اولین پیروزی دایی، ادامه طلسم ذوب آهن و پایان بردهای متوالی قلعه نویی

اولین پیروزی دایی، ادامه طلسم ذوب آهن و پایان بردهای متوالی قلعه نویی

4249
07:34
20 بهمن 1396
نبرد دو سرمربی سابق تیم ملی را علی دایی به سود خود به پایان برد.

وبسایت رسمی برنامه نود - نبرد دو سرمربی سابق تیم ملی را علی دایی به سود خود به پایان برد.

به گزارش وب سایت نود، علی دایی و امیر قلعه نویی در هفته بیست و سوم رقابت های لیگ برتر پانزدهمین تقابل خود را برگزار کردند که در این دیدار علی دایی موفق شد برای اولین بار در تاریخ لیگ برتر امیر قلعه نویی را شکست دهد. در 14 تقابل قبلی امیر قلعه نویی 7 بار پیروز شده و نتیجه 7 بازی هم مساوی بود. در این دیدار شاگردان علی دایی موفق شدند با نتیجه 4 بر 2 ذوب آهن اصفهان را مغلوب کرده و در واقع انتقام شکست سرمربی سایپا را هم از قلعه نویی بگیرند. قلعه نویی در لیگ برتر دهم به عنوان مربی سپاهان موفق شد با نتیجه سنگین 4 بر یک پرسپولیس علی دایی را مغلوب کند، و در این هفته علی دایی توانست این شکست را جبران کند.

همچنین، علی دایی با حفظ روند شکست ناپذیری اش برابر ذوب آهن در بیستمین رویارویی با این تیم، روند پیروزی های متوالی ذوب آهن و قلعه نویی را پس از 6 بازی متوقف کرد.

 

2081

 

نظرات کاربران
قلب آبی
از رفتار دایی اصلا خوشم نمیاد اما دمت گرم که قلعه نویی بردی. ایول. این اقای قلعه نویی جلو استقلال با هزاران انگیزه و تا دندون مسلح میاد(البته اشکالی هم نداره باید همینجور هم باشه) اما جلو پرسپولیس اون انگیزه لازم نداره و این نشون از کینه و دشمنیش با استقلاله. اما دایی درسته جلو استقلال انگیزش دو برابر بازی با پرسپولیسه اما جلو پرسپولیس هم حداقل انگیزه نباختن داره. بهتر که اقای مثلا ژنرال باخت.
۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۴:۴۲
پاسخ
9
4
فرشینگ یا شفرینگ؟مسئله این است
توقع داری دایی و قلعه نوئی جلوی استقلال شل بگیرن؟ اگه میبینی به پرسپولیس باختن فقط یک دلیل داره اونم اینه که پرسپولیس از استقلال قوی تره
۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۳۳:۵۰
0
3
سمــیعـی . بوشهـــر
چراژنرال اینقدر روی خوردن4گل اصرارداره.؟
۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۵:۳۴
پاسخ
2
14
استقلال نه قهرمان قاره اسیا شده نه ای اف سی قانون ستاره داره
همین سایپا جلوی استقلال بازی میکرد 6 تا به استقلال گل میزد ذوب اهن همین هفته پیش استقلال شفر نابود کرد !! اما این هفته جلوی ساپیا حرفی برای گفتن نداشت !!
۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۷:۰۲
پاسخ
5
13