اولین تلفات حذف تلخ/ سرمربی هند استعفا کرد

اولین تلفات حذف تلخ/ سرمربی هند استعفا کرد

4467
22:58
24 دی 1397
استیون کونستانتین از سمت سرمربیگری تیم ملی فوتبال هند پس از پایان مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا استعفا کرد.

به گزارش وبسایت نود، تیم ملی فوتبال هند امشب (دوشنبه) در آخرین بازی خود از گروه A جام ملت‌های آسیا با نتیجه یک بر صفر مغلوب بحرین شد و با 3 امتیاز در قعر جدول رده‌بندی جای گرفت.

استیون کونستانتین، سرمربی انگلیسی تیم ملی فوتبال هند در نشست خبری پس از بازی با بحرین گفت: من از 4 سال قبل در تیم ملی فوتبال هند فعالیت می‌کنم و هدفم از همان روز نخست حضور در جام ملت‌های آسیا بود که این اتفاق رخ داد و ما در جمع 24 تیم نهایی این رقابت‌ها قرار گرفتیم.

وی افزود: من به طور بسیار خاصی به بازیکنان تیم ملی فوتبال هند که تمام توان خود را در جام ملت‌های آسیا نشان دادند افتخار می‌کنم. همچنین قدردان فدراسیون فوتبال هند نیز به خاطر حمایت‌هایشان هستم. فکر می‌کنم دوره کاری من در تیم ملی فوتبال هند به پایان رسید و آن چیزی را که از من خواسته بودند انجام دادم. زمانی برای حرکتم به جای دیگری فرا رسیده است.

1004

نظرات کاربران
ایرانی
یک تیمی هست با سه تا بازی که دوتاش رو هم میبازه ولی محبوب دلها میشه. مطمئن هستم دوست داشتنی ترین تیم برای بینندگان بیطرف تیم هند بود. سمبلی از تلاش و اعتماد به نفس برای پیروزی بودن. واقعاً حیف شد اون پنالتی دقیقه 90...
۲۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۷:۳۷
پاسخ
9
10
سید
هند کلا خوب بود! حقش صعود با عنوان سومی بود...
۲۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۴:۱۷
پاسخ
117
99
شهربابک
هند مگه فوتبال داره
۲۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۳:۵۳
8
10