ایران‌‌پوریان: هرچه بگویم از حریف بهتر بودیم, دیگر فایده ندارد/ همه چیز را از دست دادیم

ایران‌‌پوریان: هرچه بگویم از حریف بهتر بودیم, دیگر فایده ندارد/ همه چیز را از دست دادیم

1615
19:10
22 اسفند 1396
مدافع - هافبک تیم فوتبال تراکتور‌سازی اعتقاد دارد کار صعود این تیم به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا خیلی سخت شده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - مدافع - هافبک تیم فوتبال تراکتور‌سازی اعتقاد دارد کار صعود این تیم به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا خیلی سخت شده است.

به گزارش وبسایت نود، محمد ایران‌پوریان بعد از تساوی تیم‌های تراکتورسازی و الجزیره امارات در هفته چهارم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا گفت: هرچه بگویم خوب بازی کردیم، از تیم حریف بهتر بودیم و 10 موقعیت گل داشتیم, دیگر فایده ندارد. ما باید در ضربات آخر بهتر باشیم و با تمرکز بیشتری بازی کنیم. در این بازی هم ما روی تک موقعیت که حتی موقعیت گلزنی هم نبود گل خوریم و به راحتی به الجزیره امتیاز دادیم.

وی ادامه داد: برای این بازی کار کرده بودیم که هجومی بازی کنیم و روی سانتر‌ها خوب تمرین کرده بودیم، اما الان مهم نیست که چه تیمی موقعیت داشته و چه تیمی نداشته, دیگر ما همه چیز را از دست داده‌ایم. البته ناامید نیستیم، اما صعود‌مان خیلی سخت شده است. در این بازی دنبال سه امتیاز بودیم و کتمان نمی‌کنیم که باید خیلی بهتر باشیم و بتوانیم گل بزنیم.

20441

نظرات کاربران
پرسپولیسی
هنوز خیلی مونده تجربه کسب کنین
۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۴۳:۰۲
پاسخ
51
17
عشق آبی
دمتون گرم خدایی فوتبال ناب بازی کردین بدشانس بودین
۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۰۵:۳۷
پاسخ
7
74
سولدوز تراختور
مطمئن باشین هواداران بهتون افتخار میکنن حتی اگه میباختیم هم عالی بودین دمتون گرم یه تشکر هم از اقای حاج رضایی عزیز دارم که امروز بیشتر از منه هوادار حرص میخورد واقعا انسان با دانش و مهربانی هستین و به نظرم اکثر همه هواداران تیمها بهتون احترام زیادی قائلن براتون ارزوی سلامتی و موفقیت در زندگیتونو دارم.
۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۳۲:۱۰
1
36
محمد
یاشاسین تراختور یاشاسین آذربایجان
۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۴۰:۲۰
8
48