اولین واکنش اتلتیکو به انتقال گریزمن؛ باید 200 میلیون بدهید، نه 120 میلیون یورو!

اولین واکنش اتلتیکو به انتقال گریزمن؛ باید 200 میلیون بدهید، نه 120 میلیون یورو!

6802
19:29
21 تیر 1398
اتلتیکومادرید مدعی است که بارسلونا باید 200 میلیون یورو به این باشگاه پرداخت کند.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از یاهو اسپورت، بارسلونا ساعاتی پیش با فعال کردن بند 120 میلیون یورویی فسخ قرارداد گریزمن با اتلتیکومادرید، این بازیکن فرانسوی را رسما با قراردادی 5 ساله به خدمت گرفت، اما اکنون باشگاه مادریدی مدعی است که بارسلونا باید پول بیشتری را بابت این انتقال پرداخت کند. 

بند فسخ قرارداد گریزمن با اتلتیکومادرید 200 میلیون یورو اعتبار داشت که در روز اول جولای، به 120 میلیون یورو کاهش پیدا کرد. بارسلونا به دنبال تامین منابع مالی مورد نیاز برای این انتقال بود و به همین دلیل نتوانست در روزهای ابتدایی این ماه، این انتقال را عملی کند. سران آبی اناری حتی در این مدت به دنبال تخفیف گرفتن از اتلتیکومادرید بودند و قصد داشتند این رقم را به شکل اقساطی پرداخت کنند که هر دو پیشنهاد با مخالفت اتلتیکومادرید مواجه شد. 

با این حال امروز (جمعه) بالاخره بارسلونا مبلغ مورد نیاز را فراهم کرد و نمایندگان این بازیکن با حضور در مقر لالیگا، بند آزادسازی گریزمن را فعال کردند؛ بندی که اتلتیکومادرید با آن مشکل دارد و اذعان کرده تا زمان پرداخت نشدن 80 میلیون یوروی دیگر، انتقال را به رسمیت نخواهد شناخت. 

در بیانیه اتلتیکو در این خصوص می‌خوانیم: پول پرداخت شده برای فعال کردن این بند فسخ کافی نبوده است، چرا که آشکار است توافق بارسلونا با گریزمن در تاریخی قبل از یک جولای به سرانجام رسیده است. به این ترتیب بارسلونا باید همان 200 میلیون یوروی قید شده در بند آزادسازی قبل از یک حولای را پرداخت کند. به علاوه، قبل از تمامی این تاریخ ها و تغییر در بند آزادسازی، گریزمن در 14 می با انتشار پیامی جدایی خود از باشگاه را تایید کرده بود. 

اتلتیکومادرید معتقد است که با توجه به حرکات و رفتارهای بازیکن و البته وقایعی که رخ داده، این قرارداد پیش از پایان فصل قبل تمام شده و به همین دلیل هم هست که باشگاه اقدامات قانونی لازم را در جهت دفاع از حقوق خود آغاز کرده است.

بارسلونا، که گفته شده قرار است در روز یکشنبه رسما گریزمن را به طرفدارانش معرفی کند، هنوز واکنشی نسبت به این بیانیه نشان نداده است.

7712

نظرات کاربران
کهکشانی ها
مدیر محترم اتلتیکو تاکید کنید که اگر گریزمن فیکس نباشد و آقای شوتبال فیکس باشد حق فسخ یک طرفه خواهیم داشت
۲۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۸:۴۹
پاسخ
51
9
فوتبال پاک
مگه بارسا اتلتیک رو خریده که حق فسخ داشته باشه این بازیکنه که حق فسخ داره نه تیم قبلیش خب از منطق رونالدو فن ها بیش از این انتظار نمیره
۲۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۵۱:۳۷
16
34
ایمان سپاهانی
120هم زیاده، طمعکار نباش آتلتیکو!!!
۲۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۶:۱۸
پاسخ
10
46
پارسابارسا
چ شیر تو شیریه اگه اینجوریه منم سهم میخوام
۲۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۱:۰۷
پاسخ
5
44
پرسپولیس یونایتد
همینم از سرتون زیاده. ۱۲۰ میلیون واس ی بازیکن ۲۸ ساله ..قرارداد ۵ ساله یعنی تا ۳۳ سالگیش... بارسا میتونس امباپه یا دی لیخت رو بخره که سن کمی دارن و میتونس با قیمت بیشتری در اینده اونارو بفروشه یا در تیم استفاده کنه... الانم ک هدف تیم خرید بازیکن ستاره اس. پس نیمار رو هم برگردونن و پوگپا رو هم بخرن تا ی تیم کهکشانی بشیم❤️
۲۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۳:۴۶
پاسخ
15
36
رسول
تازه میخواین کهکشانی بشین خخخخ تازه میخوان بشن هم اسم رئال
۲۲ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۹:۴۶
38
20
مِستر
بارسا این سالها به لحاظ رعایت اخلاق حرفه ای و ورزشی به شدت سقوط کرد. این اتفاق برای اولین بار نبوده و بارسا در این سالها نشون داده که چقدر در احترام گذاشتن به سایر باشگاه ها ناتوان و ضعیف عمل کرده. باعث تأسفه
۲۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۶:۴۶
پاسخ
49
26
نستا
با این سن و سال مشتری صد و بیست میلیون یورویی هم واسه گریزمن پیدا نمی شد ! برو خدا رو شکر کن مدیریت بارسا کار درست نیست وگرنه هیچ وقت چنین خرجی نمی کرد . اینقدر هم طمع کار نباش !
۲۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۶:۳۴
پاسخ
17
83
طوفان سرخ آسیا
یا خدا 200میلیون یورو..
۲۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۸:۵۷
پاسخ
7
66
پرسپولیسیم
ایشالله پیگیری بشه بارسا به سزای عملش برسه. یا 200 یا محرومیت از نقل و انتقالو محرومیت بازیکن. تازه من مطمئنم داستان گریزمن مثل اردا توران میشه و تو بارسا نابود میشه..... متشکرم
۲۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۵:۵۶
پاسخ
113
15
پارسابارسا
زرشک
۲۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۹:۳۴
11
28
پسرک قرمز
یه مستاجر خدا بود انقد بنده خدا ضایع شد که دیگه نظر نداد توام به زودی به سرنوشت اون دچار میشی
۲۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۲:۴۴
10
30
میخوره شیش تا شیش تا
تو پرسپولیسی نیستی!! تو طرفدار مادرید شیشخور رکورد دار نابودی بازیکن هستی
۲۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۹:۵۷
17
35
فقط یوونتوس
200 میلیون!!! این ک چیزی نیس 400 باشه واسه بارسا ملالی نیس
۲۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۹:۳۰
پاسخ
51
26