انصراف کشتی ایران از حضور در جام جهانی آمریکا

انصراف کشتی ایران از حضور در جام جهانی آمریکا

33005
13:25
22 اسفند 1396
با توجه به برگزار نشدن رقابت های جام جهانی کشتی فرنگی در اهواز، تیم ملی کشتی آزاد نیز در مسابقات جام جهانی آمریکا شرکت نمی کند.

وبسایت رسمی برنامه نود - با توجه به برگزار نشدن رقابت های جام جهانی کشتی فرنگی در اهواز، تیم ملی کشتی آزاد نیز در مسابقات جام جهانی آمریکا شرکت نمی کند.

 

به گزارش وب سایت نود، فدراسیون کشتی اعلام کرد: با توجه به اعلام قبلی ایران مبنی براین که اگر امکان برگزاری جام جهانی کشتی فرنگی در زمان پیشنهادی از سوی ایران نباشد، تیم ملی کشتی آزاد هم به دلیل جلو آمدن زمان برگزاری انتخابی تیم ملی نمی‌تواند در مسابقات جام جهانی شرکت کند، فدراسیون کشتی این موضوع را به اتحادیه جهانی کشتی اعلام کرد و اتحادیه نیز با این موضوع موافقت کرد.
به این ترتیب با توجه به حضور نیافتن در جام جهانی، فدراسیون کشتی به زودی زمان برگزاری مرحله اول و نهایی مسابقات انتخابی تیم های ملی برای شرکت در بازی های آسیایی جاکارتا و رقابت های جهانی مجارستان را اعلام می کند.

 

2051

نظرات کاربران
آبی اناری
بجای اینکه کشتی بره انصراف بده باید فوتبال انصراف میداد که این بلا رو سر باشگاه ها دارن میارن و هر سال خار میشیم تو آسیا
۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۰۵:۳۳
پاسخ
23
108
Sam
مسئله اینجاست که کشتی تاج و کفاشیان نداره که اگه داشت میشد پنچ ستاره!
۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۳۰:۱۳
1
29
امیرمهدی
چه بهتر
۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۸:۵۲
پاسخ
65
30
ali
بدنیست بدانید تیم ملی کشتی آزاد به واسطه کسب عنوان نهمی در مسابقات جهانی کشتی آزاد در فرانسه مجوز حضور در مسابقات جام جهانی سال ۲۰۱۸ در آمریکا را کسب نکرده بود اما به واسطه دعوت اتحادیه جهانی از تیم ایران، کشتی‌گیران ایرانی قرار بود راهی آمریکا شوند...
۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۳:۵۸
پاسخ
16
285
hamed
چون تركيه انصراف داده بود ايران به عنوان تيم نهم دعوت شد وگرنه اتحاديه جهاني عاشق چشم و ابرو ما نيست
۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۴:۲۸
7
143
سمــیعـی . بوشهـــر
فقط اظهار تاسف میکنیم.. چه برسر کشتی ایران داره میاد...؟
۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۷:۰۴
پاسخ
9
370