اولین سورپرایز کالدرون در پرسپولیس؛ آقای شماره 20

اولین سورپرایز کالدرون در پرسپولیس؛ آقای شماره 20

36224
21:34
31 مرداد 1398
امیر روستایی بازیکن بی‌تجربه‌ای نیست و سابقه بازی در پیکان و در تیم ملی جوانان را هم دارد.

به گزارش وبسایت نود، کالدرون در اولین هفته که پرسپولیس را به میدان فرستاد یک سورپرایز ویژه داشت. امیر روستایی که از پیکان به عنوان سهمیه زیر 23 سال به پرسپولیس آمده در اولین بازی فصل در سمت راست به میدان رفت. شماره 20 پرسپولیس که برای هواداران هم چهره ناشناخته‌ای بود قرار گرفتن نامش در یازده نفره اصلی همه را غافلگیر کرد.

اعلام لیست کالدرون و حضور روستایی این تصور را به وجود آورد که شاید مصدومیتی ناگهانی برای بازیکنان پرسپولیس پیش آمده است. حضور فرشاد احمدزاده در دقیقه 60 اما نشان داد که درخشش روستایی در بازی‌های دوستانه پیش‌فصل تنها دلیل انتخاب سرمربی آرژانتینی بوده است. پرسپولیسی‌ها مدت‌ها بود که ترکیب ثابتی داشته و بازیکنان ثابتی در هر بازی به میدان می‌رفتند و سورپرایز و اتفاق ویژه‌ای در ترکیبشان دیده نمی‌شد. برانکو اعتقاد چندانی به بازیکنان جوان نداشت و کمتر پیش می‌آمد که بازیکنی غیرقابل پیش‌بینی و جوان را در ترکیب قرار دهد. البته بازیکنانی مانند علیپور و انصاری در زمان سرمربی کروات فرصت بازی پیدا کردند و چهره شدند اما از این دست اتفاقات در پرسپولیس جز استثناها بود و گاهی اوقات هم بر اساس اجبار به وجود می‌آمد. 

آخرین باری که بازیکن جوانی در ترکیب اصلی پرسپولیس در اولین بازی فصل قرار گرفت مربوط به لیگ پانزدهم است. برانکو که تیم نصفه و نیمه فصل قبل را تحویل گرفته بود در ترکیبش از دو بازیکن جوان استفاده کرد. علیپور و کمندانی. البته علیپور که فصل گذشته در دربی گل‌زده و بازیکنی شناخته شده بود را نمی‌توان سورپرایزی برای قرمزها دانست. میلاد کمندانی در بازی بعدی به عنوان بازیکن ذخیره به میدان آمد و کمتر از 30 دقیقه بازی کرد و بعد از آن دقایق بازی‌اش در این تیم به 5 و 6 دقیقه خلاصه شد. او علاوه بر بازی اول فقط در دو بازی دیگر تا پایان فصل در ترکیب اصلی قرار گرفت و در نهایت نتوانست اعتماد برانکو را جلب کند. 

امیر روستایی اما بازیکن بی‌تجربه‌ای نیست و سابقه بازی در پیکان و در تیم ملی جوانان را هم دارد و اگر بتواند به روندش در بازی‌های پیش فصل ادامه دهد می‌تواند چهره جوان این فصل پرسپولیسی‌ها باشد. 

30388

نظرات کاربران
امید
بازیکن جوون میگیریم و نتیجه هم میگیرم...بعضی از تیمها کاپیتانهای تیم ملی رو میگیرن گرونترین بازیکن خارجی تاریخ لیگ رو میخرن اما در نهایت هم میگن اجازه نمیدن ما قهرمان بشیم..خوب اگر اجازه نمیدن چرا انقدر هزینه میکنین
۰۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۰۹:۱۸
پاسخ
15
190
پسر سرخ
پرسپولیس امسال خیلی پخته تر شده و بنظرم امسال بهترین سال هست براشون و بنظرم امسال راحت تر میتونه جامو بدست بیاره به امید موفقیت برا تیم اول ایران
۰۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۴:۴۶
پاسخ
19
143
آنتی آبی
فرصت بدن گل میزنه تو تاریخ داریم بچه مدرسه ایی از مدرسه فرار کرد اومد استادیوم تو دربی ب اس دق لال گل زد رفت دوباره ب مدرسه ش اس دق لالیا بگید اسم اون بازیکن رو؟؟؟؟؟!!!!!
۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۷:۴۹
پاسخ
24
261
۶
قطعا اگ بازی بهش برس میتونه ، امروزم استرسو قشنگ میشد تو ساق پاهاش و تصمیماتش حس کرد
۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۵:۳۴
پاسخ
9
142
امیر
ایشالا تو پرسپولیس کبیر بدرخشه و بتونه ستاره بشه سعید حسین پور هم استعداد بالایی داره و میتونه جای کمال رو پر کنه
۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۶:۳۶
پاسخ
19
229
سعید شیرازی
فقط میتونم بگم ممنونیم آقای کالدرون امروز نشون دادی که نام و نشان کسی برات فرقی نمیکنه هرکی خوب باشه بازی میکنه
۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۷:۲۴
پاسخ
21
255
سرخ
خوب بازی نکرد
۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۶:۴۲
پاسخ
126
70
حسن
بازیکن خوبیه اگه علیپور یکم ازخود گذشتگی میکرد اولین اولین گلش روستایی زده بود
۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۳:۲۶
پاسخ
16
178
TTفراتر از دسته سه هم نیست
امیر خیلی خوب بود .
۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۵:۵۳
پاسخ
20
133
فرهام ضد سردار
حرفم با تماشگران خودمونه چرا همه فک میکنین روستایی خب بود در حالی ک سیامک رو نیمکت بود اره بازی اوله ولی سیامک کجا روستایی کجا بعدم اصلا ب بازیش دقت کردین؟؟همین شماها باعث شدین ربیع خواه با وجود اشتباهات هنوز در پرسپولیس باشه .واقعا نمیدونم سیامک و چرا نیمکت نشین کرده بود.کالدرون امروز بازیشو بدون پلی میکر برد اونم با شانس اولشه اره ولی ایده نداشت نیمه دوم با کارش نادری از کار انداخت
۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۳:۳۸
پاسخ
225
42
یاسر
این تیم بیشتر از پلی میکر حمایت و صبر هوادار رو میخواد. زمان برانکو با پلی میکر میبردیم؟ خیلی از تیمهای دنیا بدون پلی میکر بازی میکنن همین تیم ملیمون زمان کیروش. حالا نعمتی بازی میکرد شش تا میزدیم؟ مربی که به بازیکن جوون میدون میده با فلسفست و شجاعت داره. بعد از برانکو نیاز بود یکی بیاد که بازیکنا برای قرار گرفتن تو ترکیب تلاش بیشتری بکنن. اون تیم دیگه انگیزه نداشت و همه چیش از جمله ترکیب قابل پیشبینی بود.
۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۶:۲۴
5
123
یاس کبود پرسپولیسی
هواداران عزیز انقد رو ترکیب کلید نکنید کی باید بازی کنه کی نکته، تابع نظر سرمربی باشید چرا. چون اولا :تو طول تمرینات مربی تشخیص میده کی بازی کنه که ما ازش بیخبریم . دوما :مربی ما چهل سال سابقه بازی و مربیگری داره ک ما سابقه علم و تجربه ایشون رو نداریم . سوما مربی هم دوس داره تیم ببره چون برا خودش خوبه. چهارما: مربی تو هر بازی بسته به تیم حریف و تفکراتی ک تو سرشه نفرات تیمش رو میچینه ک ما نمیدونیم مربی چه فکری داره. پس هر چی کالدرون بگه
۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۶:۱۴
4
125