ایران تنها تیم "بدون گل خورده" در انتخابی جام جهانی 2018

ایران تنها تیم "بدون گل خورده" در انتخابی جام جهانی 2018

4442
09:43
21 خرداد 1396
با باز شدن دروازه‌ انگلیس اکنون تیم ملی فوتبال ایران تنها تیمی است که در انتخابی جام جهانی روسیه 2018 گل نخورده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - با باز شدن دروازه‌ انگلیس اکنون تیم ملی فوتبال ایران تنها تیمی است که در انتخابی جام جهانی روسیه 2018 گل نخورده است.

به گزارش وب سایت نود، شب گذشته و در مرحله انتخابی جام جهانی روسیه در قاره اروپا چند دیدار برگزار شد که در یکی از این دیدارها انگلیس برابر اسکاتلند قرار گرفت. سه شیر در حالی به مصاف اسکاتلند رفته بود که در بازی‌های قبلی دروازه‌اش را بسته نگه داشته بود. با این حال  شاگردان ساوت گیت دو بار دروازه‌ی خود را باز شده دیدند تا رکورد گل نخوردن در این رقابت‌ها را از دست بدهند.

 به ‌این‌ ترتیب در حال‌ حاضر تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران تنها تیمی است که در انتخابی جام جهانی 2018 روسیه گل نخورده و در تمام این بازی‌ها کلین شیت کرده است.

در رقابت‌های دور نهایی انتخابی جام جهانی در قاره آسیا، ایران 7 دیدار را انجام داده که تاکنون تیم‌های آسیایی از زدن گل به آن عاجز بوده‌اند. 6 بار علیرضا بیرانوند و یک بار سوشا مکانی در این دیدارها برای تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران به میدان رفته‌اند.

تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران دوشنبه باید در ورزشگاه آزادی هشتمین دیدار خود در انتخابی جام جهانی 2018 روسیه را برابر ازبکستان برگزار کند.

در صورتی که ملی‌پوشان ایران در این بازی هم دروازه‌ خود را بسته نگه دارند و در دو بازی بعدی برابر کره جنوبی و سوریه نیز گلی دریافت نکنند، یک رکورد فوق‌العاده‌ در تاریخ رقابت‌های انتخابی جام جهانی ثبت خواهد شد.

 

2051

نظرات کاربران
مهدی سمیعی.بوشهر
آفرین بردفاع ودروازبان ارتش سرخ که درتیم ملی هم میدرخشند... اگر یه بازیکن غیر پرسپولیسی هم درخط دفاع باشه سربازان دژ دفاعی ارتش سرخ سوتی هاشو میپوشونند.
۲۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۲:۴۱
پاسخ
17
14
دخی استقلالی
دفاع تیم ملیمون عالیه .حتی بدون دروازه بان هم گل نمیخوریم.. دمتون گرم بچه ها..
۲۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۸:۲۶
پاسخ
8
46
یلدا
دفاع ایران خوبه قبول اما شما استقلالی ها چرا اینفدر جوگیرید؟؟؟ بازی قبلی با مونته نگرو یه گل هم خوردیم حتی دروازه بان هم داشتیماااا...
۲۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۴۶:۳۲
18
9
کیروش یه دنیاست
کجا هستند مربیان لیگ برتر؟!!!! این یک اتفاق بی نظیره. امیدوارم همینطور این روند صعودی ادامه داشته باشه. در انتها کیروش دوستت داریم و ما همه به تو مدیونیم.
۲۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۵:۴۸
پاسخ
5
52
sirvan
دفاع اینقد قوی که اگه جای بیرانوند یه ماکت بزارن باز گل نمی خوریم...
۲۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۴:۲۱
پاسخ
14
51
چطوری تو یه دقیقه دوتا خوردی
دمشون گرم
۲۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۳:۱۹
پاسخ
6
83
mehrab
مرس کی روش کجان عزیزانی که مخالف کی روش بودن کجان نمیبینمشون !
۲۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۳:۴۵
پاسخ
15
117
ژوزه
شما تیمتو بفرست جلوی رئال زیبا بازی کنه 20 تا بخوره. تیمی که گل نخوره یک امتیاز حداقل میگیره اما تیمی که گل بزنه یا زیبا بازی کنه هیچ تضمینی برای بردش یا حتی مساویش نیست. تیمی که 20 گل بزنه ممکنه 21 گل بخوره و 0 امتیاز بگیره. اما تیمی که هیچ گلی نخوره صددرصد یک امتیاز رو میگیره پرسپولیس3-1الریان ... عوضش زیبا بازی کردین
۲۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۱۸:۵۰
7
27
بگو شیییش
ایران اصلا بازی زیبایی به نمایش نمیذاره اگرچه ادم از این نوع بازی تیم کشورش لذت نمیبره ولی در حال حاظر همه جا فوتبال نتیجه محور شده و ما هم باید خوشحال باشیم که تیممون خودشو با فوتبال روز وفق داده.
۲۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۲:۵۵
10
24
علی 6×4=24 ابدی
گل نخوردن هنر نیست ! زیبا و چشم‌نواز بازی کردن و گل زدن زیاد هنره ! مثه این می‌مونه که بگی العین که شیش تا زد خوب نبود ! چون یه گل خورد !!!
۲۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۳:۱۹
70
40
...
کیروش بی جام رفته گل بچینه
۲۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۳:۴۱
11
74