ایجنت بیل: گرت عاشق رئال مادرید است

ایجنت بیل: گرت عاشق رئال مادرید است

1505
14:46
21 فروردین 1397
ایجنت ستاره ولزی رئال مادرید تاکید کرده این بازیکن از حضور در مادرید خوشحال است.

وبسایت رسمی برنامه نود - ایجنت ستاره ولزی رئال مادرید تاکید کرده این بازیکن از حضور در مادرید خوشحال است. 

به گزارش وبسایت نود، جاناتان بارنت در مصاحبه با رسانه های انگلیس ضمن تاکید بر علاقه گرت بیل به رئال مادرید بار دیگر گزارش رسانه ها مبنی بر جدایی این بازیکن در تابستان را نادرست توصیف کرد. 

بارنت به espn گفته:

بیل بازیکن رئال مادرید و عاشق این باشگاه است. رئال مادرید هم عاشق بیل است. خبرنگارانی که هیچ اطلاعاتی ندارند از جدایی او خبر می دهند. آن ها باید خبری منتشر کنند و اهمیتی به درستی و یا نادرستی اش نمی دهند. 

۲۰۳۱

 

نظرات کاربران
Hala Madrid
بیل یکی از بهترین های دنیاست ولی هیچوقت نتونسته ثابت کنه که جاش تو رئاله! بیل و بنزما به آخر رسیدن و نوبت درخشش ایسکو، آسنسیو و وازکزه!
۲۱ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۳:۰۱
پاسخ
6
7
masoud-madridista
یکی از بهترین های اروپاست بدون تردید فقط روحیه نداره از زیدان انتظار میره بهش بیشتر روحیه بده باور کنید این بیل اگه روحیه داشته باشه و بفهمه در رئال بها بهش بیشتر بدن قطعا از هری کین بهتره حتی در مواقعی رئال بیشتر به بیل نیاز داره تا رونالدو اینم بدونیم که رونالدو همیشه نیست به نظرم بیل از رونالدو هم بهتره امیدوارم به زودی قراردادش تمدید بشه.
۲۱ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰:۴۳
پاسخ
14
17
Cr7-17
بیل از رونالدو بهتر؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
۲۱ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۵:۱۵
4
12
مهران
اینو میگی که با مظلوم نمایی بیل رو نفروشن و نگه دارن..ولی انصافا بیل و بنزما باید برن جای دیگه اگه میخوان پیشرفت کنن.
۲۱ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۹:۰۵
پاسخ
21
7
مستاجر خدا
با همه ی افتش باز بهترین جپ پای لالیگاست
۲۱ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۶:۵۸
پاسخ
22
24
بارسلونا❤
خخخخ رفتم چک کردم دیدم سابقه‌ی حضورت زیر پستهای خارجی ، به سه‌ماه پیش برمیگرده ، یعنی حتی الکلاسیکو رفت توی برنالئو هم که تحقیر شدین ، برات مهم نبود و اصلا کاری با اخبار خارجی نداشتی و نظر ندادی ... نمیدونم از کی جرقه به سرت زد اومدی اینجوری مدافع و وکیل و وصی پنالدو شدی و اینقدر از مسی متنفر !!! حالا جوری میای اولین نظرو میدی ، که اگه کسی ندونه ، فکر میکنه شما سالهاست که زیر اخبار خارجی هستین و حق آب‌وگل دارین :))) خود رونالدو سال ۲۰۱۵ گفته : اگه قرار باشه به مسی حسودی کنم ، به پای چپش حسودی میکنم .... حالا تو میای کاسه‌ی داغتر از آش میشی ؟؟؟
۲۱ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۷:۱۲
9
1