اورلوف: اطمینان دارم که سردار آزمون قدرتمندتر از دریوسی است

اورلوف: اطمینان دارم که سردار آزمون قدرتمندتر از دریوسی است

3240
09:52
25 بهمن 1397
گزارشگر و مفسر فوتبال روسیه معتقد است سردار آزمون، ملی‌پوش ایرانی قدرتمندتر از سباستین دریوسی، مهاجم آرژانتینی تیم زنیت سن‌پترزبورگ است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از سایت بمباردیر روسیه، گنادی اورلوف با اشاره به حضور 15 دقیقه‌ای سردار آزمون در بازی رفت تیم‌های فنرباغچه ترکیه و زنیت سن‌پترزبورگ در استانبول که با پیروزی یک بر صفر تیم ترکیه‌ای پایان یافت گفت: اطمینان دارم که سردار آزمون قدرتمندتر از سباستین دریوسی در خط حمله تیم زنیت سن‌پترزبورگ است. سردار خود را مهیای یک بازی خوب در دور برگشت برابر فنرباغچه ترکیه می‌کند. او به همراه آرتم جیوبا در این بازی نمایش تهاجمی ارائه خواهند داد.

وی افزود: باید در نظر بگیریم که سردار آزمون در دقایق پایانی بازی با فنرباغچه در ترکیب زنیت قرار گرفت. معتقد هستم این بازیکن ایرانی تقویت‌کننده خط حمله زنیت خواهد بود.

سردار آزمون در بازی دوشنبه شب گذشته از دقیقه 75 به جای سباستین دریوسی در ترکیب زنیت سن‌پترزبورگ قرار گرفت. دیدار برگشت یاران آزمون با فنرباغچه ترکیه روز 2 اسفند برگزار خواهد شد.

نظرات کاربران
محسن6
سردار اگه تو لیگ یمن و ویتنام و چین یا عمان بازی می کرد قطعا اقای گل می شد و عیارش رو جلوی عراق و ژاپن نشون داد. در بهترین حالت سالی 4 تا گل براتون میزنه 4 گل میزنه 12 میلیون دلار هزینش میشه و تازه اسطوره اخلاق و حاشیه هم هست.
۲۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۰:۲۲
پاسخ
73
20
علی
لیگ آلمان و لالیگا چی؟ آخه میدونی به بایرن و آتلتیکو هم گل زده...
۲۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۷:۰۱
7
23
یاشاسین سردار
ولی علیپور بهتره:)))))) آدمین قبت بشه لطفا
۲۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۸:۱۲
پاسخ
47
33