ایران- تونس در ورزشگاه المپیک برداس به مصاف هم می روند

ایران- تونس در ورزشگاه المپیک برداس به مصاف هم می روند

3327
11:40
07 بهمن 1396
فدراسیون فوتبال تونس رسما اعلام کرد که دیدار تیم ملی کشور با ایران در ورزشگاه المپیک برداس شهر تونس(پایتخت این کشور) برگزار می‌شود.

وبسایت رسمی برنامه نود - فدراسیون فوتبال تونس رسما اعلام کرد که دیدار تیم ملی کشور با ایران در ورزشگاه المپیک برداس شهر تونس(پایتخت این کشور) برگزار می‌شود.

به گزارش وب سایت نود، رسانه‌های تونس در هفته اخیر اخباری مختلفی را درباره مکان برگزاری دیدار دوستانه تیم ملی این کشور با تیم ملی ایران منتشر کردند. ۳ کشور اتریش، فرانسه و تونس به عنوان گزینه های میزبانی این دیدار مطرح شدند.

در نهایت فدراسیون فوتبال تونس رسما برنامه‌های بازی های دوستانه خود را اعلام کرد که دیدار با تیم ملی کشورمان در تاریخ ۲۳ مارس(۳ فرودین) در ورزشگاه المپیک برداس شهر تونس(پایتخت کشور) برگزار خواهد شد.

 

2051

نظرات کاربران
iran payandeh bad
افرین عالیه شبیه سازی مراکش
۰۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۰۷:۴۵
پاسخ
0
19
ایران
تونس تیم خوبی است و بازیکنان خوب زیادی هم داره و در حال حاضر تیم اول قاره آفریقا است و رنکینگ 23 دنیا رو داره و حریف تدارکاتی خوبی است برای بازی با مراکش در جام جهانی. فقط امیدوارم قرارداد بازی طوری باشه که حداقل 8 بازیکن اصلی در ترکیب شون بازی کنن و اینطوری نباشه که با تیم دوم شون بازی کنیم.
۰۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۱۰:۵۸
پاسخ
0
20