انصاری‌فرد: عضویت مهدوی‌کیا در نهاد قانون‌گذار فوتبال افتخاری برای پرسپولیس و ایران است

انصاری‌فرد: عضویت مهدوی‌کیا در نهاد قانون‌گذار فوتبال افتخاری برای پرسپولیس و ایران است

4712
20:42
26 مهر 1398
مدیرعامل پرسپولیس انتخاب مهدی مهدوی کیا به عنوان نماینده AFC در نهاد قانون‌گذار فوتبال را به وی تبریک گفته و این اتفاق را افتخاری برای فوتبال ایران و خانواده بزرگ باشگاه دانست.

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، محمدحسن انصاری فرد گفت: از شنیدن این خبر که با اعلام IFAB (برد بین المللی فوتبال) نهاد قانون گذار فوتبال صورت گرفت، خوشحال هستیم. آقای مهدی مهدوی‌ کیا در کنار چهره های نامدار جهان به عنوان نماینده‌ی AFC در پنل مشورتی این نهاد حضور خواهد داشت و این باعث خرسندی است. شکی نیست که این اتفاق اهمیت بسیار بالایی دارد و افتخارافرینی دیگری از سوی بزرگان تاریخ پرسپولیس برای فوتبال و ورزش ایران محسوب می شود.

انصاری فرد تصریح کرد: مهدی مهدوی کیا از چهره های شناخته شده فوتبال است. انتخاب وی به عنوان اولین سفیر فوتبال پایه آسیا، دعوت به کنگره فیفا و حضور در تیم منتخب جهان بازی در کنار اسطوره های جهان نشان دهنده جایگاه و احترام بین المللی ایشان در آسیا و جهان است. پرسپولیس، عضویت مهم یکی از فرزندان به نام خود در چنین تشکیلات مهمی را به ایشان، خانواده بزرگ پرسپولیسی ها، جامعه فوتبال و ورزش ایران تبریک می گوید.

 مدیرعامل پرسپولیس خاطر نشان کرد: مهدوی کیا در پرسپولیس رشد کرد و باشگاه در سه مقطع از ترانسفر ایشان صاحب درآمدهای قابل توجه شد. حال افتخار آفرینی های بین المللی ایشان هم برای ما از اهمیت زیادی برخوردار است و خرسندیم تا این حد مورد توجه مجامع بین المللی قرار دارند و در کنار دیگر فعالیت های فوتبالی خود با عضویت در این پنل مشورتی در زمان تغییرات احتمالی در مقررات فوتبال، از نظرات تخصصی و تجربیات ایشان استفاده می شود.

4416

نظرات کاربران
دوستاره
ولی حاضر نشد بیاد سرمربی تیمتون بشه ... واقعا چقدر هم باشکوه خداحافظیش دادین .... راستی تو این تعطیلات هیچکس را نمیشه پیدا کرد ...تو چطور میتونی اینقدر مصاحبه کنی؟؟؟
۲۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۸:۴۸
پاسخ
183
47
منطق
هرجا صحبت ازافتخار است نام یک پرسپولیسی میدرخشد پ ن:تبریک ب دوست استقلالیا!!بابت بالا بودن استانه ی تحمل:) شوخی نیست نظاره گر فتح قله های افتخار یکی پس ازدیگری باشی وحیسرت صدرنشینیت ب هزاران روز برسه وتنها دلخوشیت برگزاریه جشن تولد باشه
۲۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۱:۵۳
پاسخ
24
166
Msh
افتخار واسه پرسپولیس؟چطور اون روز که میخواست خداحافظی کنه با بی محلی و کلی بی احترامی باحاش رفتار کردین.حالا شد افتخار پرسپولیس؟؟!!!
۲۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۹:۳۶
پاسخ
159
48
رضا
از فضل پدر تو را چه حاصل
۲۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۷:۰۲
پاسخ
124
39
قلب اردبیل به عشق تراختور میتپد
هف هشتاد ستاره بزنید رو لباس مارک منیریه خخخ
۲۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۵:۳۹
پاسخ
146
32
حیف از فوتبال
چقدر این اقا مصاحبه میکنه..کسی دیده ریس منچستر بارسا یووه ...این همه مصاحبه کنه؟
۲۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۱:۲۶
پاسخ
123
43
hamed hamedi
همه مصاحبه هات بوی رنگ میده! مهدوی کیا رو همه ایران دوس دارن، اما حتما باید بچسبونیش به پرسپولیس که از الان براش جبهه بگیرن؟؟
۲۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۸:۱۷
پاسخ
128
42
Sam
به قول عباس قانع پرسپولیس اعتبار فوتبال ایرانه... مثل این تیمای تازه به دوران رسیده نیست که...
۲۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۲:۳۷
پاسخ
33
141
حسن قوژد
تبریک به اقای مهدوی کیا افتخار ایران دمتون گرم
۲۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۱:۵۹
پاسخ
3
141
TT فراتر از باشگاه ✔
پس بزن اون ستاره دویومو
۲۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۵:۳۸
پاسخ
124
30
مافیای سرخ
افتخاری برای ۴پولیس؟؟؟!!! یعنی ستاره دوم رو می زنید؟؟خخخخ
۲۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۶:۰۸
پاسخ
131
32
امیر۶
نه میریم از فتل فتوشاپ میخریم
۲۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۵۹:۳۰
18
101