ایران و تونس در سوم فروردین در حال رایزنی/ مکان برگزاری بازی هنوز محل اختلاف است

ایران و تونس در سوم فروردین در حال رایزنی/ مکان برگزاری بازی هنوز محل اختلاف است

1816
11:30
02 بهمن 1396
درحالی که شب گذشته خبری مبنی بر برگزاری بازی ایران و تونس مطرح شد اما هنوز قراردادی بین دو فدراسیون امضا نشده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - درحالی که شب گذشته خبری مبنی بر برگزاری بازی ایران و تونس مطرح شد اما هنوز قراردادی بین دو فدراسیون امضا نشده است.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، شب گذشته خبری در برخی رسانه ها مطرح شد مبنی بر اینکه ایران در تاریخ دوم فروردین مقابل تونس یک بازی تدارکاتی برگزار می کند. این درحالیست که هنوز قرارداد رسمی برای برگزاری این بازی امضا نشده است.

نکته این است که در صورت توافق بین فدراسیون ایران و تونس این مسابقه در تاریخ سوم فروردین برگزار می شود که مطابق با فیفادی است و مسئله بعدی این است که هنوز طرفین بابت هزینه های این مسابقه و مکان برگزاری این بازی به توافق نهایی نرسیده اند.

در صورت موافقت تونس و توافق بر سر مسائل مالی شاید این بازی در اتریش برگزار شود.

ایران قرار است هفتم فروردین نیز در اتریش به مصاف الجزایر برود. 

 

2051

نظرات کاربران
vm
چرا این ها علاقه مندند فقط با تیم های آفریقایی بازی کنند و از رویارویی با حریفان بزرگ می ترسند و یا شاید توان برگزاری را ندارند
۰۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۵:۳۴
پاسخ
4
22
فرهاد
واقعا جای تاسف داره تیم عربستان میره رایزنی میکنه برای آماده سازی بازیکن هاشو میفرسته لالیگا و با تیم های بزرگ بازی میزاره مسولین ما هم زحمت میکشن میرن یه کشور جدید کشف میکنن و باهاش بازی میزارن آیا این بازی ها بخ خاط. حفظ رکورد بدون باخت قبل جام جهانی ؟ یا ترس کیروش از بازی های بزرگ؟ یا بی کفایتی مسولین که نمیتونن یه بازی درست و حسابی تدارک ببینن چند وقت پیش آقای تاج گفتن هفت بازی با تیم های خوب جهانی برای قبل جام جهانی تدارک دیدن که تیم ملی با قدرت تو مسابقه ها حاظر بشه و حفظ آبرو برای فوتبال کشور بشه آیا منظورشون از تیم های خوب سوریه ٬ عراق٬ تونس٬بوسنی٬پاناما٬ترکیه٬ازبکستان و الجزایر بوده ؟کدوم یکی از این ها سطح بازی نزدیک به کنار اصلا سیستم نزدیک به هم گروه های ما دارن ؟ با این بازی ها میخوان حفظ ابرو کنن؟ لطفا با خوشحالی الکی و حرف های بزرگ به مردم بیشتر از این توهین نکنید با این روند مسخره آماده سازی چیزی بجز آبرو ریزی بزرگ واسه ایران تو جام جهانی رقم نخواهد خورد فقط این وسط خوش بحال تیم های سوریه و عراق و ازبکستان که با یه تیم که به جام جهانی رفته بازی تدارکاتی میزارن فقط آرزو میکنم یه روز این ورزش ما هم به دست آدم های ورزشی و کاربلد و لایق اداره بشه که ما هم لذت دیدن بازی های تیم ملی و باشگاهی کشورمون رو بچشیم و تو دنیا به ورزش ما هم احترام بزارن و بازیکن های ما هم بتونن بازی کردن تو سطح اول دنیا رو تجربه کنن
۰۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۰:۳۵
پاسخ
12
13
Masood
عربستان بازی تدارکاتیشو با آلمان ،برزیل ،پرتغال وآرژانتین قطعی کرده اونوقت ما برای بازی با تونس هنوز درحال رایزنی هستیم! آخرشم لغو میشه!!
۰۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۴:۳۹
پاسخ
9
15