ایرانیان: پرسپولیس درخواستی برای بیرانوند نداده است

ایرانیان: پرسپولیس درخواستی برای بیرانوند نداده است

7022
14:44
14 دی 1394
سرپرست تیم فوتبال نفت تهران در واکنش به شایعات اخیر پیرامون پیوستن بیرانوند به تیم پرسپولیس گفت:باشگاه پرسپولیس هیچ درخواستی درباره بیرانوند به باشگاه نفت نداده است و ما با جدایی او مخالفیم.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرپرست تیم فوتبال نفت تهران در واکنش به شایعات اخیر پیرامون پیوستن بیرانوند به تیم پرسپولیس گفت:باشگاه پرسپولیس هیچ درخواستی درباره بیرانوند به باشگاه نفت نداده است و ما با جدایی او مخالفیم.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از مهر، رحیم ایرانیان در خصوص آخرین وضعیت جدایی احتمالی بیرانوند از این تیم و پیوستن به پرسپولیس گفت: قبل از هر چیزی باید بگویم که ما هیچ نامه و درخواست رسمی از سوی باشگاه پرسپولیس در این باره دریافت نکرده ایم. بیرانوند سرمایه باشگاه نفت است و باشگاه به هیچ وجه موافق این نیست که او را به تیم دیگری منتقل کند. این موضوع درباره دیگر بازیکنان تیم هم صدق می‌کند.

وی در پاسخ به این سوال که اگر پرسپولیس درخواست رسمی ارائه کند چه اتفاقی رخ خواهد داد، گفت: به هیچ وجه این اتفاق رخ نخواهد داد. درباره وحید امیری هم شایعات زیاد است ولی باشگاه در رابطه با بازیکنانش رفتار مناسب دارد و برای همین این بازیکنان جدا نخواهند شد. بیرانوند یک و نیم فصل دیگر قرارداد دارد و باید تا پایان فصل آینده در تیم نفت بماند.

سرپرست تیم نفت تهران در واکنش به این پرسش که آیا این باشگاه به دنبال بالا بردن قیمت بیرانوند است، عنوان کرد: بیرانوند خودش هم می داند اختیارش دست خودش نیست و باشگاه اختیار وی را دارد. نفر دوم تیم شیخ ویسی بود که خیلی زحمت کشید و توانست فیکس شود. او هم زحمت کشیده و از نفت به تیم ملی رسیده است بنابراین باشگاه اینطور فکر نمی کند که بازارگرمی کند برای همین با احترام رفتار می کند.

ایرانیان در خصوص اینکه بیرانوند با نیمکت نشینی در نفت برای جدایی از نفت اصرار دارد، گفت: در تیم نفت سیدجلال حسینی و وحید امیری هم ملی پوش هستند. بیرانوند از نفت به تیم ملی رسید و همه ما را خوشحال کرد بنابراین باید تلاش خود را بیشتر کند. در هر صورت ایشان قرارداد دارد و ما هم به دنبال این هستیم که اگر او از نفت جدا شود به یک تیم خارجی بپیوندند.

سرپرست تیم نفت در خصوص وضعیت پیام صادقیان گفت: باشگاه روی بازیکنانش خیلی حساب باز می کند ولی متاسفانه چند روز پیش صادقیان در صفحه شخصی خود نوشت که می خواهد از نفت جدا شود. اگر او می خواهد برود اشکال ندارد اما این راهش نیست.

وی افزود: اگر صادقیان از ماندن در نفت ناراحت است بهتر بود اول با سرمربی تیم در این باره صحبت می کرد. باشگاه اصولی دارد و باید به آن احترام گذاشت. با این رویه ای که صادقیان در پیش گرفته و حرف‌هایی که زده است به احتمال فراوان از نفت می رود اما تصمیم نهایی را باشگاه در چارچوب قانون می گیرد.

 

2051

نظرات کاربران
مدافع آینده سرخ ها
اصلا این بیرانوند کیه که ما بخوایمش؟ این آقا به خاطر پول به تیم گهر دورود که مال استانش نیومد با این که هم استانی م هست ولی دوست ندارم به پرسپولیس بیاد
۱۴ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۰۶:۱۵
پاسخ
6
12
مهدی
وقت زیاده زیر بار مبلغ زیاد نرید
۱۴ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۴۷:۲۷
پاسخ
3
13
ستار666666
این بازار داغیا چه معنی میده چرا حمتون تا دیدین پرسپولیس مشکل گلر ذاره زرنگ شدین /این تیم پول مفت به کسی نمیده /همین که در رویای معامله با قرمز ها هستین بسه
۱۴ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۲۳:۳۱
پاسخ
3
15
ققنوس
اگه سوشا این وضعیت رو به وجود نمیاورد ، آقایون اینجوری برای دروازه بان نیمکت نشین تیمشون که خودش رسما اعلام کرده آرزوشه که به پرسپولیس بیاد ، هوا ورشون نمیداشت . سیاست 1 بوم و 2 هوا یعنی همین . تو همین مصاحبه وقتی حرف از بیرانونده ، آقا به هیچ وجه بازیکن نمیدن و با تیم قرارداد داره و اختیارش دست خودش نیست ! بعد تو همون مصاحبه وقتی حرف از پیام صادقیان میشه ، با اینکه مهره اصلی تیمشونه و مثل بیرانوند نیمکتنشینم نیست ، یهو موضعش 180 درجه تغییر میکنه و چون خود پیام میخواد بره پس میتونه بره ! مگه پیام قرارداد نداره استاد ؟ مگه بیرانوند مثل پیام خودش نگفته میخواد از تیمتون بره ؟ به خدا آرزوتونه که بیرانوند رو بفروشید به ما ولی حالا که میبینید تیم به خاطر کارای سوشا گیر افتاده ، میخواید کل کسر بودجتونا از این راه جبران کنید . امیدوارم مدیران پرسپولیس زیر بار این بازار گرمیتون نرن و برن دنبال خرید دروازه بان خارجی . به خدا اگه نیلسون با همین سننش کوچکترین کمبودی از نظر فنی از بیرانوند داشته باشه . . .
۱۴ دی ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۳۳:۳۴
2
7
محمود
كى هست اصن ايشون؟ سرپرستيتو بكن اين مسائل به مديريت مربوط ميشه
۱۴ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۲۱:۳۴
پاسخ
3
16