انصاری فرد: شاید این شگفتی در لیگ هم برای پرسپولیس تکرار شود

انصاری فرد: شاید این شگفتی در لیگ هم برای پرسپولیس تکرار شود

4974
15:00
10 مهر 1395
وبسایت رسمی برنامه نود - مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس گفت: باختن بدون ملی پوشان توجیه خوبی نیست و پرسپولیس با همین نفرات هم می توانست برنده باشد.

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس گفت: باختن بدون ملی پوشان توجیه خوبی نیست و پرسپولیس با همین نفرات هم می توانست برنده باشد.

محمدحسن انصاری فرد در گفتگو با خبرنگار سایت برنامه نود افزود: جام حذفی جام شگفتی هاست و این شگفتی برای پرسپولیس رخ داد. این بازی را برای پرسپولیس باید یک اتفاق و حادثه دانست ولی نباید زحمات تیم قشقایی را هم نادیده گرفت.

وی ادامه داد: آنها تلاش کردند و توانستند مقابل تیم بزرگی مثل پرسپولیس 120 دقیقه بجنگند و در ضربات پنالتی هم بهتر عمل کنند و برنده شوند. در مجموع این باخت می تواند درسی برای پرسپولیس باشد که هیچ حریفی را نباید دست کم گرفت. این اتفاق می تواند در لیگ هم بیفتد، پرسپولیس به عنوان تیم بالانشین فکر نکند مقابل تیم های پایین تر جدول حتما برنده است.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره علت باخت پرسپولیس در این بازی گفت: وقتی تیم حریف به گل زودهنگام رسید شرایط برای پرسپولیس سخت شد. بازیکنان حریف اعتماد به نفس و جسارت پیدا کردند و روحیه گرفتند و فهمیدند می توانند جلوی پرسپولیس بازی کنند. به نظرم پرسپولیسی ها حریف را دست کم گرفته بودند و این اصلی ترین علت باخت است. آنها غروری داشتند که فکر می کردند چون پرسپولیس هستند و تیم حریف لیگ دویی و کم نام و نشان است حتما برنده اند. این باخت بسیار ناراحت کننده است و می تواند برای پرسپولیس تبعاتی داشته باشد، امیدوارم باشگاه، برانکو و کادرفنی و بازیکنان خودشان را زود جمع و جور کنند و تحت تاثیر این باخت قرار نگیرند و بتوانند راهی که در لیگ داشتند را ادامه دهند.

انصاری فرد درباره عملکرد نفرات ذخیره پرسپولیس در این بازی گفت: برخی بازیکنان در حد نفرات اصلی نبودند اما برخی بازیکنان بد عمل نکردند. درمجموع پرسپولیس لازم دارد در برخی خطوط نفرات جانشین بهتری داشته باشد. خیلی از بازیکنان در پست های غیرتخصصی بودند و فکر می کنم به چنین روزی فکر نکرده بودند و بهتر بود پرسپولیس برای این بازی قبلا تمرین می کرد. باختن بدون ملی پوشان توجیه خوبی نیست و پرسپولیس با همین نفرات هم می توانست برنده باشد. همان طور که گفتم این یک اتفاق بود و شاید اگر این بازی دوباره تکرار شود این نتیجه خلق نشود. مهم این است که این باخت تاثیر خودش را در مسابقات لیگ نگذارد و پرسپولیس راهش را ادامه بدهد و دچار حاشیه و مشکل نشود.

نظرات کاربران
24...6666
احمدزاده اگه فیکس بود بازی رو با اختلاف میبردیم... تکنیکی تر از احمدزاده تو لیگ نداریم... ادمین جان لطفا
۱۰ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۱۷:۳۶
پاسخ
5
5
افسانه
ما به تیممون اعتماد داریم ، انشالله لیک برتر با اختلاف قهرمانیم
۱۰ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۵۰:۲۱
پاسخ
10
13
pooya*aa3ab
پرسپولیس اگه ترکیبشو درست بچینه فعلا تو لیگ حریفی نداره برانکو نباید دیگه فرشاد احمد زادرو ب عنوان بازیکن فیکس ب کار بگیره بهتره ب جاش از علیپور و یا حتی از نورالهی استفاده کنه برا خط دفاعشم باید بذاره تا نیم فصل ی فکری ب حالش بکنه ب خصوص دفاع وسط و دفاع چپ
۱۰ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۲۲:۴۲
پاسخ
12
5
امیر 6
چرا گیر دادین به احمدزاده؟فصل قبل احمدزاده کنارش رامین رضاییان رو داشت که با هم اون سمت خیلی هماهنگ بودن.این فصل ماهینی تو حمله کمک نمیکنه.
۱۱ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۴۶:۳۵
6
5
پرسپولیس(تخت جمشید) شهر پارسه
خوب شد باختیم تا غرور بی جا نداشته باشیم.۳۰بازی در لیگ کردیم تا حالا یک باخت داشتیم و غرور برمون داشت.درسی عبرتی برای دیگران که البته شد
۱۰ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۳۰:۲۱
3
13
امیر
احمدزاده که خیلی خوبه اصلا این و مسلمان مهمترین ارکان بازی تک ضرب و تیکی تاکای پرسپولیسن من 20 ساله طرفدار پرسپولیسم تا حالا انقدر بازیکن خوب یه جا تو تیم ندیدم بیرانوند و سد جلال رضاییان عالیشاه مسلمان احمدزاده طارمی و کمال . اینا بهترین بازیکن پست خودشونن تازه بقیه بازیکنامونن تو سطح بالایین
۱۰ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۲۶:۲۱
6
6