انقلاب به سبک منچستریونایتد؛ 8 خرید در 2 پنجره تابستانی

انقلاب به سبک منچستریونایتد؛ 8 خرید در 2 پنجره تابستانی

4344
21:28
18 مهر 1398
منچستریونایتد قصد دارد ترکیب خود را دستخوش تحول کند.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از دیلی میل، منچستریونایتد برای ایجاد یک تحول در ترکیب خود قصد دارد تا در دو تابستان آینده 8 بازیکن جدید را به خدمت گیرد. 

منچستریونایتد تحت هدایت اوله گونار سولسشائر شروع فاجعه باری در رقابت های لیگ برتر داشته و در 8 مسابقه نخست خود تنها 9 امتیاز اندوخته است. این تیم که ضعیف ترین شروع خود از فصل 90-1989 را تجربه می‌کند، تنها 2 امتیاز با منطقه سقوط فاصله دارد و با حضور در رده دوازدهم فاصله ای 15 امتیازی با لیورپول صدرنشین دارد؛ تیمی که بعد از وقفه بازی های ملی باید در اولدترافورد در مقابلش بایستد.

بعد از خروج روملو لوکاکو و آلکسیس سانچز و در ادامه مصدومیت آنتونی مارسیال، منچستر خود را با فقدان مهاجم در عمق ترکیب خود برای رقابت با تیم هایی نظیر لیورپول و منچسترسیتی می‌بیند. بنابه گزارش تلگراف، سران منچستریونایتد به خوبی به این نکته واقف اند که برای تقویت ترکیب به خریدهایی جدید در تابستان های آینده نیازمندند.

منچستریونایتد که از همین الان خطر عدم حضور در جمع 4 تیم برتر جدول را به خوبی حس کرده است، شاید اولین گام را در ژانویه و با خرید یک مهاجم جدید بردارند. ادعا شده که یونایتد اعتقاد دارد برای جنگیدن جهت کسب جام های معتبر، به 6 بازیکن جدید نیاز دارد و اوله گونار سولسشائر، که اکنون از حمایت کامل سران باشگاه برخوردار است، رویای یک انقلاب در ترکیب بازیکنان منچستریونایتد را در سر می‌پروراند.

یک منبع آگاه به تلگراف گفته اوله برای این تحول یک دوره سه ساله را در نظر گرفته و قطعا در این دوران شاهد یک منچستر جدید خواهیم بود. 

یونایتد در تابستان برای خرید 3 استعداد انگلیسی (هری مگوایر، آرون فن‌بیساکا و دنیل جیمز) در حدود 130 میلیون پوند هزینه کرد و باشگاه قصد دارد ضمن ادامه سرمایه گذاری بر روی جوانان، فعالیت های خود را در انگلیس محدود نکرده و استعدادهای سایر لیگ ها را هم مد نظر داشته باشد. 

گزارش شده در کنار جیمز مدیسون و بن چیلول، دو ستاره جوان لسترسیتی ماتیاس نورمن، هافبک باشگاه روستوف روسیه هم توجه سران اولدترافورد را به خود جلب کرده است. روبن دیاس مدافع بنفیکا هنوز هم در رادار یونایتد است و علاقه یوونتوس به جذب پل پوگبا، ممکن است به حضور دو ستاره باشگاه یوونتوس در منچستریونایتد منجر شود؛ امره جان و ماریو مانژوکیچ.

در کنار اهداف نقل و انتقالاتی، تلگراف گزارش داده که منچستریونایتد هنوز هم در پی جذب یک مدیر ورزشی است. علیرغم شنیده شدن نام هایی نظیر ادوین فن‌درسار، به نظر می‌رسد که یونایتد هنوز نتوانسته با گزینه هایش مذاکره ای جدی داشته باشد اما احتمالا یکی از بازیکنان سابق که بتواند یونایتد را در مسیر رسیدن سریع به افتخار یاری کند، جذاب ترین گزینه برای حضور در این پست خواهد بود.

7712

نظرات کاربران
Milad
حالا تا دو تابستان آینده هزار اتفاق رخ میده. یعنی تا اون زمان ما باید این روزهای فاجعه بار رو تحمل کنیم. در حال حاضر فکر امروز و فردا رو کنین تا اونا هم زمانش برسه. اگه راست میگین
۱۹ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۲:۲۷
پاسخ
2
29
Sajad
این شد..حالا همه چیز به سولسشر بستگی داره که چه بازیکنی بخره سه تا خرید تابستان که عالی بودن ببینیم بعدی ها کیان... پوگبا رو بدن امره جان و مانژو بگیرن..از طرفی هم به هر قیمتی شده فن درسار رو بیارن از آژاکس واقعا نشون داده مدیر ورزشی خوبیه..ینی میشه منچستر بشه منچستر فرگی؟؟؟خدایا..
۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۲:۲۷
پاسخ
6
21
فرگوسن کبیر
به عنوان یه منچستری اینو میگم اگه ما یه پنجره هسچ کسی رو نخریم و فقط روی خریدن لواندوفسکی سرمایه گذاری کنیم تیم به روزای خوبش برمیگرده
۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۶:۰۴
پاسخ
15
25
عظیم شیرازی
خرید به تنهایی کافی نیست،چون نوع خرید مهمه. هشت بازیکن تراز اول و بزرگ میخوان بگیرن یا هشت بازیکن خیلی جوان و بی تجربه که قیمت ارزانی دارن؟؟ من شخصا چشمم به گلیزرها آب نمیخوره و تا وقتی گلیزرها هستند منچستر یونایتد به اوج بر نخواهد گشت. بهترین فرصت بعد از نایب قهرمانی با مورینیو بود که باید همونجا پنج بازیکن درخواستی مورینیو رو میخریدن تا روند رو به جلوی منچستر با قدرت بیشتر ادامه پیدا کنه؛اما لیست مورینیو رو نخریدن و باعث تخریب روحیه مربی و ایجاد زمینه خیانت برخی بازیکنان مثل پوگبا شدن. گلیزرها عامل اصلی افول یونایتد هستند چون فقط قصد سو استفاده مالی و تجاری از برند یونایتد دارن و براشون مهم نیست سرنوشت یونایتد به کجا میکشه. اینا اگه بازیکن بخر بودن لیست مورینیو رو میخریدن که بعد از کسب نایب قهرمانی بتونه تیم بهتری برای فصل سوم ببنده؛نه اینکه با بی توجهی به خواسته های مربی باعث تخریبش بشن
۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۹:۱۰
پاسخ
1
41