اویوا: ماموریت ما شکست پرسپولیس در خانه است

اویوا: ماموریت ما شکست پرسپولیس در خانه است

7584
17:11
18 آبان 1397
سرمربی تیم فوتبال کاشیمای ژاپن گفت: همانطور که می دانید بازی رفت را در خانه بردیم اما می‌دانیم بازی برگشت خیلی خیلی سخت خواهد بود.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال کاشیمای ژاپن گفت: همانطور که می دانید بازی رفت را در خانه بردیم اما می‌دانیم بازی برگشت خیلی خیلی سخت خواهد بود.

به گزارش وبسایت نود، گو اویوا در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پرسپولیس در بازی برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت: همانطور که می دانید بازی رفت را در خانه بردیم اما می‌دانیم بازی برگشت خیلی خیلی سخت خواهد بود و ما بدون توجه به بازی رفت بازی خواهیم کرد و از دقیقه اول تا آخر سعی می‌کنیم خوب بازی کنیم.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه بازی سختی در پیش دارید و تیم را چطور برای این بازی آماده کردید، اظهار داشت: بازی های خارج از خانه همیشه سخت هستند. بازی‌های ما در خارج از خانه همیشه سخت بود و با شرایط بازی فردا بیگانه نیستیم اما اگر بتوانیم در ۲۰ دقیقه اول همانطور که می‌خواهیم بازی کنیم و بازی را کنترل کنیم، مشکلی نخواهیم داشت. 

سرمربی کاشیما در ادامه درباره اینکه پرسپولیس همیشه در ورزشگاه آزادی با حضور هوادارانش نتیجه می‌گیرد، نظر شما راجع به جو ورزشگاه آزادی چیست، گفت: همانطور که گفتم از نظر تعداد تماشاگران که در استادیوم خواهند بود شرایطمان سخت خواهد بود. مطمئناً ارتباط کلامی بین من و بازیکنان سخت خواهد بود و باید از زبان بدن استفاده کنیم. اما تمام تلاشمان این است که خوب بازی کنیم و بازی را کنترل کنیم. از تیم ما هواداران کمی به ورزشگاه آمدند ولی امید داریم که مقابل هواداران نتیجه خوبی بگیریم.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار سایت نود درباره اینکه پرسپولیس در زمین خودش شکست‌ناپذیر بوده است  و پنج برد و یک تساوی کسب کرده نیز گفت: البته این را می‌دانیم که پرسپولیس در خانه خوب بازی می‌کند. این اطلاعات را قبلا دریافت کردیم و فردا مأموریت ما این است که اولین تیمی باشیم که پرسپولیس را در خانه شکست بدهیم.

اویوا در ادامه درباره اینکه چرا در بازی رفت بازی در ۳ بعدازظهر برگزار شد آیا استراتژی خاصی داشتید که بازی در این ساعت برگزار شود، (سرمربی تیم فوتبال کاشیما زمانی که سوال خبرنگار را شنید با خنده)، تأکید کرد: جواب من این است که  ما استراتژی خاصی در مورد زمان بازی نداشتیم چراکه این یک بازی عادی برای ای اف سی است. در ژاپن معمولا مسابقات در روزهای وسط هفته‌ است. بازی هایی که در میان هفته است معمولا تماشاگران زیادی به بازی نمی‌آیند ولی برگزاری بازی‌های مهم در روزهای آخر هفته به خاطر حضور هواداران و فروش بلیت بازی است که تماشاگران زیادی به بازی بیایند. به این دلیل این بازی در این ساعت برگزار شد و بحث دیگری ندارد.

وی در ادامه در پاسخ به سوال خبرنگاری که پرسید هنوز نیمه دوم برای ما باقی مانده است، چه استراتژی برای بازی فردا دارید تا نتیجه بازی برای شما ایده آل باشد، گفت: در مورد بازی ایده آل برای ما باید بگویم بازی خوب برای فردا برای ما دفاع سخت و خوب خواهد بود تا عملکرد خوبی داشته باشیم حتی نیمه تهاجمی ما هم باید خوب عمل کند. باید ارتباط خوبی بین دفاع و حمله ما باشد تا بتوانیم عملکرد خوبی داشته باشیم تا نتیجه از آن ما شود. 

 

1004

 

نظرات کاربران
افسونگر
فردا داغون شدن کاشیما رو خواهیم دید آماده ایم برای جشن قهرمانی پرسپولیس
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۰:۱۱
پاسخ
38
44
الهلال ۶ پیروزی ۲
خدا به خیر کنه فردارو
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۷:۲۹
پاسخ
44
44
پارسا قرمز
بازی از قبل معلوم هست از قبل بازی تحت تاثیر جو ورزشگاه هستند و استرس برای گل نخوردن ولی وقتی گل اول رو بخورند کاشیما کارش تمومه ... این تیم تو ژاپن هم تیم نبود فقط از جو محیط پیروز شد ولی پرسپولیس هم هجومی تره هم سلطان کامبک و هم ورزشگاه آزادی رو داره به نظرم همچی به نفع ماست ان شاالله قهرمانی پرسپولیس
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۳:۵۶
پاسخ
26
39
دختر پرسپوليسي
خخخخ چه حرفااااا گنده تر از شما هم با شكست فرستاديم خونشون فقط حيفم مياد چرا تو ژاپن دو گل بيخود خورديم ولي تو آزادي جبران ميكنيم و قهرمانيم
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۸:۲۳
پاسخ
38
46
امید
اینو از خواب بیدار نکنید. بگذارید خواب بمونه فردا بعد بازی خودش بیدار میشه. انشاأالله قهرمانی پرسپولیس کبیر
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۷:۴۲
پاسخ
36
59