انصاری‌فرد بهترین بازیکن هفته لیگ قطر/ رضاییان در جمع بهترین‌ها

انصاری‌فرد بهترین بازیکن هفته لیگ قطر/ رضاییان در جمع بهترین‌ها

1725
09:55
30 مهر 1398
ستاره ایرانی السیلیه با دو گلی که در هفته هفتم لیگ ستارگان قطر به ثمر رساند عنوان بهترین بازیکن هفته را به دست آورد. رامین رضاییان هم در ترکیب تیم منتخب هفته قرار گرفت.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از استاد الدوحه، دو بازیکن ایرانی که در لیگ ستارگان قطر بازی می کند هفته بسیار خوبی را تجربه کردند. کریم انصاری فرد در دیدار برابر الوکره توانست دبل کند تا تیمش با 3 گل به پیروزی برسد. انصاری فرد هم به عنوان بهترین بازیکن هفته هفتم لیگ ستارگان قطر انتخاب شد.

روزنامه استاد الدوحه در ستایش از این بازیکن ایرانی نوشت: "انصاری فرد از همان دیدار آغازین نشان داد که خرید خوبی برای السیلیه است. او در دیدار برابر الوکره عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داد و دو گل به ثمر رساند تا زمینه را برای پیروزی تیمش مهیا کند".

این روزنامه در ادامه نوشت: "انصاری فرد با این بازی های خوبی که به نمایش می گذارد ثابت کرده که خرید خوبی برای تیمش بوده است. او در بازی حساس برابر الوکره نه تنها دو گل به ثمر رساند بلکه با ضربه سر خود هم تیمی‌اش را در موقعیت گل قرار داد تا السیلیه یک پیروزی قاطع را به دست آورد. او با این دو گل 5 گل شده و خود را به صدر جدول بهترین گلزنان نزدیک کرده است".

در صدر جدول بهترین گلزنان بونجاح و علاء‌الدین حضور دارند که هر کدام 6 گل به ثمر رسانده‌اند.

و اما در ترکیب بهترین بازیکنان هفته نام رامین رضاییان هم به چشم می آید. این بازیکن ایرانی هم در دیدار تیمش برابر الاهلی که با تساوی دو بر دو به پایان رسید هر دو گل را به ثمر رساند تا بهترین مدافع راست هفته لقب گیرد.

در ترکیب بهترین ها انصاری فرد هم عنوان بهترین مهاجم هفته را به دست آورد.

2051

نظرات کاربران
متی
حق هیچکدومشون نیست که اینجا باشن
۳۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۱:۵۳
پاسخ
2
0
حسنعلی اکبری CHELSEA
یه زمانی بهترین استعداد آسیا بود و خیییییلی بهش امید داشتیم که بتونه یه افتخار بزرگی واسه کشورمون بشه ولی انتخاب های اشتباهی که داشت مسیرش عوض شد ، به جرئت میشه گفت بهترین بازیکن زیر ۲۳ سال تاریخ فوتبال ایران بود صد حیف
۳۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۲:۰۲
پاسخ
1
26
محمد
یاشاسین کریم ساوالان
۳۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۴:۴۴
پاسخ
1
25