بارانی: محرومیت من مقابل استقلال ناعادلانه است

بارانی: محرومیت من مقابل استقلال ناعادلانه است

2694
10:42
27 فروردین 1397
هافبک تیم فوتبال پیکان گفت:‌ اگر هم بخواهم برای فصل بعد تصمیمی بگیرم قطعاً با پدرم مشورت خواهم کرد، چون او فوتبالی است و صلاح من را می‌خواهد.

وبسایت رسمی برنامه نود - هافبک تیم فوتبال پیکان گفت:‌ اگر هم بخواهم برای فصل بعد تصمیمی بگیرم قطعاً با پدرم مشورت خواهم کرد، چون او فوتبالی است و صلاح من را می‌خواهد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، محمدصادق بارانی، در مورد اخراجش برابر استقلال خوزستان و از دست دادن بازی مقابل استقلال گفت: در صحنه‌ای که کارت زرد دوم را گرفتم، هیچ اتفاقی رخ نداد. من پایم را به سمت شیخ‌ویسی پرتاب کردم که توپ را بزنم، ولی کوچک‌ترین برخوردی با این او نداشتم و فیلم بازی هم این را نشان می‌دهد. داور اما به شکلی باورنکردنی به من اخطار داد تا کارت زرد دوم را بگیرم. این در حالی است که در آن لحظات فشار می‌آوردیم تا به گل برسیم، ولی داور به اشتباه تیم ما را 10 نفره کرد.

بارانی در پاسخ به این پرسش که باشگاه پیکان می‌تواند نسبت به کارت زرد دومی که او در دیدار مقابل استقلال خوزستان دریافت کرد، اعتراض کند، اظهار داشت: من بی‌جهت و ناعادلانه از بازی با استقلال محروم شدم. بعید هم می‌دانم اگر اعتراضی صورت بگیرد ترتیب اثر داده شود. اگر این اتفاق برای بازیکنان پرسپولیس و استقلال رخ می‌داد، طور دیگری روی آن مانور می‌کردند. متأسفم که با اشتباه داور نمی‌توانم در این بازی به میدان بروم.

هافبک تیم فوتبال پیکان در مورد اینکه آیا تیمش شانسی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا دارد یا خیر، اظهار داشت: کار ما سخت شده است، ولی ناامید نیستیم. باید از دو بازی بعدی شش امتیاز بگیریم و منتظر بازی‌های دیگر باشیم.

وی در مورد وضعیتش برای فصل آینده نیز خاطر نشان کرد: هنوز چیزی مشخص نیست و باشگاه هم با من صحبتی انجام نداده است. اگر هم بخواهم تصمیمی بگیرم قطعاً با پدرم مشورت خواهم کرد، چون او فوتبالی است و صلاح من را می‌خواهد. البته این را هم باید بگویم که پیکان خانه من است. من شش سال در پیکان زحمت کشیده‌ام و جایگاهم را در این تیم به سادگی به دست نیاوردم که ساده هم از دست بدهم.

 

2051

نظرات کاربران
دو ستاره تو آسیا حسرت خیلیا
آقا چرا حرف الکی می زنی؟ داور حسینی رو به اشتباه از دربی محروم کرد اعتراض کردیم هیچی نشد چون تو اساسنامه بخشش کارت زرد اصلا نیست. البته شما که اخراج شدی اخراج که اصلا هیچ جا بخشش نداره چه با کارت زرد دوم چه قرمز مستقیم
۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۱:۴۴
پاسخ
0
8
Abedi
بارانی هم یه استقلالی سفت و سخته که تکنیک خوبی داره اگه بتونه نظر شفرو جلب کنه میتونه خیلی خوب باشه من به شخصه دوست دارم قلی زاده جذب بشه در کنار داریوش و جباروف و قائدی تکنیکی ترین تیم ایران و بلکه آسیا رو تشکیل میدن
۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۵:۵۳
پاسخ
6
24
بابا
ان شالله ....
۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۵:۴۵
0
4
مهرداد
از چند کلمه ابتدایی نظر شما کاملا میشه درک کرد که چرا ایشون تو بازی استقلال نیستن
۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۱:۲۶
7
2
milad.GH
اشتباه داوری جزئی از فوتباله
۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۳:۴۲
پاسخ
5
14