بائو: هادی به دلیل فشارهای فوتبالی فوت کرد

بائو: هادی به دلیل فشارهای فوتبالی فوت کرد

12334
16:06
10 مهر 1394
وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن تیم‌های استقلال و پرسپولیس گفت: هادی همه مشکلاتش را درون خودش می‌ریخت و مطمئن هستم دلیل فوت او فشارهای فوتبالی بوده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن تیم‌های استقلال و پرسپولیس گفت: هادی همه مشکلاتش را درون خودش می‌ریخت و مطمئن هستم دلیل فوت او فشارهای فوتبالی بوده است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس ، میثم بائو در خصوص درگذشت هادی نوروزی کاپیتان فقید تیم فوتبال پرسپولیس گفت: من و هادی خارج از مسائل فوتبالی رابطه بسیار خوبی با هم داشتیم به طوری که هر روز با یکدیگر در ارتباط بودیم و از هر دری با هم صحبت می‌کردیم. او همیشه از فشاری که رویش بود گله می‌کرد و به من می‌گفت که گل بزنم یک داستان است، پاس گل بدهم یک داستان است، بازوبند کاپیتانی می‌بندم یک داستان دیگر است.

وی ادامه داد:‌من هم خیلی با هادی صحبت می‌کردم و به او می‌گفتم که اینقدر این فشارها را درون خودت نریز و داد بزن، دعوا کن و یا کاری بکن که خودت را تخلیه کنی. همیشه به هادی می‌گفتم اینقدر آرام نباش حتی دو ماه پیش قبل از اینکه به قائم‌شهر بروم یک شب شام میهمان خانه هادی بودم که به او گفتم که چقدر پیر شدی و هادی هم به من گفت فشار زیادی روی من است.

بازیکن اسبق تیم‌های پرسپولیس و استقلال اظهار داشت:‌ مگر یک آدم چقدر می‌تواند فشار تحمل کند؟ دست مردمی که از دیروز برای هادی سنگ تمام گذاشتند درد نکند اما چقدر خوب است تا وقتی ورزشکاران زنده هستند قدر آنها را بدانیم. یک ورزشکار از یک روستای کوچک در بابل آنقدر زحمت می‌کشد تا به تیمی مثل پرسپولیس می‌رسد اما یادم هست زمانی که خود من در پرسپولیس بودم وقتی هادی گل می‌زد هواداران کس دیگری را تشویق می‌کردند. او حتی وقتی پاس گل می‌داد هم دیگران را تشویق می‌کردند و واقعا فشار زیادی روی هادی در این سال‌ها بود.

بائو تصریح کرد: من از یکی از گزارشگران تلویزیونی گله دارم. اینقدر آقایان نگویند فوتبالیست‌ها پول میلیاردی می‌گیرند. باور کنید فوتبال فقط دنبال توپ دویدن نیست. کلی فشار، استرس و نامهربانی در فوتبال وجود دارد که خیلی راحت حقت را می‌خورند. همین هادی نوروزی نزدیک به یک میلیارد تومان از پرسپولیس طلب دارد اما مطمئن هستم سال گذشته 300 میلیون تومان هم از این تیم نگرفت. آن هم در حالی که 8 سال در این تیم بازی کرد.

وی تصریح کرد: خدا به پدر و مادرش صبر بدهد. باور کنید از دیروز تا حالا پدر هادی هم یک قطره اشک هم نریخته است. خود من یکی از صمیمی‌ترین دوستانم را از دست دادم. ما سال‌های زیادی بود که با هم بودیم و باید بگویم یک خوب از میان ما رفت.

بازیکن تیم فوتبال نساجی قائمشهر در پایان افزود: امیدوارم مسئولان خانواده‌اش را تنها نگذارند چرا که آنها نیاز به حمایت دارند. من مطمئن هستم دلیل فوت هادی به علت فشارهای فوتبالی بوده است. باور کنید او شب‌هایی بود که 3 ساعت بامن درددل می‌کرد که دلم به درد می‌آمد. امیدوارم تا وقتی ورزشکاران زنده هستند قدر آنها را بدانند.

 

 

کد/2020

نظرات کاربران
ارش
پول ملیاردی نمیگرند داداش من از راجع چیزی که مطئن نیستی زود قضاوت نکن ما 16 تا تیم تو لیگ داریم هر تیم فقط ترکیب 18 تاییش رو حساب کنیم میشه 288 تا بازیکن میشه به نظر تو همه این بازیکنا قراردادشون ملیاردیه بعد بازیکن چه گناهی داره تیم ها بهشون پیشنهاد میدن اوناهم پیشنهاد های بهترو قبول میکنن حالا با دلال یا بی دلال فوتبالیست شدن تو ایران خیلی سخته خیلی اینجا رو با اروپا مقایسه نکنید من مطئنم ااگه تیم ها خصوصی بودن هم باز عده ای راجع به قرارداد های بازیکنا حرف میزد خدا اقا هادی رو بیامرزه اولین بار بود برای یه ورزشکار اشک ریختم از سایت نود خواهش میکنم جلوی بعضی از شایعات وفرافکنی هارو بگیره تا مثل ورزشکار پرورش انداممون که کلی حرف وتهمت پشتش زدن نشه هادی زندست چون اخلاق داشت
۱۱ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۰۶:۳۶:۰۴
پاسخ
0
2
تاتا
درست هست که ما مردم هم جاهایی مقصر هستیم و علاقه بسیار زیاد به حاشیه داریم اما ورزشکاران ما هم خیلی جاها کم کاری می کنند از فوت هادی نوروزی متاثر هستم اما نمی شه که تقصیرات ورزشکاران و مسئولین نادیده گرفت اتفاقا بنظرم مردم کمترین تقصیر دارند. تو یه سیستم غلط فوتبال، بازیکن های بی تکنیک پول میلیاردی می گیرند و مسئولیتی در قبالش ندارند. وقتی سیستم غلط شده و همه چیز به دلالی و یکسری آدم سودجو گره می خوره، مردم چکاره اند؟!
۱۱ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۰۴:۰۰:۴۱
پاسخ
6
9
علییییییییییی
قبوا دارم حرفتو.هوادارا دق دادنش
۱۰ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۵۱:۰۵
پاسخ
8
31
اسماعیل
یعنی چ که پدرش براش اشک نریخت
۱۰ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۱۸:۴۷
پاسخ
7
15
علي
عديزم يني پدرش هنوز تو شوكه باورش نشده ك پسرش ديگه نيست...
۱۱ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۰۵:۰۸:۲۷
1
4