انصاری فرد: پیشنهاد امارات به کالدرون بی اهمیت است/ یک بازیکن قرضی می‌گیریم

انصاری فرد: پیشنهاد امارات به کالدرون بی اهمیت است/ یک بازیکن قرضی می‌گیریم

7255
11:11
17 آذر 1398
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه این باشگاه در نقل و انتقالات نیم فصل یک بازیکن قرضی و یک بازیکن آزاد جذب می‌کند، به پیشنهاد تیم ملی فوتبال امارات به گابریل کالدرون واکنش نشان داد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از مهر، محمدحسن انصاریفرد درباره شرایط تیم فوتبال پرسپولیس بعد از برد مقابل ذوب آهن گفت: به نظرم شرایط تیم ما باتوجه به گذشت ۱۲ هفته خوب است. گابریل کالدرون سرمربی تیم ترکیب اصلی خود را شناخته و به مسائل فنی مسلط است. بازگشت بشار رسن به تیم و قرار گرفتن بازیکنان در پست های خود، شرایط را خوب کرده است.

وی که با رادیو تهران گفتگو می کرد، در خصوص برنامه های نیم فصل پرسپولیس تصریح کرد: اتفاقا روز گذشته آخرین جلسه را با کالدرون برگزار کردیم. چند بازیکن را به کالدرون معرفی کرده بودیم که یک نفر را صد درصد تایید کرد. یکی دو بازیکن کاندیدای دیگر هم داریم که بعد از توافق با آنها، نامشان را به کالدرون اعلام می کنیم. در صورت موافقت سرمربی، این بازیکنان را جذب می کنیم وگرنه سراغ گزینه های کالدرون می رویم.

مدیرعامل پرسپولیس تاکید کرد: برای جذب بازیکن وسواس به خرج می دهیم. در نیم فصل بازیکن خوب و با کیفیت کم است ولی با این مسائل داریم یک بازیکن قرضی و یک بازیکن آزاد می گیریم.

انصاریفرد درباره مشکلات استقلال برای پرداخت پول به استراماچونی گفت: ما پول کالدرون را پرداخت کردیم و مشکلی نداریم. تا نیم فصل هم به تعهداتمان عمل می کنیم. فقط یکی دو بازیکن مثل بشار رسن و رادو شوویچ و طلب های قبلی باقی مانده است که آنها را هم پرداخت می کنیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره اختلافات موجود در هیات مدیره پرسپولیس خاطرنشان کرد: همیشه در یک جمع اختلاف سلیقه وجود دارد ولی الان شرایط تیم خوب است و سعی کردیم مسائل را با تفاهم انجام بدهیم. سعی‌مان بر این است مسائل داخل باشگاه به خارج از جلسه منعکس نشود. طبیعی است که اختلاف دیدگاه و اختلاف سلیقه وجود دارد. برای مصالح تیم این مسائل را کنار گذاشته ایم.

انصاریفرد در پاسخ به این سئوال که آیا برای جذب بازیکنان خارجی سقف مالی تعیین شده است؟ یادآور شد: برای جذب بازیکن خارجی سقف مالی نگذاشته ایم و بستگی به کیفیت و آزاد یا قرضی بودن آن دارد. در مجموع قرار است پول زیادی بابت بازیکن خارجی پرداخت نکنیم.

وی در خصوص پرونده برانکو ایوانکوویچ و مطالباتش از پرسپولیس گفت: شکایت ۴۰ صفحه ای برانکو و دستیارانش به دست ما رسید ولی ما هم نامه ای به فیفا زدیم و نکات مدنظرمان را اعلام کردیم. تا جایی که بتوانیم شکایت نمی کنیم. برای برانکو از راه های مختلف پیغام فرستادیم تا مشکل را حل کنیم. بحث تخفیف هم نیست. هم او طلبی دارد که باید پرداخت کنیم و هم باشگاه حقی دارد که امیدوارم به تفاهم برسیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره درآمد باشگاه از بلیت فروشی اظهار کرد: چون بلیت فروشی اینترنتی برای اولین بار صورت می گیرد، اشکالاتی هست ولی ما استفاده مالی از بلیت فروشی نبردیم و هزینه و درآمدمان «سر به سر» شد. برای نیم فصل دوم قرار شد بلیت فروشی را باشگاه در اختیار بگیرد.

انصاریفرد در خصوص شکایت شرکت بلیت فروشی از پرسپولیس گفت: بله، شرکت ریحان فیلم شکایت ۷ میلیاردی کرده بود که داریم به تفاهماتی می رسیم تا پولشان را پرداخت کنیم و از شکایتشان صرفنظر کنند.

وی در پاسخ به سئوالی مبنی بر خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس، تاکید کرد: جلساتی برگزار شده است. با مسئولان فرابورس، بورس، کارگزاران یک بانک مرتب جلساتی داشته ایم تا این کار تا جایی که ممکن است به ثمر برسد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره پیشنهاد تیم ملی امارات به گابریل کالدرون هم گفت: از این صحبت ها زیادی می شود ولی رسمی چیزی نبود. حداقل در مورد تیم ما چنین پیشنهادی نشد و نسبت به این خبرها بی اهمیت هستیم. 

2051

نظرات کاربران
مهریار
چرا زنوزی پولهایش را بجای تراکتور و دنیزلی نمیده به استراشاه استقلالیها،یا به نظر من باید تیمهای متمول لیگ ۲۰تا ۳۰درصد بودجه خودشان را به استقلال بدهند و قبل از گرفتن بازیکن و مربی از این تیم اجازه بگیرند تا اگر پول لازم نداشته باشد (که به تیم بسیار ارزان و بعضا بازیکنان بدون قرارداد مالی اش پرداخت کند )بتوانند پولشان را هزینه خودشان کنند.آقایان اگر بجای اعتراض به سرورشان زحمت کشیده و عضو سامانه هواداری تیمشان که به زور نصف پرسپولیس عضو دارد بشوند آنوقت هرروز اعتراض کنند که چرا پرسپولیس فلان بازیکن را میخواهد.تازه خوبه که در این چند ساله بیشترین خرید بازیکن(چه ایرانی و چه خارجی) توسط تیم آقایان انجام شده
۱۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۴:۳۳
پاسخ
6
75
زرد سپاهان
مگه تحریم های بانکی برای همه ی خارجی ها نیست؟ چطور شما حقوق خارجی هاتون را دادی؟
۱۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۹:۵۴
پاسخ
52
8
عشقم پرسپولیس
دقت کنید پول زیادی بابت بازیکن پرداخت نمیکنیم یعنی یک براندائو دیگر و ضرر به بیت المال
۱۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۹:۳۲
پاسخ
61
10
پرسپولیس خسته(یازده گلادیاتور)
امیدوارم کالدرون بخاطرپربارکردن کارنامه مربیگریش وانصاری فردبخاطرفوتبالی بودن وموفق بودن درمدیریت بخاطرحفظ ارزواعتبارخودوهواداران بدون واسطه بهترین گزینه هابرای پست مهاجم وپستای دیگه اگه نیازه جذب کنن.ماازدلال شانس نیوردیم هردلالی ک اومدیک درصدم بفکر هوادارنبودوبازیکنای بی کیفیتی رواوردپرسپولیس!ماهوادارام بایدپشت انصاری فردباشیم تاهیات مدیره مخالف انصاری یابرکنارشن یاحداقل ازترس اعتراض هوادارا باانصاری فردکناربیان.پشت کالدرونم باشیم ک تازه داره سبک خودشوبه تیم منتقل میکنه وانشاالله ک بترکونه نیم فصل دوم
۱۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۶:۲۵
پاسخ
4
31
عشقممم نیمار
مگ‌کالدون مربی خوبیه ک‌پیشنهاد از امارات داره ؟!!:-P تو‌ایران هم اگ‌داورا نبودن ..همون هفته سوم ..چهارم ..اخراج میشد از شیش_پولیس :-P شما این همه بازیکن‌دارید ..بازم میخاید ؟؟ :-P راستی از بازیکن برزیلی ک قیمتش ۳میلیون‌دلار ینی بودجه یکسال عشق_تقلال هم‌بگید:-P از اینور ..دستمزد ۱۰۰هزار یورویی استراشاه نمیدن ..از اونور ..شیش_پولیس ..بازیکن ۳میلیون‌دلاری میخات بیاره :-P میگم راس راسی..حامی دو باشگاه ..یکیه؟؟!! :-)
۱۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۵:۵۳
پاسخ
188
11
Ali
این بازیکن چیه که شما قیمتشو می‌دونی 3ملیون دلار باید بازی کن معروفی باشه از اونجایی که آدبایور آرسنالی‌ها نیم میلیون دلار قیمتشه
۱۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۵:۱۴
2
52
علیم علییییی
خخخخ پرسپولیس زیدانم بیاره تو یکی بازمیای میگی مربی نیست.استراشاه شفرشاه وبقیه مربین!!بعد مربی وبازیکن ازایتالیا ک دراینتروبقیه جاهابوده بیادبنظرت گرون تره یاجونیور؟؟؟اینم ازمنطق ی بی منطق آبی
۱۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۹:۳۴
7
61
سه چرخه سواران
اولا قرار نیست پرسپولیس با این همه افتخارات و جامهای گذشته و این چند سال با تیمی مثل اسدقلال یکسان باشه و یکسان هزینه کنه. ثانیا بازیکن سه میلیون یورویی رو برای شما گرفتن و عرب که ماموریت داشت به ما ضربه بزنه برانکو که پرافتخارترین مربی خارجی تاریخ ایرانه بود رو فراری داد. ثالثا مربی شما وقتی رفت ایترمیلان هم چندتا بازی پشت هم برد اما بدون جام بعد از چند ماه اخراج شد.مثل همه ی تیمهای دیگه که مربیشون بود. اینجا هم اگه داورا تو بازیهایی مثل پارس جم و تراکتور به نفعتون سوت نمیزدن الان داشتید با شاهین بوشهر برای بقا میجنگیدید. شاد باشید
۱۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۹:۲۸
5
49
حسام
البته بایرن و یووه باختن نمی خوای اعتراضی بکنی که دیگه نمی ذارن بایرن و یووه قهرمان بشن ؟!:)))
۱۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۶:۴۸
پاسخ
90
21
حسین
خدا کنه انصاریفر رو برکنار نکنن.اگه ایشون چهار پنج سال بمونه میتونه هم بدهی های باشگاه رو کم کنه و هم قرارداد ترکمنچای نبنده و هم بازیکنان بدرد بخور رو طولانی نگه داره.من شخصا معتقدم ایشون واقعا مدیر لایقی هستن و مهمتر اینکه دلسوز مجموعه پرسپولیس هست.برعکس خیلی از بزرگانمون که پرسپولیس رو ارث خودشون میدونن متاسفانه
۱۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۵:۳۸
پاسخ
15
179
رومن رینز
خداکنه بازیکنان خوبی بگیریم .....سه شنبه ورزشگاه پر کنید هوادار ها ...دیگه وقته گلایه نیست ....تیم تو کورس قهرمانیه ...اون تیمی هم که رفته صدر البته با یه بازی بیشتر ...ببینید دارن خودشون اتیش میزنن ...پس حمایت کنید ...دشمن زیاد داریم
۱۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۴:۵۴
پاسخ
21
149
تی
ان شاالله بازیکنی که میاد پرسپولیس بدتر از جونیور باشه ...
۱۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۹:۰۹
48
1