انصاری‌فرد قرارداد استوکس را امضا کرد/ مهاجم جدید پرسپولیس فردا به تهران می‌آید

انصاری‌فرد قرارداد استوکس را امضا کرد/ مهاجم جدید پرسپولیس فردا به تهران می‌آید

2060
18:31
06 بهمن 1398
باشگاه پرسپولیس از نهایی شدن قرارداد استوکس و سفر او به تهران برای حضور در تمرینات خبر داد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، حسین قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در مورد بستن قرارداد با استوکس گفت: یک روز قبل از اتمام نقل و انتقالات با آنتونی استوکس توافق شد و او پیش نویس قرارداد را که شامل مبلغ و 2 بند مهم بود را امضا کرد. در ادامه نمایندگان باشگاه آقایان خبیری و حسینی به دبی رفتند و ضمن بررسی برخی موارد حقوقی و توافق بر سر جزئیات و بندهای قرارداد که با نظارت مدیرعامل انجام شد با استوکس و نمایندگانش نهایی شد.

قدوسی عنوان کرد: از نمایندگان استوکس تشکر می کنیم که در زمینه بندهای قرارداد نهایت تعامل را داشته و خود بازیکن هم با چنین قراردادی که از هر لحاظ خوب به نظر می‌رسد بسته شود و مخالفتی با خواسته‌های باشگاه نداشت.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: دیشب توافق با استوکس نهایی شد و قرارداد از سوی او به امضا رسید. امروز هم آقای انصاری فرد این قرارداد را به امضا رساند و پیوستن استوکس به پرسپولیس قطعی شده است. بنابراین با تهیه بلیت از سوی باشگاه، آنتونی استوکس فردا راهی تهران می‌شود. قرارداد با این مهاجم یکی از بهترین قراردادهای ممکن خواهد بود و در این باره خود بازیکن و مدیرعامل باشگاه مسائل را تشریح خواهند کرد. از همکاری همه عزیزان و نمایندگان ایرانی و خارجی بازیکن و افرادی که مشاوره های لازمه را در این مسیر دادند ممنونیم.

1870

سایت باشگاه پرسپولیس
نظرات کاربران
قرمز آریایی
حالا که فهمیدند پول رضایت نامه بیرانوند برای استوکس هست دیگه کسی نیومد نظر بده
۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۴۵:۰۵
پاسخ
3
6
حرف حق
نوش جونمون باشه
۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۲۷:۵۸
پاسخ
2
17
مهدی سرخ جامه
خوش اومدی پسر قرمز...انتخاب درستی بود و نتیجشو خواهیم دید...مبارک پرسپولیس و هوادارای بزرگش
۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۲۰:۲۵
پاسخ
3
19
hadi
قشنگ فهمیدین چی شدخخخخخخخ
۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۲:۴۵
پاسخ
3
7