بابک اولادی: مهرداد از پرسپولیس شکایت نکرد

بابک اولادی: مهرداد از پرسپولیس شکایت نکرد

12079
12:41
04 اردیبهشت 1395
برادر مرحوم اولادی با بیان اینکه مهرداد علاقه عجیبی به پرسپولیس داشت، گفت: او به دلیل عشق به پیراهن قرمز، هرگز بابت مطالباتش از پرسپولیس شکایت نکرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - برادر مرحوم اولادی با بیان اینکه مهرداد علاقه عجیبی به پرسپولیس داشت، گفت: او به دلیل عشق به پیراهن قرمز، هرگز بابت مطالباتش از پرسپولیس شکایت نکرد. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از مهر، بابک اولادی با ابراز تشکر از حضور مسئولین فوتبال کشور در مراسم تشیع پیکر برادرش گفت: از تمامی مسئولین و بازیکنان که در مراسم تدفین برادرم به قائمشهر آمده تشکر می کنم. حضور آنها باعث دلگرمی خانواده ما شد.

بابک اولادی در پاسخ به این سوال که آیا مهرداد از پرسپولیس شکایت کرده بود یا خیر؟ گفت: برادرم آنقدر پرسپولیس را دوست داشت که دست به چنین کاری نزد و هرگز به دنبال این نبود که بخواهد از تیم مورد علاقه اش شکایت کند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: البته امروز با جناب کفاشیان و تاج صحبت کردم و از آنها خواستم با مسئولین پرسپولیس صحبت کرده تا مطالبات مهرداد را بدهند زیرا قرار است پس از گرفتن مطالبات او یک خانه جهت امور خیریه و یا یک درمانگاه به نام مهرداد بسازیم تا یاد و خاطره او در ذهن مردم قائمشهر همیشه زنده بماند.

برادر مرحوم اولادی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم سرپرست باشگاه پرسپولیس همکاری لازم را با ما انجام داده تا بتوانیم هرچه زودتر ساخت درمانگاه را آغاز کنیم.

 

2051

نظرات کاربران
کتایون
"برادرم انقدر پرسپولیس را دوست داشت" ولی پرسپولیسیها بدجوری تنهاش گذاشتن
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۳۵:۵۹
پاسخ
39
16
4 ششتقلال
باید امیدوار باشیم بلکه شما ششتقلالیها 4 جعلتونو تنها نذارین :) 4تقلال یا ششتقلال مسئله این است؟!!!!!
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۴۶:۴۸
5
30
فیروزجاه
یاد مهرداد گرامی :(
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۳۲:۵۱
پاسخ
1
54
یک اس اسی
شکایت علی دایی چی شددددددددددددددددد؟؟؟؟
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۳۰:۰۹
پاسخ
54
10
hamid reza
چکهای برگشتی اسطوره امارات (فرهاد مجیدی) چی شد؟؟؟؟؟ فرهاد مجیدی چهارتا چک برگشتی داره که هی عدد چهار نشون میده. منظورش اینه که چهارتا چک برگشتی من چی شد؟؟؟؟؟ دیگه از هفته پیش تا حالا روش نمیشه چهار نشون بده.
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۲۲:۵۶
2
15
شانسپولیس
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۵۲:۱۷
35
6
664444444444
روحش شادددددددددددددددددددددددددددد
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۹:۳۹
پاسخ
2
66
ز مثل زاید
شیشتقلالیا ضایع شدید ؟ :))
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۳:۴۷
پاسخ
8
75
حمید
حالت خوبه؟؟؟؟!!! الهم اشفع کل مریض
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۴۷:۲۷
21
7