اکبر میثاقیان در راه سیاه جامگان

اکبر میثاقیان در راه سیاه جامگان

1220
16:57
07 اسفند 1395
وبسایت رسمی برنامه نود - اکبر میثاقیان جدی‌ترین گزینه هدایت سیاه‌جامگان پس از کناره‌گیری خداداد عزیزی است.

وبسایت رسمی برنامه نود - اکبر میثاقیان جدی‌ترین گزینه هدایت سیاه‌جامگان پس از کناره‌گیری خداداد عزیزی است.

به گزارش وبسایت نود، تیم سیاه جامگان را به جرات می‌توان پر رفت و آمدترین تیم لیگ برتر در فصل‌های اخیر نامید. تیمی که در دو سال حضور خود در لیگ برتر با حجم زیادی از حضور مدیران، بازیکنان و مربیان و سرمربیان روبرو بوده است.

سال گذشته در آستانه حضور سیاه جامگان در لیگ برتر، این تیم با محمدرضا مهاجری سرمربی خود در لیگ‌های دسته دو و یک خداحافظی کرد و هدایت تیم به رسول خطیبی سپرده شد و وارد میدان لیگ برتر شد، اما پس از چند هفته این مربی از تیم جدا و هدایت تیم را سعید رمضانی به عنوان سرمربی برعهده گرفت. در ادامه نیز با توجه به نتایج ضعیف و خطر سقوط تیم، فرهاد کاظمی به عنوان سرمربی جدید پا به سیاه جامگان گذاشت و در نهایت تیم با وجود ریسک بالا در لیگ برتر ماندگار شد.

با این شرایط تیم وارد فصل جدید لیگ برتر یعنی فصل شانزدهم شد و با فرهاد کاظمی به عنوان سرمربی سه سال آینده تیم به توافق رسیدند اما کاظمی پس از چند هفته به دلیل ادامه مشکلات مالی تیم سیاه جامگان از این تیم جدا شد، در این زمان تیم چند بازی را بدون سرمربی گذراند و پس از آن خداداد عزیزی به عنوان مدیر فنی وارد سیاه جامگان شد اما بالاخره به عنوان سرمربی تیم معرفی شد.

حالا تمامی اتفاقات، مشکلات و بدشانسی‌ها دست به دست هم دادند تا خداداد نیز این تیم را به رغم میل باطنی به سرمربی بعدی خود بسپارد که شنیده می‌شود این مربی، اکبر میثاقیان پای ثابت هدایت تیم‌های مشهدی است.

با این شرایط می‌توان میانگین گرفت که از مجموع ۶۰ هفته حضور سیاه جامگان در لیگ برتر در قالب دو فصل، هر ۱۰ هفته این تیم، یک سرمربی عوض کرده است.

به جز سعید رمضانی و رسول خطیبی که پیش از این تجربه حضور در تیم‌های مشهدی را نداشتند، فرهاد کاظمی و خداداد عزیزی هر دو سابقه هدایت تیم ابومسلم را در کارنامه خود داشتند و حالا اکبر میثاقیان قرار است در مدت باقی مانده سیاه جامگان را از این بحران نجات دهد، کاری که قطعا از پس هر مربی برنمی آید.

میثاقیان در دهه‌های ۵۰ و ۶۰ برای تیم ابومسلم بازی کرده و پس از آن در دهه ۸۰ هدایت تیم‌های ابومسلم و پیام را در چند دوره برعهده داشته و نیز توانسته تیم پدیده را از لیگ دسته یک به لیگ برتر برساند. میثاقیان در چندین فصل اخیر هدایت تیم‌های دسته یکی را برعهده داشته و چندی پیش نیز از تیم بادران جدا شد و حالا باید در صورت قطعی شدن حضورش در تیم سیاه جامگان در نخستین دیدار در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم استقلال برود.

نظرات کاربران
bahram
اکبر اقا رو همه مشهدیا و ابومسلمیا دوستدارن ایشالا تیم میمونه با اکبر میثاقیان
۰۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۲۲:۵۲
پاسخ
1
7
استقلالی **
یادش بخیر استقلال 5 ابومسلم صفر اکبر اوتی رو نیمکت بود !!!!!!!!!!!!!!!
۰۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۰۸:۴۲
پاسخ
18
1
خسین هاتفی
اون بازی هادی برگزر بود اطلاعات نداری نظر نده تر خدا
۰۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۵۳:۳۴
1
4
مشکی
اون بازیه چهار یک یا اون بازیه چهار دو که اون زمانی بود که اون زمانی که ابومسلم صاحب داشت یادته مربی اسقلال کی بود؟مربی ابومسلم اکبر آقا،ولی بهت دوستانه پیشنهاد میدم هیچگاه در مشهد درباره اکبرآقا بد نگو چون خیلی محبوبه.پرویز خان هم همینطور
۰۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۵۳:۰۱
1
3
امین از خراسان کبیر
ابومسلم دو بار ۵-۰ به استقلال باخت یکی زمان مربیگری ناصر پور مهدی در لیگ نهم که آخرین فصل حضور ابومسلم محبوب و بزرگ در لیگ برتر بود و دیگری در مرحله ی یک چهارم نهایی حذفی سال ۱۳۹۱ با برگی زر که اون زمان ابومسلم دسته یکی بود.زمان اکبر میثاقیان استقلال قلعه نویی رو ۱-۰ بردیم تو لیگ پنجم.استقلال ۸ نفره شدابومسلم دو تا پنالتی خراب کرد...
۰۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۲۳:۳۲
1
4
محمد سجاد
اون بازی مربی کسی دیگه بود
۰۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۵۹:۱۳
1
8
ابی دل
اکبر اوتی تیمو نگه میدازه تو لیگ شک نکنید اکبر تو قلب منی مشکی پوش
۰۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۳۶:۳۳
پاسخ
5
24