اینزاگی: به این قهرمانی نیاز داشتیم؛ باستوس باید قربانی می‌شد

اینزاگی: به این قهرمانی نیاز داشتیم؛ باستوس باید قربانی می‌شد

5603
10:24
26 اردیبهشت 1398
سرمربی لاتزیو بابت قهرمانی تیمش در جام حذفی ایتالیا واقعا خوشحال است.

به گزارش سایت نود، سیمونه اینزاگی، سرمربی لاتزیو پس از برتری 2 - صفر تیمش در فینال جام حذفی ایتالیا مقابل آتالانتا و هفتمین قهرمانی تاریخ باشگاه در این رقابت‌ها از عملکرد شاگردانش ابراز رضایت کرد.

او در پایان بازی اظهار داشت: یک شب فوق العاده مقابل هوادارانی شگفت انگیز رقم خورد. باید به آتالانتا هم تبریک بگویم. آن‌ها رقیب سرسختی هستند و بازی، مثل دیدارهایمان در سری A بود؛ با این تفاوت که  اتفاقات بازی به نفع ما رقم خورد. عملکرد خوبی داشتیم و واقعا راضی هستم. گفته بودم آن‌هایی که به عنوان بازیکن تعویضی به زمین می‌روند از بازیکنان اصلی مهم‌تر خواهند بود.

 اینزاگی در ادامه افزود: واقعا به این قهرمانی  نیاز داشتیم و حالا می‌توانیم  لذت ببریم. بازی نزدیک و متعادلی بود و در چنین دیدارهایی، ضربات شروع مجدد تعیین کننده هستند. در دقیقه 35 باستوس را تعویض کردم چون او باید در این بازی قربانی می‌‍شد. او یک کارت زرد داشت و مقابل رقیبی چون آتالانتا چنین چیزی خطرناک بود. پنالتی گرفته نشده برای آتالانتا را می‌پذیرم و گاسپرینی را درک می‌کنم. قبول دارم صحنه برخورد توپ به دست باستوس در محوطه جریمه ما پنالتی بود اما فراموش نکنید ماسیلو هم در نیمه اول باید اخراج می‌شد اما فقط کارت زرد گرفت.

1977

نظرات کاربران
فوتبال پاک
من که هیچ کدوم از این تیم ها رو نمیشناسم راستی یووه و میلان و اینتر کجان که اینا قهرمان میشن؟؟؟ عجب لیگ پر چالشی هستش سری آ
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۸:۵۶
پاسخ
15
5
صفری حسین
قهرمانی حق لاتزیو نبود
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۹:۱۶
پاسخ
11
3
سعید .عاشق فیروزه ای پوشان
عاشقتم لاتزیو. همه بهم میخندن که چرا بین این همه تیم دنیا طرفدار لاتزیو هستی من به عشق نستا از کودکی طرفدار لاتزیو شدم .ایول داری اینزاگی.با صداقت کامل میگه که پنالتی حریف درست یود منتهی داور نگرفت ماشالله به صداقت و شرافتت.
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۱:۵۶
پاسخ
9
53
MWTWN
منم عاشق واقعی میلانم فوتبال با میلان بهم معنی میده
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۸:۳۲
0
9
ROSSONERI
داداش..منم همش ایجده سالمه و تو دورانی طرفدار میلان بودم فقط که تیم تیم اوج ضعیفی بوده....کل همسنا و بزرگترام مسخرم میکردن و میکنن که چرا نه رونالدو نه مسی...نه بایرن نه سیتی و یونایتد....چرا میلان؟؟؟
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۸:۴۳
0
7
طرفدار تاتنهام
بهت حق میدم قبلا به منم میخندیدن
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۱:۲۰
1
15