اونای امری: برای پیروزی و کسب موفقیت باید صبور بود

اونای امری: برای پیروزی و کسب موفقیت باید صبور بود

729
18:58
23 مرداد 1395
پاری سن ژرمن در هفته اول فصل جدید لوشامپیونه میهمان باستیا بود که لاوین کورزاوا در دقیقه 75 تک گل پیروزی بخش تیمش در یک دیدار سخت و دشوار را رقم زد. سرمربی پاری سن ژرمن پس از پیروزی دشوار تیمش در هفته اول لوشامپیونه، صبر و آرامش را عامل محوری در کسب موفقی

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال پاری سن ژرمن پس از پیروزی دشوار تیمش در هفته اول لوشامپیونه، صبر و آرامش را عامل محوری در کسب موفقیت و پیروزی برشمرد.

به گزارش وب سایت نود، تیم فوتبال پاری سن ژرمن در هفته اول فصل جدید لوشامپیونه میهمان باستیا بود که لاوین کورزاوا در دقیقه 75 تک گل پیروزی بخش تیمش در یک دیدار سخت و دشوار را رقم زد.

پس از این بازی، اونای امری سرمربی جدید پاری سن ژرمن، صبر و آرامش را مهمترین عامل پیروزی تیمش در این دیدار عنوان کرد و عملکرد بازیکنان جایگزین را هم ستود. آنها در این فصل در حالی به دنبال کسب پنجمین قهرمانی متوالی در لیگ هستند که در اغلب بازی های پیش رو ادینسون کاوانی را به علت مصدومیت در اختیار نخواهند داشت.

با وجودی که تیم پاریسی بازی خیلی خوبی را ارائه نکرد، اما امری از نتیجه به دست آمده خوشحال بود؛ وی در مورد بازی گفت:

از این پیروزی خیلی خوشحالیم، این سه امتیاز اعتماد به نفس ما را بالا خواهد برد. بازیکنانی که از تیم باستیا شناخت قبلی داشتند در مورد این تیم به من هشدار دادند و البته شرایط بازی هم به گونه ای رقم خورد که با حضور هواداران حریف کار برای ما دشوارتر شد. اصلاً نتوانستیم مثل دیدار با لیون بازی کنیم. زمانی که در برابر تیم های کاملاً تدافعی بازی می کنید، کلید پیروزی و موفقیت شما صبر و حفظ آرامش و خونسردی خواهد بود.

اونای امری در پایان گفت:

از تمرینات و کارهای تاکتیکی که پیش از شروع فصل انجام دادیم بسیار راضی و خوشحال هستم؛ این بازی اصلاً مطابق میل و خواسته من نبود و از نیمه اول نکات بسیار مهمی را یادداشت کردم تا روی آنها بیشتر کار و تمرین کنیم. اما در نیمه دوم خیلی بهتر بودیم و حتی چند فرصت عالی گلزنی هم داشتیم که آنها را از دست دادیم.

 

2081

نظرات کاربران