انصاری‌فرد:به هیچ عنوان زیر بار ظلم AFC نمی‌رویم/تصمیم گرفتیم باب مذاکرات با اینفانتینو باز باشد

انصاری‌فرد:به هیچ عنوان زیر بار ظلم AFC نمی‌رویم/تصمیم گرفتیم باب مذاکرات با اینفانتینو باز باشد

1332
15:52
30 دی 1398
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت:ما طبق مسائلی که ای اف سی گفته بازی نمی‌کنیم و هر 4 باشگاه هم این موضوع را اعلام کردند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، محمد حسن انصاری فرد بعد از نشست مدیران باشگاه‌ها در فدراسیون فوتبال اظهار داشت:بیانیه را به ما دادند و قرار است روی سایت فدراسیون قرار بگیرد. ما طبق مسائلی که ای اف سی گفته بازی نمی‌کنیم و هر 4 باشگاه هم این موضوع را اعلام کردند.

وی افزود: تضمینی وجود ندارد که ما در بازی های برگشت ما میزبان باشیم و زیر بر این موضوع نمی‌رویم. این ظلمی است که ای اف سی به ما می‌کند، همچنان اعتقاد داریم هواداران بازی های خانگی را در ورزشگاه‌ها ما حضور داشته باشند و غیر از این هم چیزی را نمی‌پذیریم.

وی در خصوص محرومیت احتمالی نمایندگان ایران گفت: اگر ما درخواست ای اف سی را بپذیریم به غرور ما خدشه وارد می‌شود خستگی بیش از حدی به تیم‌ها وارد می‌شود یعنی از هر 2 طرف بازنده هستیم، مطمئنا هواداران و ملت ما هم این را نمی‌پذیرند، البته در این جلسه تصمیم گرفتیم علیرغم اینکه ای اف سی رفتار ظالمانه داشته ولی باب مذاکره را برای مذاکره با اینفانیتو با گذاشتیم.

وی در خصوص اینکه گفته می‌شود آپشنی در قرارداد بازیکنان وجود دارد که آنها حتما باید در لیگ قهرمانان بازی کنند گفت: این خبر درست نیست.

2051

نظرات کاربران
زانیار
afc باید بدونه بدون تیم های ایرانی بازیاشون هیچ ارزشی نداره . حالا همه تیم های ایرانی باید تصمیم بگیرن که همه تیم ها بیان ایران حتی عربستانیا . یا همه تیم ها میان ایران یا اصلا بازی نمیکنیم
۳۰ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۳:۵۰
پاسخ
3
125
بابک
طرف و توی ده راه نمیدن سراغ کد خدا رو میگیره
۳۰ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۹:۴۰
پاسخ
39
7
شهریار
حالا که بازی نمی کنید باید تمام بازیکن های خارجی تون را اخراج کنید.
۳۰ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۸:۲۳
پاسخ
13
3
888
آقای انصاری فرد پول بشار و بارنکو بدید تا بیشتر از این قصه نشده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
۳۰ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۲:۳۸
پاسخ
2
12