اکیپ: صلح نیمار و پاریسن‌ژرمن؟

اکیپ: صلح نیمار و پاریسن‌ژرمن؟

4349
14:47
02 شهریور 1398
خروج نیمار از پاریسن‌ژرمن روز به روز ناممکن تر به نظر می‌رسد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از آاس، زمان برای نیمار به سرعت در حال سپری شدن است و این گذر زمان، راه حلی برای حل مشکل و پیدا شدن خانه ای جدید را غیرممکن تر می‌سازد.

سه باشگاه خواهان نیمار یعنی بارسلونا، رئال مادرید و یوونتوس نتوانسته اند با پیشنهادهای خود پاریسن‌ژرمن را راضی کنند و از طرفی دیگر، نیمار محبوبیت خود در میان طرفداران پاریسین را هم تا حدودی از دست داده تا به این ترتیب، اوضاع برای او چندان جالب به نظر نرسد.

پاریسن‌ژرمن یکشنبه شب در پارک دو پرنس در مقابل تولوز قرار خواهد گرفت و اگر توخل، سرمربی پی‌اس‌جی نیمار را در فهرست تیمش برای این بازی قرار دهد، او حداقل فرصتی برای تمرکز بر فوتبال و به دست آوردن دل هواداران فرانسوی خواهد داشت. البته اگر او ابتدا بتواند بر سوت ها و فریادهای اعتراضی غلبه کند.

با تمام این تفاسیر، بازی تولوز جای کوچکی در میان دیگر دغدغه های نیمار دارد و او بیشتر نگران روزهای پیش رو است. با باقی ماندن تنها 10 روز تا 2 سپتامبر و بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی، خروج نیمار از پاریسن‌ژرمن بعیدتر از قبل به نظر می‌رسد. در چنین شرایطی اکیپ در روز شنبه گزارش داده که تنش ها میان نیمار و پی‌‍اس‌جی کمتر شده و منابعی از داخل باشگاه خبر داده اند که دیگر "جنگی میان دو طرف وجود ندارد."

بسیاری انتقال نیمار به فوتبال فرانسه در سال 2017 را گامی رو به عقب در مسیر حرفه ای این بازیکن قلمداد کردند و علیرغم خواسته بازیکن مبنی بر بازگشت به بارسلونا-یا دیگر باشگاه های مطرح لیگ های معتبر اروپایی- انتقال این بازیکن به این باشگاه ها در تابستان 2019 نامحتمل است.

او اکنون در سال سوم قرارداد 5 ساله اش با پاریسن‌ژرمن به سر می‌برد و دستمزد او بعد از کسر مالیات، سالیانه 37 میلیون یورو است، این شرایط (قرارداد 5 ساله و دستمزدی مشابه) چیزی است که او خواسته تا در باشگاه آینده اش هم بدون تغییر بماند. اما مشکل این جاست که هم رئال مادرید و هم بارسلونا ملاحظاتی در زمینه اقتصادی دارند و البته نگرانی ها نسبت به مصدومیت های اخیر نیمار، موجب شده تا این دو باشگاه تلاش موثری برای پرداخت این مبالغ هنگفت انجام ندهند.

لیگ یک فرانسه در فصل 20-2019 به هفته سوم رسیده و به نظر می‌رسد، نیمار این فصل را نیز با پیراهن پاریسن‌ژرمن به پایان خواهد رساند.

7712

نظرات کاربران
کهکشانی
مگه ما مسخره اونیم دو هفته ما الاف خودش کرد ک بمونه پاریس؟
۰۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۷:۴۷
پاسخ
5
7
خامس تنها
اگه نتونه بره بارسلون،فوتبالش تمومه.اگه بره بارسا یکی دو سال میتونه بمونه.حیف از این استعداد که با حاشیه تباه شد
۰۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۵:۵۹
پاسخ
12
47
majid_LFC
بهترین راه ممکن اینه که نیمار بره یوونتوس و پاریس دیبالا رو بگیره + پول
۰۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۶:۲۵
پاسخ
39
7
فوتبال پاک
یووه به زور 100 میلیون برای رونالدو جور کرد حالا بیاد دیبالا رو با بیش از 100 تا بده برای نیمار مصدوم که بیاد جای رونالدو رو بگیره و رونالدو نیمکت نشین بشه؟؟؟ تنها جایی که نیمار میتونه به اوج برگرده نه رئاله و نه یووه تنها جایی که میتونه بدرخشه بارسا هستش چون دوستاش و خانواده اش اونجا هستن که این انگیزه بالاترین انگیزه برای به اوج برگشتن هستن اگه بره به یووه و رئال فقط انگیزه مالی داره که میشه همون پاریس برای پاریس هم انگیزه مالی داشت و نابود شد
۰۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۷:۱۲
6
31