اینفانتینو: فیفا بار دیگر احترام دنیا را جلب خواهد کرد

اینفانتینو: فیفا بار دیگر احترام دنیا را جلب خواهد کرد

4848
20:55
07 اسفند 1394
جیانی اینفانتینو با پشت سر گذاشتن شیخ سلمان به عنوان رئیس جدید فیفا انتخاب شد.

وبسایت رسمی برنامه نود - جیانی اینفانتینو با پشت سر گذاشتن شیخ سلمان به عنوان رئیس جدید فیفا انتخاب شد.

به گزارش وبسایت نود، جیانی اینفانتینو سوئیسی پس از پیروزی در دور دوم انتخابات ریاست فیفا به اعضای کنگره این سازمان گفت:" در این لحظه نمی توانم احساساتم را بیان کنم.

به شما گفتم که یک مسیر استثنایی را طی کردم که باعث شد با افراد فوق العاده ای که با فوتبال زندگی می کنند و نفس می کشند ملاقات کنم. افراد زیادی شایسته این هستند که ببیند فیفا مورد احترام همگان قرار دارد.

ما احترام و وجهه فیفا را باز خواهیم گرداند. همه افراد دنیا ما را به خاطر کاری که می کنیم تشویق خواهند کرد. همه به ما افتخار می کنند. می خواهم با شما کار کنم تا یک دوره جدید که در آن فوتبال بار دیگر مرکز توجه می شود را تثبیت کنیم.

باید اصلاحات ایجاد شده را پیاده کنیم اما همچنین نیاز داریم مورد احترام قرار بگیریم. احترامی که دنیا به فوتبال بدهکار است. باید بار دیگر روی این دنیای شگفت انگیز که فوتبال است تمرکز کنیم. من واقعا احساساتی شدم، بیایید با هم برای دست یافتن به این هدف کار کنیم.

می خواهم از همه اعضای فیفا و دیگر نامزدها تشکر کنم. رقابت خوبی داشتیم که نشانه بزرگی از دموکراسی است. می خواهم رئیس همه 209 فدراسیون عضو فیفا باشم. به تمام دنیا سفر کردم و می خواهم به این کار ادامه بدهم."

2031

نظرات کاربران
مهیار
کفاشیان بازنده ی کامل بود. نه شیخ سلمان رئیس شد که یرای ریاست afc شانسی داشته باشه، و نه به اینفانتینو رای داد تا با داشتن قدرت لابی تو مشکلاتی مثل مشکل عربستان، لابی کنیم.... برای احتمالاتی که برای قدرت گرفتن خودش میداد؛ با بی فکری فوتبال ایران رو باز هم به گوشخ رینگ برد...
۰۸ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۳:۵۰:۴۷
پاسخ
2
14
امیر
اولین کارش باید گرفتن میزبانی از قطر باشه
۰۸ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۱:۰۳:۵۸
پاسخ
1
32
حامد ساوه ای
خوب شد عرب نشد. اونم از نوع بحرینی
۰۸ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۰:۵۵:۴۱
پاسخ
1
32
alireza
خیلی خوشحالم که این عرب های دیکتاتور رای نیاوردن.... زنده باد دموکراسی
۰۸ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۰:۵۰:۵۳
پاسخ
1
30
ali
خداروشکر شیخ سلمان عرب نشد اگه میشد،معلوم نبود شاید سیاستو وارد فوتبال میکرد.
۰۸ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۰:۴۱:۴۳
پاسخ
1
38