انصاری‌فرد: طلبکاران زیادی برای فصل آینده داریم/ در دربی رفت قانون 90 به 10 اجرا نمی شود!

انصاری‌فرد: طلبکاران زیادی برای فصل آینده داریم/ در دربی رفت قانون 90 به 10 اجرا نمی شود!

13767
13:03
22 شهریور 1398
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت:ما اطمینان داریم بحث 90 به 10 در این بازی(دربی رفت) اجرا نمی‌شود ولی امید داریم که در بازی برگشت این اتفاق بیفتد.

به گزارش وب‌سایت نود، محمد حسن انصاری‌فرد با حضور در برنامه ورزش و مردم گفت: من در سال 84 افتخار داشتیم یک سال مدیرعامل پرسپولیس باشم اما شرایط بسیار متفاوت است، هزینه‌ها بالاتر رفته، فضای مجازی فعال است و هواداران هم تحت تاثیر قرار می‌گیرند و حتی مخالفان هم در این فضاها برنامه‌ریزی می‌کنند اما اعتقاد دارم برند و لوگوی پرسپولیس چاره‌ساز است. در این 2-3 هفته که منصوب شدم متوجه شدم فضای خوبی را می‌توانیم ترسیم کنیم و اطمینان می‌دهم هواداران پرسپولیس خبرهای خوبی را در آینده نزدیک خواهند شنید. ان‌شاالله در آینده نزدیک از نظر اسپانسر و مسائل مختلف خبرهای خوبی را به هواداران پرسپولیس می‌دهیم.

* خبرهای خوبی در آینده خواهیم داشت

وی افزود:معمولا مدیران باشگاه های پرسپولیس و استقلال به دلیل عدم ثبات نمی‌توانند برنامه ریزی دراز مدت داشته باشند ولی چون صبح تا شب در حال ملاقات با نمایندگان اسپانسرهای بزرگ هستیم خبرهای خوبی در آینده خواهیم داشت. البته این موضوع کمی زمانبر است ولی اگر فرصت شود تا یک ماه آینده این کار را انجام بدهیم می‌شود راه مستمری برای درآمدزایی داشته باشیم. روز گذشته در جلسه با حسینی و ماهینی و کالدرون نکاتی را مطرح کردم و از آنها خواستم با وجود بدهی های زیاد امیدوار باشند که از نظر مالی شرایط خوبی خواهیم داشت. ما می‌خواهیم روی یک اپراتور برنامه ریزی نکنیم و قرار است همه اپراتورها روی یک سامانه با ما همکاری کنند.

*بحث مجوز حرفه‌ای ما حل شده اما طلبکار برای فصل آینده زیاد داریم

انصاری فرد تاکید کرد: ایرانسل با ما همکاری های خوبی کرده و در بحث مجوز حرفه‌ای به ما کمک‌های زیادی کرده است. به هواداران هم می‌گویم که بحث مجوز حرفه‌ای ما حل شده و به لطف خدا کل بدهی به طلبکاران را تسویه کردیم. البته ما طلبکار زیاد داریم که مثلا برانکو ایوانکوویچ یکی از آنها است که این شکایت مربوط به فصل آینده است. ما باید به نیلسون 95 هزار دلار بدهیم ولی او باید یک نفر را در ایران معرفی کند که ما این پول را انتقال بدهیم. جا دارد از سهیل مهدی، فدراسیون فوتبال و بهاروند که با ما همکاری کردند نهایت تشکر را داشته باشم و من خدا را شکر می‌کنم میشکلی برای حضور ما در آسیا وجود ندارد.

* اطمینان داریم بحث 90 به 10 در بازی رفت دربی اجرا نمی شود!

وی افزود: ما یک بحث بلیت‌فروشی داشتیم و تصمیم گرفتیم سامانه هواداری خود را به بلیت فروشی وصل کنیم. ما اطمینان داریم بحث 90 به 10 در این بازی(دربی رفت) اجرا نمی‌شود ولی امید داریم که در بازی برگشت این اتفاق بیفتد. چون ما برنامه برای شناسایی تماشاگرانمان داریم و می‌خواهیم روی بحث کارت هواداری مانور کنیم. کسانی که کارت هواداری پرسپولیس را داشته باشند با کارت ملی خود می‌توانند بلیت بخرند و آنها خیلی راحت شناسایی شوند اما در این بازی بعید می‌دانم بتوانند تماشاگران را شناسایی کنند که چه کسی پرسپولیسی است و چه کسی استقلالی؟

* زمان آن گذشته که به هواداران بگوییم پول نقد بدهید 

وی افزود: اگر سامانه هواداری خودمان را به روز کنیم اسپانسری هم که با ما همکاری می‌کند متوجه می‌شود که ما چقدر فعالیت در بحث تماشاگر داریم و در آن صورت به ما سرویس می‌دهد. مثلا من با یک مشاور بانکی مشورت کردم و از او سوال کردم آیا می‌شود سهمی به حساب استفاده کننده (یعنی همان تماشاگر) به آنها برگردانده شود که این مشاور گفت مشکلی ندارد و از نظر شرعی هم مشکلی نخواهد داشت.ما می‌خواهیم سرویس هایی به تماشاگرانمان بدهیم که از تخفیف های مختلف استفاده کند. من فکر می‌کنم دیگر زمان این گذشته که به هواداران بگوییم پول نقد بدهید، همان طور که تماشاگران از ما حمایت می‌کنند ما هم باید سرویس خوبی به آنها بدهیم. یا مثلا در بحث اپلیکیشن تصمیم داریم کاری انجام بدهیم راه و درآمدزایی مستمر ایجاد کنیم.ما ظرفیت‌های خالی زیادی مثل بلیت فروشی، نوشیدنی، مواد غذایی، موزه و ... داریم که باید این شرایط را برای هوادارانمان فراهم کنیم.

*وزیر اصرار دارد سرخابی ها تا پایان سال واگذار شوند

انصاری فرد در خصوص خصوصی سازی پرسپولیس و استقلال و اینکه آیا موافق روند واگذاری است یا خیر گفت: من روز اول که با وزیر صحبت کردم او خیلی اصرار داشت تا آخر سال این اتفاق باید بیفتد. نظر من هم این است تنها راه نجات استقلال و پرسپولیس همین است. هر مدیری که وارد باشگاه پرسپولیس  می شود چون ردیف بودجه ندارد نمی‌داند کف و سقف در آمدزایی‌اش کجا است. البته خصوصی کردن این 2 باشگاه مشکلات خودش را دارد، مثلا بحث‌های امنیتی و سیاسی در این موضوع تاثیر گذار است البته همانطور که گفتم وزیر خیلی اصرار داشت این 2 باشگاه تا آخر سال خصوصی شوند.

*امیدوارم در کشور ثالث با برانکو به جمع بندی برسیم

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص مطالبات برانکو و بقیه طلبکاران این باشگاه گفت: برای امسال بحث مجوز حل شده اما از حالا باید برای سال اینده با طلبکارانمان مذاکره کنیم. من با مدیر برنامه برانکو صحبت کردم چون به خود او دسترسی نداشتم. به مدیر برنامه وی گفتم هر جا که صلاح می‌داند ما آماده مذاکره هستیم و به تفاهم می‌رسیم. خوشبختانه پالس مثبتی دریافت کردیم و امیدوارم در یک کشور ثالث با برانکو که برای ما زحمات زیادی کشیده به جمع بندی برسیم.

* هنوز پولی را به بازیکنان و مربیان پرداخت نکردیم

وی در خصوصو بودیمیر گفت: طلبکاران ما خیلی زیاد هستند.ما در وهله اول باید تیم خودمان را حفظ کنیم، متاسفانه هنوز پولی را به بازیکنان و مربیان پرداخت نکردیم و باید قبل از دربی این پول را بدهیم. می‌خواهیم آنها با روحیه باشند و اگر قرارداد ما با اسپانسر جدید منعقد شود پول بازیکنان را پرداخت می‌کنیم. بحث بعدی ما هم تامین هزینه های باشگاه است که روی سامانه هواداری 3030 حساب کردیم که به نظرم با این شرایط مشکلی برای تامین این هزینه ها نخواهیم داشت. البته معلوم نیست که من تا کی در اینجا هستم ولی خداکند مدیران بعدی این مسیر را ادامه بدهند چون دور قبل که در پرسپولیس بودم راه های درآمدزایی را آماده کردم ولی وقتی تا از باشگاه رفتم این برنامه ها همه لغو شد.

*واکنش انصاری فرد به عملکرد مدیریتی گذشته خود در پرسپولیس

انصاری فرد در خصوص اینکه در زمان وی نیز از پرسپولیس کسر امتیاز گرفته صورت گرفت گفت: اگر من بحث مجوز حرفه‌ای را حل نمی‌کردم باید می‌گفتم تقصیر آقای عرب بود؟ این وظیفه من بوده و باید پاسخگو باشم. وظیفه هر مدیری است که کارهای مدیریت خودش را پیگیر باشد. همین الان مشکلات قبلی بر گردن من است و وقتی باشگاه را تحویل گرفتم یعنی همه مسئولیت ها را قبول کردم.

* مربی داریم که یک بار هم در مورد عدم پرداخت پولش حرفی نزده است

مدیرعامل پرسپولیس در خصوص اینکه برای قبول مدیرعاملی پرسپولیس جسارت به خرج داده گفت: البته این برای من افتخار است که برای دومین بار مدیرعامل این باشگاه شدم. این سعادت و توفیق به من داده شده مدیر مجموعه ای هستم که هوادارانی دلسوز دارد و من به همه هواداران می‌گویم که دوست دارم آنها دلگرم باشند. رهبر انقلاب فرمودند باید به دل مردم بذر امید پاشید، من هم امیدوارم بارقه امید را در دل آنها ایجاد کنیم. من به هوادار پرسپولیس می‌گویم ما مربی داریم که یک ریال دریافتی از ما نداشته ولی یکبار هم با ما در این باره حرف نزده است. حتی بازیکنان هم رقمی را دریافت نکرده اند. روز گذشته هم به همه آنها گفتم نگران نباشند. به خاطر این می‌گویم شرایط ما خوب است و باید با همین تیم جلو برویم و من امیدوارم دل هوادارانمان را شاد کنیم.

* مبلغ قرارداد بازیکنان بالاست اما من قول می دهم به تعهدات عمل کنم

وی در خصوص اینکه گفته می‌شود رقم قرارداد بازیکنان پرسپولیس بالا است گفت: مبالغ قراردادهای آنها بالا است ولی اشکالی هم ندارد. قراردادها بسته شده، من هم قول می‌دهم به تعهدات عمل کنم.هر چند مبالغ قراردادها زیاد است ولی حق بازیکنان است که وقتی زحمت می‌کشند این رقم‌ها را هم دریافت کنند.

* روزی که به پرسپولیس آمدم مثل امروز مستاجر بودم!

انصاری فرد با اشاره به حضورش در پرسپولیس گفت: روزی که پرسپولیس آمدم به نمایشگاه علی پروین رفتیم، آن زمان مثل امروز مستاجر بودم! قرارداد یک سال من و پیوس و شاهرخ بیانی و رحیم یوسفی 20 هزار تومان بود. یک بار برای چند بازی به شمال رفتیم و در بهشهر در یک روز 3 بازی پشت هم انجام دادیم تا نصف اجازه خانه خودمان را در بیاوریم ولی الان بازیکنان خوب پول می‌گیردند و در آمد خوبی دارند.

* ما 2 سوپرجام طلب داریم

وی در خصوص اینکه تکلیف سوپرجام چه شد گفت: ما 2 سوپر جام طلب داریم. یکی همانی است که پرونده آن در دادگاه CAS وجود دارد و قرار است 29 شهریور رای آن صادر شود. یکی دیگر هم همانی که ما قهرمان شدیم، حتی در هیات رئیسه سازمان لیگ و فدراسیون هم به تصویب رسیده، روز گذشته با آقای تاج صحبت کردم که او در سوئیس حضور داشت. به او گفتم که ما می‌خواهیم روز دوشنبه قبل از بازی جام را بگیریم ولی قرار است شنبه با بازگشت تاج در این خصوص تصمیم گیری شود. البته دفعه پیش در محل سازمان لیگ جام را به بازیکنان ما دادند که روی خوبی نداشت.

* با تاج و شکوری هیچ مشکلی ندارم

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه با جدایی اش از فوتسال مشکلی با تاج ندارد گفت: من هیچ مشکلی با تاج و شکوری ندارم. حتی بعد از حضورم در پرسپولیس نزد مهدی تاج رفتم و به او گفتم که مشکلی با او ندارم و خوشبختانه مناسبات ما برقرار است و وزیر ورزش 4 توصیه به من کرد که یکی از آنها این بود که نزد مهدی تاج بروم و من هم این کار را کردم و وقتی او را دیدم با وی دیده بوسی کردم و مشکلی هم با وی ندارم.

* برای بلیت فروشی دربی خودم جلوی گیشه ها می روم

انصاری فرد در خصوص دربی پیش رو در هفته چهارم گفت: برای این بازی باید بلیت فروشی در کمال آرامش برگزار شود. برای همین بازی پیش رو خودم جلوی گیشه ها می‌روم. شب گذشته هم به من گفتند که از 8 صبح امروز تا صبح دوشنبه سامانه برقرار است. شرایط باید به شکلی پیش برود که مردم دچار مشکل نشوند. امیدوارم در بازی پرسپولیس و استقلال این اتفاقات نیفتد و مردم راحت به ورزشگاه بروند. البته من پیشنهادی دارم که قبل از گیت آخر هواداران دو تیم شناسایی شوند تا یگان ویژه مقابل گیت‌های بلیت فروشی دچار مشکل نشوند.

*تغییرات در هیات مدیره ایجاد می شود

وی در خصوص اینکه چه برنامه ای برای فوتبال پایه در پرسپولیس دارد گفت: ما 2 جلسه خوب با جامعه دانشگاهی درباره آکادمی داشتیم.ما امکانات خوبی در ورزشگاه درفشی‌فر داریم، قرار شد دوستان ما پیشنهاد دیگری به ما بدهند تا علمی و با تجربه و فضای دانشگاهی آکادمی پرسپولیس را جلو ببریم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه آیا قرار است تغییراتی در هیات مدیره ایجاد شود یا خیر گفـت: به نظرم تغییرات در هیات مدیره ایجاد می‌شود البته وزیر در این زمینه تصمیم می‌گیرد. البته روز شنبه جلسه مهمی در هیات مدیره برای مباحث آکادمی و بحث آموزشی خواهیم داشت. این را هم بگویم که ما یک دانشگاه علمی پژوهشی نه تنها در داخل خودمان بلکه در سطح دانش آموزی آماده داریم که به زودی افتتاح خواهد شد.

4416

نظرات کاربران
امیر
اخه مگه عدالت نداری تو! بازی برگشت 90 به 10 که خودت میزبانی؟ ولی رفت 50 50 چون استقلال میزبانه؟ مخاطبینت نوزادن؟
۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۴:۱۹
پاسخ
30
46
TT فراتر از باشگاه
کاش منم مستاجر بودم ولی اندازه تو درآمد داشتم
۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۲:۵۹
پاسخ
77
55
محمدمنطق
رو که نیست !
۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۱:۳۹
پاسخ
68
65
سعید
ببخشید شما؟؟؟؟؟ رییس هیئت مدیره پرسپولیس هستین یا سخنگوی دولت و یا رییس فدراسیون ، آخه واسه همه جا قانون جدید گذاشتین، شما رو نشناختیم، لطفا اصل
۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۶:۰۰
پاسخ
72
49
سلام
تا ما این وزیر رو داریم غم بی پولی نداریم، حالا دیگه حرفیه؟؟؟؟؟ وزیر واس ماس، یعنی کل فدراسیون واس ماس
۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۵:۰۱
پاسخ
65
43
ارتش سرخ قهرمان
این همه ماست ماست نکن. چرا خریدهای استقلال جونتون رو ماست مالی می کنین؟ تو چند سال اخیر کدوم تیم بی حساب و کتاب هزینه کرده؟ اکه وزیر پرسپولیسی هست چرا این همه به اس اس بودجه بی حساب و کتاب داده.
۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۲:۲۲
28
32
Yasin
خوبه فکر کنم وزارتیا و فدراسیونیا مستقیم از این باشگاه دستور میگیرن استقلال میزبان ۵۰٫۵۰ پیروزی میزبان ۹۰٫۱۰ قانون یکسان
۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۲:۰۳
پاسخ
79
102
سرور تاج
هر وقت اسم باشگاه پرسپولیس رو تونستی درست بیان کنی نظر بده تاجی
۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۵:۱۶
31
20
Hamed
ایشون مدیر عامل شیشپولیس هستن، یا رئیس سازمان لیگ یا شاید هم وزیر ورزش!؟ ماشالله برای همه تعیین تکلیف میکنن.
۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۰:۲۳
پاسخ
95
103
علی
ممتون ازت که هستی اما اینو بدون این هیت مدیره بخصوص نبی عرب کاشانی و سرپرست تیم اگه کلری از دستشون برمیوند انجام میدادن . اقایون فقط به فکر جیبشونن ولی مشخصه اقای وزیر علیرغن همه خرابکاریهاشون از پارسال تاکنون دوستشون داره . پیگیری تعویض اقلیون از هر کاری مهمتره . ضمنا لطفا لیست دریافایای واقعی اقایون رو اعلام کن اعم از مادی و نقدی و ...
۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۵:۵۷
پاسخ
19
68
آرمین
من به عنوان یک پرسپولیسی معتقد هستم باید بازی رفت 50 50 باشه ولی بازی برگشت 90 به 10 برای پرسپولیسی ها باشه. باید اجازه بدیم آقای انصاری فرد کار مدیر عاملی خودش رو انجام بده و دستوراتش اجرا بشه اگه نتیجه نگرفت اونوقت بگید مدیر امل خوبی نیست
۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۲:۰۵
پاسخ
98
44
امین
دیگه طلبکار داشتن عادی شده
۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۶:۰۱
پاسخ
8
49
حسام
کاملا مشخص از بالادستی ها بهش قولهایی دادن!! و این تبعیض که همیشه وجود داره...
۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۳:۰۰
پاسخ
52
63
علی
ببین به کجا وصلن که خیلی راحت در مورد بازیها برنامه ریزی میکنن بازی رفت نمیشه قانون ۹۰ به ۱۰ولی بازی برگشت میشه فقط تیام نباید هفت میلیارد میگرفت ولی سوگولی که باشی هشت میلیارد هم میدن سوگولی هم منم شما تو ایران این لوس بازیهارو در میارد که میرید تو گروه چهار تیمی چهار میشید
۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۷:۲۲
پاسخ
102
131
ایمان پرسپولیسی
دلیل عدم موفقیت هاتون توهم توطئه و حضور در گذشته است.خسته نشدین اینقدر تیام تیام کردین؟ول کنین جماعت شش در چهار!!!
۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۹:۰۸
29
35
نیما
جان !!!!! سوپر جام باید به شما بدن چون حذفی و لیگ بردین!!! بایرن مونیخ هم حذفی و لیگ برد ولی سوپر جام برگزار کردن و دورتمند قهرمان شد
۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۹:۴۴
پاسخ
89
145
کامران
دوست عزیز اونجا آلمانه اینجا ایران. درست‌ترین قانون سوپرجام همینه که امسال اجرا شد. چرا قهرمان همزمان لیگ و حذفی باید با تیم دوم لیگ یا حذفی بازی کنه؟! قانون اونا اشتباهه. اونا باید به قانون ما که درست‌تره رجوع کنن. هر تیمی همزمان قهرمان لیگ و حذفی بشه باید سوپرجامو بهش بدن. شما ناراحتی شما هم برو توی هر دو تا جام قهرمان شو تا سوپرجامو بهت بدن.
۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۳:۴۷
16
9
ایوب عشقپولیسی از خنج
این قانون چیزی هست ک هیئت ریسه و سازمان لیگ فدراسیون قانون گذار اون بودن نه آقای انصاری فرد و پرسپولیس پس بجای کری های بی خود سعی کنید منطقی تر با جریان ها و صحبت ها برخورد کنین درمورد آلمان و بایرن هم ک صحبت کردین این قیاس هم بخاطر همون درک نکردن و تفاوت های اروپایی و ایرانی ک هست و قانون هایی ک تفاوت هاشون خیلی هم کم نیس
۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۷:۵۵
9
11
امین
بسوز عزیزم
۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۹:۵۱
17
25
سلام
اینجا ایران است و تیم فدراسیون هم پرسپولیس است، پس جام مال پرسپولیس است و والسلام،
۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۸:۰۹
48
78
علیرضا م.
فکر کردی برای چی میگن تیم پیک موتوری؟
۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۱:۳۵
29
84
ناصر
انصاری فرد در اولین حضورش به عنوان مدیر عامل پرسپولیس به تراکتورسازی باخت. الان می ترسه بازی رفت که استقلال میزبانه 90 به 10 بشه و این بازی رو ببازه و هواداران شعار حیا کن رها کن سر بدن بنابراین اینکه میگه این بازی 50 50 باشه برای همینه. و مورد دیگه اینکه خودش می دونه که این بازی رو اگه 50 50 برگزار کنه حتما بازی برگشت هم 50 50 می شه ولی با اینکار می خواد تمرکز استقلالی ها رو به هم بریزه مخصوصا اینکه همه می دونن وزیر پرسپولیسیه و می خواد از نظر ذهنی روی بازیکن ها و مدیر عامل استقلال اثر منفی بذاره
۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۹:۴۳
پاسخ
60
137
علیرضا اص
نه داداش بخاطر این میگه که 50 50 میشه چون هیچ مکانیسمی برای تشخیص طرفداری وجود نداره عزیزم. اینجوری هوادارای پرسپولیس بلیت استقلالیا رو می خرن و هوادارا قاطی پاتی میشن و میشه یه دعوای خونین.
۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۵:۵۴
13
63
فدراسیون پیروزی تهران
این آقا به گونه ای سخن ایراد نمودند که مخاطب در صورتی که اطلاعی از پست ایشان نداشته باشه فکر می کندمدیر و مسئول تصمیمات فدراسیون پیروزی تهران هستند
۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۲:۲۴
پاسخ
89
80
محسن
پمادنو عوض کن
۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۶:۳۹
9
26