انصاری فرد: هیچ جا امن‌تر از ایران نیست/ در قبال استقلال به هیچ وجه کوتاه نخواهیم آمد

انصاری فرد: هیچ جا امن‌تر از ایران نیست/ در قبال استقلال به هیچ وجه کوتاه نخواهیم آمد

4457
16:18
27 دی 1398
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: ایران امن‌ترین کشور در خاورمیانه و غرب آسیا است و اجازه نمی‌دهیم به میزبانی تیم‌های ایرانی در آسیا خدشه وارد شود.

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از سایت پرسپولیس، محمدحسن انصاری‌فرد درباره ماجراهای میزبانی تیم های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: ایران تاکنون با امنیت کامل از تیم‌های دیگر در لیگ قهرمانان آسیا میزبانی کرده و برگزاری باشکوه فینال لیگ قهرمانان آسیا که با همکاری همه مسئولان انجام شد و تحسین AFC در مراسم اخیر قرعه کشی لیگ قهرمانان را بهمراه داشت  شاهدی بر این مدعاست. به هیچ وجه نه کوتاه خواهیم آمد و نه اجازه می‌دهیم که به میزبانی تیم‌های ایرانی خدشه وارد کنند.

او ادامه داد: نمی‌دانم که این جوسازی برخی در کویت تا چه حد صحت دارد ولی اگر صحت داشته باشد و ما کوتاه بیاییم و آنها بگویند در ایران بازی نمی‌کنیم، اشتباه بزرگی است. یک روز مقابل عربستانی‌ها کوتاه آمدیم و الان هم اگر در قبال بازی استقلال کوتاه بیاییم، فردا این موضوع گریبان پرسپولیس و تیم‌های دیگر را هم می‌گیرد. باید جلوی این موضوع بایستیم و اجازه ندهیم که کشورهای دیگر از طریق فوتبال و به بهانه‌های واهی امنیت کشور را زیر سوال ببرند.

انصاری فرد تاکید کرد: در خاورمیانه و غرب آسیا هیچ جا امن‌تر از ایران نیست. وزیر ورزش هم تضامین لازم را به AFC اعلام کرده و ما هم در باشگاه پرسپولیس پیش‌بینی‌های لازم را انجام داده‌ایم. قویا باید جلوی این مسائل ایستاد.

او گفت: پرسپولیس در همان سالی که به فینال آسیا رفت، متاسفانه بازی‌های زیادی را در کشور ثالث انجام داد. بازیکنان تیم خسته شدند و چند بازی در مراحل حذفی در کشورهای دیگر انجام شد و تیم از حمایت هواداران خود محروم شد. پرسپولیس پرطرفدارترین تیم آسیاست و امنیت کامل در ایران برقرار است و باید جلوی شیطنت ها ایستادگی کرد و هوشیار بود.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پایان گفت: این حق تیمهای ایرانی است که از حضور تماشاگرانشان بهره ببرند. این راهی است برای تضعیف فوتبال ایران و جریانات سیاسی در آن دخیل است ‌اما فکر می‌کنم بهتر است AFC به سابقه خوب ایران در برگزاری بازی‌های بین‌المللی نگاه کند و در برابر هرگونه جوسازی و ادعاها و درخواست های غیرواقعی بایستد.

4416

نظرات کاربران
shayan love esteghlal
الان دیگ رنگ معنا نداره . همه باید کنارهم باشیم
۲۷ دی ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۱:۵۶
پاسخ
2
55
امیر حسین
به عنوان یه پرسپولیسی، ازتون تقاضا دارم بازی نکیند. این یه بازی سیاسیه. از همه ی هوادارای فوتبال ایران، استقلال، پرسپولیس،‌ سپاهان، تراکتور، شهر خودرو، فولاد و ... تقاضا دارم حمایت کنید و نزارید فوتبال ایران تن به این ذلت بده. با عربستان وا دادیم، این طوری شد. اگه اینجا وابدیم، کم کم والیبال و بسکتبال و کشتی و ... باید در زمین بی طرف بازی کنیم. به امید حمایت همه جانبه. از ادمین تقاضا دارم این پیام بنده رو نمایش بده. حتی تقاضا دارم که یک مقاله در این رابطه در سایت خوبتون بزارید. یا حق.
۲۷ دی ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۹:۱۳
پاسخ
2
48
محمدرضا
میخوان باز هم استقلالو قربانی کنن استقلال و پدیده باید پلی آف رو بازی کنن و بعدش اگر قرار به بازی در کشور ثالث بود در روز آخر همه تیم ها باهم انصراف بدن. در ضمن شما چکاره ای که بخوای در مورد استقلال اعلام موضع کنی؟
۲۷ دی ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۷:۰۰
پاسخ
56
9
کوهمره جروق
تنها تیمی که میخواست مقابل عربستان بازی نکنه سپاهان بود که متاسفانه فدراسیون حمایت نکرد و گفت باید حتما بازی کنید.و الان هم اگه کوتاه بیایید از این بدتر خواهد شد.اصلا ما آسیا نمیخواهیم چهار تیم گردن کلفت اروپایی دعوت کنید تهران تا با اون ها بازی کنیم بهتر از آسیا هست.
۲۷ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۵:۴۸
پاسخ
6
119
آبی ابدی
البته نامه زدن که هر 4تا تیم از بازی توی ایران محروم شدن.. بنظر من باید از مسابقات کناره گیری کنن
۲۷ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۸:۴۷
پاسخ
7
134
ستارگان سرخ ایران
دم مدیرمون گرم باید پشت هم باشیم هرچهارتیم متاسفانه برخی کانال های هواداری خصوصا رقبای پرسپولیس دوباره دارن از آب گل آلود ماهی می گیرن و از این موضوع دارن علیه پرسپولیس می تازن آقا ما باید دراین شرایط باید پشت هم باشیم یا باید به هم بتازیم آخه چرا؟!واقعا برای این جماعت متاسفم
۲۷ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۴:۰۵
پاسخ
18
123
شیاطین سرخ
اگه قراره حق میزبانی از تیم های ایرانی گرفته بشه باید تمام تیم های ایرانی لیگ قهرمانان اسیا رو تحریم و بایکوت کنند و بکشن کنار تا این رونده مسخره بازی afc و تیم های تازه به دوران رسیده کشورهای عربی کوچیکه حاشیه خلیج فارس بساطش رو جمع کنه این چه وضعشه اگه میزبانی رو بگیرن باید تیم ها ایرانی شرکت نکنن تو این جام مسخره آسیایی که شده ملعبه دسته عربستان و چارتا کشوره کوچیکه عربی
۲۷ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۶:۱۸
پاسخ
4
178
جلیل
اگه بخوان ایران رو از میزانی محروم بکنند اینبار دیگه واقعا باید از این مسابقات انصراف بدیم
۲۷ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۴:۵۲
پاسخ
4
154
سیدپرسپولیسی
هرچهارتیم آسیایی متحدبشیم برای یگبارپشت هم باشیم روی کشورهای عربی وکم کنیم ..دمت گرم مدیرعامل عزیزم
۲۷ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۳:۵۴
پاسخ
5
168
محموجواد آبی
ما اگر اگر و بازهم اگر پُشت هم باشیم کلی کار میتونیم بکنیم.فقط اگر پُشت هم باشیم.
۲۸ دی ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۱۵:۵۸
2
14
دانیال
خوش اومد خوب فهمیدی حق استقلال رو بخورند بعد هم حق شما رو میخورند
۲۷ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۷:۴۵
پاسخ
11
129
رحیم
باز هم دارین دروغ تحویل مردم میدین....صد در صد حق میزبانی گرفته میشه...وقتی حیدر بهاروند میشه جانشین تاج باید فاتحه این فوتبال خوند...
۲۷ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۶:۲۰
پاسخ
15
132