اوسین بولت: در جام جهانی طرفدار آرژانتین هستم و شانس خوبی برای قهرمانی داریم!

اوسین بولت: در جام جهانی طرفدار آرژانتین هستم و شانس خوبی برای قهرمانی داریم!

2016
12:18
23 خرداد 1397
اوسین بولت، قهرمانان بلامنازع دوهای سرعت در المپیک های اخیر، در جام جهانی 2018 روسیه طرفدار تیم ملی آرژانتین است و به نظر او این تیم از شانس خوبی برای قهرمانی در این رقابت ها برخوردار است.

وبسایت رسمی برنامه نود - اوسین بولت، قهرمانان بلامنازع دوهای سرعت در المپیک های اخیر، در جام جهانی 2018 روسیه طرفدار تیم ملی آرژانتین است و به نظر او این تیم از شانس خوبی برای قهرمانی در این رقابت ها برخوردار است.

به گزارش وبسایت نود، یک روز دیگر تا آغاز جام جهانی 2018 روسیه بیشتر باقی نمانده است و 32 کشور برای فتح این عنوان با پرستیژ رقابت خواهند کرد. آرژانتین به همراه تیم های ملی اسپانیا، فرانسه، آلمان برزیل و انگلستان به عنوان یکی از مدعیان قهرمانی جهان پای به این رقابت ها خواهد گذاشت.

اوسین بولت، قهرمانی کنیایی دوهای سرعت المپیک، به پشتیبانی از تیم ملی آرژانتین برای کسب سومین قهرمانی خود در جهان پرداخته است. او در مصاحبه ای در این خصوص گفت:

من طرفدار آرژانتین هستم. به نظرم اگر خوب بازی کنیم شانس بالایی خواهیم داشت و در آن صورت می توانیم به فینال برسیم و حتی قهرمان شویم. به تماشای جام و بازی تیم های بزرگ می نشینم.

بولت در ادامه درباره نیمار و درخشش او گفت:

بازگشت نیمار را دیدم. او از زمانی که بازگشته دو گل به ثمر رسانده است. او مدام در حال اثبات این است که یکی از بهترین هاست و همین نکات باعث می شود که من به مردم می گویم این جام جهانی یکی از بهترین جام ها خواهد بود. جامی رقابتی خواهد بود و من فکر می کنم گل های زیادی ببینیم، می خواهم از دیدن این جام زیبا لذت ببرم.

اوسین بولت همواره یکی از علاقمندان فوتبال بوده و تلاش زیادی برای حضور رسمی در تیم های فوتبال اروپا داشته است.

1721

نظرات کاربران
جای بسی خوشحالیست، که فلک ز رنگ قرمز خالیست
اوسین جان کیه که طرفداره آرژانتین نباشه ...؟ به امید قهرمانی آرژانتین و آقای گلی مسی بزرگ
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۲:۴۱
پاسخ
1
6
بهزاد
دیشب تیم ملی فرانسه سال ۹۸ با تیم منتخب ستارگان سال ۹۸ بازی کردند و اتفاقا اوسیم هم در تیم ستارگان جهان بازی کرد تو خط حمله و بد هم نبود.
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۰:۱۵
پاسخ
0
19
✔✰✰سجاد✰✰✔
اوسین بولت بی نظیری واقعا. دوست دارم موفق باشی... و به آرزوت برسی و فوتبالیست شی..
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۳:۵۰
پاسخ
3
33
عشقممم نیمار
متاسفانه وجود بازیکنی مثل مسی که فقط راه میره تو زمین و شخصیت یه رهبر داخل زمین رو نداره همچنان دستش از جام دور خواهد بود مسی بیشترین ضربه رو به ارژانتین زده و تمام فینال ها محو بوده کاش نیمار ارژانتینی بود مارادونا کجایی که دلمون لک زده واسه معجزه هات
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۲:۵۶
8
1