ایبینی: مصدوم نیستم و با بدشانسی در تست‌پزشکی رد شدم/از هواداران استقلال تشکر می‌کنم

ایبینی: مصدوم نیستم و با بدشانسی در تست‌پزشکی رد شدم/از هواداران استقلال تشکر می‌کنم

1554
10:44
26 دی 1398
هافبک آفریقایی مدنظر استقلال بعد از ردن شدن از تست های پزشکی از هواداران به خاطر استقبال گرمشان تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، برنی ایبینی، هافبک خارجی مدنظر تیم فوتبال استقلال روز گذشته در تست‌های پزشکی شرکت کرده و در این تست‌ها رد شد تا نتواند با استقلال قرارداد ببندد.

این بازیکن نیجریه‌ای الاصل است که تابعیت استرالیایی هم دارد در صفحه شخصی خود درباره این اتفاق نوشت: هواداران عزیر استقلال دوست دارم از شما به خاطر استقبال گرمی که از من داشتید، تقدیر و تشکر کنم. من مصدوم نیستم اما با بدشانسی در تست های پزشکی مشکلی بوجود آمد. درست است من در سال 2015 از ناحیه مچ پا دچار مصدومیت شده بودم و عمل جراحی کردم. ولی از آن وضعیت سخت گذشتم و در طول 3 سال گذشته برای 3 تیم مختلف بازی کردم.

وی افزود: من تا الان در هیچ تست پزشکی رده نشده بودم اما باید این تصمیم را بپذیرم. از این ناراحتم که نمی‌توانم برای این هواداران خوب و باشگاه استقلال بازی کنم اما این طبیعت فوتبال است و این اتفاقات در آن رخ می دهد. برایتان در آینده آرزوی موفقیت می‌کنم و یک بار دیگر به خاطر استقبال گرمتان تشکر می‌کنم. از فرهاد مجیدی(مربی تیم) نیز به خاطر اعتمادی که به من داشت، تشکر می‌کنم. با وجود موانع باید همیشه لبخند زد.

2051

نظرات کاربران
shayan love esteghlal
شاید خیریتی توش باشه . چون از اولم نیازی به وینگر نداشتیم با وجود بلبلی . دشتی .و ... . شاید مدیرای ما به خودشون بیان و ی هافبک تهاجمی بخرن
۲۶ دی ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۰:۲۰
پاسخ
5
6
پسر آبی
پرسپولیسم بازیکن میخره ماهم بازیکن میخریم. چطوری سرپرست استقلال روش میشه میاد رو خط برنامه زنده و میگه به پاتوسی پیشنهاد بهتری دادن رفته فولاد، استوکسم میخاستیم اما قرارداهای تراکتور سفت و سخت توانایی پرداختشو نداریم. استاد شما به جز فراری دادن خوبای تیم چه چیز دیگه ایی تخصص دارین؟ چطوری استوکس رفت پرسپولیس پس؟!!
۲۶ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۲:۰۲
پاسخ
6
24
عماد
متاسفانه ما طرفداران ایرانی بشدت جو گیر هستیم...بازیکنی که تازه اومده تست پزشکی بده هزارتا طرح اختصاصی واسش میزنن و ورودش رو با پیراهن استقلال یا هر تیم دیگه خوش آمد میگن...اون از استوکس که منوز معلوم نیست بیاد یا نیاد هزارتا فدایی تو فضای مجازی داره اینم از ابینی...شاید اینا نمیدونن ما مربی که سپاهان رو تو اصفهان شکست داده بود و بازیکنا داشتن بالا پایین مینداختنش یه هفته بعد سر تمرین راش ندادیم...یا مربی که تیمی رو صدر نشین کرده و اخراجش کردن و یه هوادار هم دلتنگش نشد
۲۶ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۱:۱۴
پاسخ
24
41
پولفسول و بودیمیر به فیفا شکایت کردند
جعل پولیسیا نظر ندهند و سکوت کنند ...
۲۶ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۶:۴۲
27
16
حسین
بدشانسی در تست ورزشی چه معنایی دارد؟
۲۶ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۷:۳۵
پاسخ
1
26