشخص کند و امیدوارم عادل فردوسی پور به زودی با قدرت بازگردد. امیدوارم مسئولین سازمان صدا و سیما تجدید نظر کنند و با برگشت عادل فردوسی پور به پیشرفت فوتبال کمک کنند.

بازیکن تیم تراکتور در خصوص شادی گلی که انجام داد و همچنین نشان دادن شماره 90، بیان کرد: من می خواستم با این موضوع یاداوری کنم که خواستار بازگشت این برنامه با 20 سال سابقه هستیم و به کار خود با عادل فردوسی پور ادامه بدهد. 

انصاری در خصوص استقبال هواداران تیمش از مسابقات، گفت: از همه هوادارانی که به ورزشگاه آمده و برای تیم سنگ تمام گذاشتند، تشکر می کنم. امیدوارم بازی به بازی آنها را خوشحال کنیم. هواداران لیاقت بسیار بالایی دارند و از خوشحالی هواداران، خوشحال هستیم. 

وی در خصوص حضور در پست های مختلف تاکتیکی، اظهار داشت: من در هر پستی که سرمربی تیم صلاح بداند، تلاش می کنم که موفق شویم و برای تیم مثمر ثمر باشم. فکر می کنم در حال حاضر نباید در مورد قهرمانی فکر کنیم و باید بازی به بازی پیش برویم.

 

نظرات کاربران
طرفدار دو آتیشه تراکتور از تهران
از شش بازی باقیمونده، بازی با سپیدرود، پیکان، پرسپولیس و پارس جنوبی رو میبریم...بازی با ذوب آهن و فولاد که تیمای آماده ای هستند از سه حالت خارج نیست...یا اونارم میبریم و از ۱۸ امتیاز همشو میگیریم و با ۶۷ امتیاز قهرمان میشیم... یا با دوتاشون مساوی میکنیم و با ۶۳ امتیاز قهرمان میشیم... یا با یکیشون مساوی و دیگری رو میبریم و با ۶۵ امتیاز قهرمان میشیم...با دفاعی که من از تراکتور میبینم این تیم به راحتی نمیبازه چون دفاع اجازه خلق موقعیت به حریف نمیده. مثلا بازی با صنعت نفت با وجود مالکیت توپ در نیمه دوم حتی یک توپ توی چارچوب نداشتند. اگر پیکان جلوی پرسپولیس مثل صنعت جلوی تراکتور بود الان پرسپولیس باخته بود...باخت تراکتور هفت خان رستم خواهد بود.عبور از این خط دفاع به کنار، باز کردن دروازه فروزان آماده به کنار، بایستی پرسپولیسیا دعا دعا کنند که مهاجمان و هافبک های تراکتور هم روز بدشونو سپری کنند تا تراکتور در عین حال که گل میخوره گلم نزنه!!! این غیرممکنه....لذا منطق حکم میکنه عدم قهرمانی تراکتور شاید کمتر از ۱۰ درصده!!! پرسپولیسیا دلشونو به همین ۱۰ درصد خوش کردند؟
۱۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۱۴:۰۴
پاسخ
8
64
ebi perspolis
پرسپولیس با همین روند پیش بره قهرمانه امیدوارم بازیهای اسیایی باعث خستگی بیشتر تیم ما نشه چون تراکتور فقط در لیگ میجنگه ولی پرسپولیس در سه جام میجنگه به برانکو ایمان دارم که خوب مهره چینی میکنه تا بازیکنا خسته نشن در نهایت شانس قهرمانی ما بالاتره چون جنبه قهرمانی داریم
۱۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۰۳:۰۴
پاسخ
58
9
رفرش تو بشکه
امروزم شانسی برد، خودشون میدونن در حد پرسپولیس نیستن، فروزان رو تصور کن هی می‌ره توپ در میاره از تو گل....خخخخخ
۱۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۲۵:۵۱
پاسخ
64
7
پرسپولیسی
افرین منم از کارش خوشم اومد برنامه نود واقعا کارای مفیدی انجام داده در مورد قهرمانی ام نظرم اینکه چهار چرخ در صورتی قهرمان میشه که همه بازی هاشو ببره ولی معتقدم نمیتونه بیشتر از شصت امتیاز بگیره ولی پرسپولیس نهایتا با 62 امتیاز قهرمان میشه پرسپولیس خوب موقع به اوج برگشت چهار چرخ هم تیم خوبی شده ولی پرسپولیس قهرمان میشه چون واقعا یه سر و گردن از بقیه بالا تره ادمین مخلصم
۱۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۵:۵۹
پاسخ
144
77
سوگیتا
تو دره گرگ ها با همین چهار چرخ لهتون خواهیم کرد منتظر باش اونموقع میفهمی کی لایق قهرمانی هست....
۱۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۰۶:۰۹
69
147
تراختورچی
باشه دیدم بهش میگم ترسیدی خخخ
۱۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۰۲:۰۴
44
110
سعید
حالا باز خوبه اسم تیم تراختوره و مثلا قطار نیست. چون تا بیایی تعداد چرخهاش رو بشماری و بعد کامنت بامزه و بانمکت رو بنویسی دو سه روزی طول میکشید.
۱۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۵۸:۳۹
53
77