انصاری: می‌خواهیم روند پارسال را در آسیا داشته باشیم

انصاری: می‌خواهیم روند پارسال را در آسیا داشته باشیم

2450
20:35
24 بهمن 1396
مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تمام تلاشمان را می‌کنیم تا امسال هم روند پارسال را در آسیا داشته باشیم تا بتوانیم موفق شویم.

وبسایت رسمی برنامه نود - مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تمام تلاشمان را می‌کنیم تا امسال هم روند پارسال را در آسیا داشته باشیم تا بتوانیم موفق شویم.

به گزارش وبسایت نود، محمد انصاری بعد از پیروزی سه بر صفر پرسپولیس مقابل نسف‌قرشی گفت: اولین بازی در هر تورنمنت سخت‌ترین مسابقه است خدا را شکر ما توانستیم در این بازی عملکرد خوبی داشته باشیم و هر سه امتیاز را بگیریم.

وی افزود: از قبل از بازی برنامه‌ریزی کردیم تا عملکرد خوبی داشته باشیم و در این مسابقه به هدفمان برسیم که خوشبختانه این اتفاق رخ داد.

مدافع پرسپولیس در ادامه در رابطه با هدف‌گذاری پرسپولیس تصریح کرد: ما تمام تلاشمان را می‌کنیم تا مثل پارسال در آسیا روند خوبی داشته باشیم و بتوانیم موفق شویم.

انصاری در رابطه با اینکه نسف‌قرشی مهاجم خوب دارد و آیا برنامه‌ای برای کنترل او داشته‌اند، عنوان کرد: همه بچه‌ها نشان دادند در دفاع تیمی چقدر خوب هستند. ما تمام تلاشمان را کردیم تا در این بازی از پس مهاجمان حریف بربیاییم و عملکرد خوبی داشته باشیم.

 

1004

نظرات کاربران
محسن حسینی زاده(ss)
منظورت از روند پارسال 3 تایی شدن جلو الریانه یا 4 تای الهلاله یا آقای گل کردن خریبینه؟!نه....فکر نکنم حفظ کنین چون از گروتون بالا نمیاید
۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۵۹:۰۵
پاسخ
37
0
علی
استقلال پرسپولیس هر دو عزیزند و نماینده ایران اونایی که تو اسیا برای هم کری میخونند و حس وطن پرستی رو زیر پا میزارند ایران دوست ندارند ما فقط تو لیگ باهم کری داریم ای کاش بعضی ها اینو بفهمند
۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۳۶:۳۳
پاسخ
0
21
am ir
حاجی انصاری مدافع با اخلاق ما.پرسپولیس افتخار ایران.
۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۱۲:۴۷
پاسخ
2
86