انصاری‌فرد: اولویتم آقای گلی لیگ قطر نیست/حضور در لیگ قهرمانان آسیا فرصتی استثنایی است

انصاری‌فرد: اولویتم آقای گلی لیگ قطر نیست/حضور در لیگ قهرمانان آسیا فرصتی استثنایی است

6324
10:03
21 آبان 1398
مهاجم ملی پوش کشورمان و عضو باشگاه السیلیه گفت: اولویت اول من رقابت برای آقای گلی نیست. اولویت من موفقیت تیم و رساندن آن به جایگاه مطلوب است.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، کریم انصاری فرد، مهاجم ملی پوش کشورمان و عضو باشگاه السیلیه با نشریه «استاد الدوحه» قطر مصاحبه ای تفصیلی انجام داد که به شرح زیر است:

* در ابتدا از تجربه حضورت در لیگ ستارگان قطر بگویید؟

تجربه خوبی به همراه السیلیه دارم. وقتی این باشگاه به من پیشنهاد داد از آنها درباره اهداف و بلند پروازی های تیم سوال کردم. وقتی به من از اهداف باشگاه گفتند، راغب شدم تا به این تیم بیایم. پیشنهاد السیلیه را پذیرفتم و وقتی به این تیم آمدم اصلا احساس غریبی نمی کردم چون جو تیم مثل خانواده صمیمی بود.

* در ابتدای حضورت در السیلیه خیلی خوب عمل نکردی؟

درست است. این در فوتبال طبیعی است. وقتی شما به تیم جدیدی می آیید نیاز به زمان دارید تا هماهنگ شوید. خدا را شکر رفته رفته هماهنگ شدم و پیشرفت کردم. تیم نیز به تدریج شخصیت خود را نشان داد. البته مهم این است که باید در پایان فصل جایگاه خوبی داشته باشید.

*این بدان معناست که نیم فصل دوم برای شما محک اصلی است؟

باید بگویم که ما نیم فصل اول را با قرار گرفتن در رده ششم به پایان بردیم. در نیم فصل دوم می خواهیم نتایج بهتری کسب کنیم. در واقع نیم فصل دوم محک اصلی ماست.

* شما در بازی آخرتان مقابل العربی نیمه اول بد بودید ولی در نیمه دوم بهتر عمل کردید؟

بله قبول دارم. ما در دیدار با العربی در نیمه اول بد بودیم و خوب بازی نکردیم. اما در نیمه دوم عملکرد تیم بهتر شد و موفق شدیم در نهایت 3 امتیاز بازی را کسب کنیم.

*السیلیه فصل گذشته در رده سوم لیگ ستارگان ایستاد اما در این فصل شما تا الان ششم هستید؟

هنوز فصل تمام نشده است. ما تمام تلاش خود را می کنیم تا السیلیه به 4 تیم اول جدول برسد. درست است کار سختی پیش رو داریم ولی ما ایمان داریم که می توانیم به نتایج خوب برسیم.

* به نظر شما قهرمان این فصل لیگ ستارگان چه تیمی خواهد بود؟

رقابت سختی در صدر جدول وجود دارد. الدحیل فاصله زیادی از بقیه تیم ها گرفته است و اصلی ترین گزینه قهرمانی است. اما تیم الریان نیز می تواند قهرمان شود. از سوی دیگر السد نیز با بازیکنان خوبی دارد و این شانس را دارد.

* آیا می توانی برای آقای گلی لیگ قطر رقابت کنی؟

اولویت اول من رقابت برای آقای گلی نیست بلکه موفقیت تیم و رساندن آن به جایگاه مطلوب است. در صورتی که تیم نتیجه مطلوب را بگیرد، من نیز می توانم برای کسب جوایز فردی رقابت کنم.

* شما یک فرصت تاریخی دارید و باید در لیگ قهرمانان آسیا حضور پیدا کنید؟

بله ما یک فرصت مهمی پیش رو داریم. حضور در لیگ قهرمانان آسیا برای ما اهمیت زیادی دارد. ما در این رقابت ها نمی خواهیم که تنها حضور فیزیکی داشته باشیم بلکه به دنبال کسب نتایج خوب هستیم. 

*شما یکی از مهره‌های کلیدی السیلیه هستید و تیم در این بازی ها به شما چشم بسته است؟

من تنها نیستم. ما به عنوان یک مجموعه کار می کنیم. همه از اهمیت این مسابقات باخبر هستند و می خواهند در این رقابت ها سربلند خارج شوند. السیلیه برای اولین بار است که در تاریخش در این مسابقات حضور می یابد به همین خاطر همه می خواهند نتیجه خوب بگیرند.

2051

نظرات کاربران
محسن خوشحال
یکی از بازیکن هایی که بازیش توی تیم ملی آزارم میده شما هستی ،
۲۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۵:۴۸
پاسخ
14
20
M.azhineh
چراغ سبز به پرسپولیس
۲۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۴:۴۱
پاسخ
14
18
فقط تیم ملی
وقتی نمیتونی بایدم این حرفو بزنی :))
۲۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۲:۴۳
پاسخ
6
27
پرسپولیسی
کریم جان مواظب باش آخر فصل اخراج نشی آقای گلی پیشکش دیگه قطر هم بازیکنان ملی پوش ایرانی رو نگه نمی‌دارند وقتی پول هست و برای فوتبالشون برنامه دارن بازیکنان به مراتب سطح بالاتر می گیرن
۲۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۷:۰۵
پاسخ
8
42
یک قدم جلو
یک کلام، نامه تمام. فوتبالت تمام شده. حالا فعلا یکسال میتونی در همین تیم، اونم در رقابت های داخلیشون بازی کنی، حالا 4 تا گلم این وسط بزنی. آخه تیم دسته دومی انگلیس وقتی به شما اعتقاد نداشت، این ینی چی
۲۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۰:۴۸
پاسخ
33
23
Solo
مرحبا به این.پیشرفت از نگلیس به قطر
۲۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۶:۰۷
پاسخ
12
42