بارسا هنوز با جذب دی لیخت فاصله دارد

بارسا هنوز با جذب دی لیخت فاصله دارد

2573
21:17
17 اردیبهشت 1398
علیرغم صحبت های عنوان شده، بارسلونا هنوز به جذی دی لیخت نزدیک نیست.

به گزارش وبسایت نود، ESPN مدعی شده است با وجود خوشبینی بارسلونا برای جذب دی لیخت پس از مذاکرات ماه گذشته، ولی این باشگاه هنوز فاصله نسبتاً زیادی با جذب این ستاره هلندی مستعد دارد.

ماه مارچ میلادی بارسلونا با رایولا مدیربرنامه دی لیخت مذاکره ای داشت و در گفتگوی بین دو طرف توافقاتی حاصل شد، اما حالا شرایط تغییر کرده است و مدیربرنامه این بازیکن می خواهد دوباره بارسلونا را پای میز مذاکره بنشاند. علاقه تیم های دیگر مثل بایرن مونیخ، یوونتوس و منچستریونایتد، در کنار درخشش دی لیخت در مسیر پیشروی آژاکس به مراحل پایانی لیگ قهرمانان، رایولا را مجاب کرده که بارسا را دوباره پای میز مذاکره بیاورد تا بگوید که توافق قبلی اکنون نمی تواند مستند باشد.

در این میان، بارسلونا اگرچه بسیار به جذب دی لیخت علاقه مند است ولی یک منبع نزدیک به باشگاه عنوان کرده است، این باشگاه قرار نیست برای خرید این بازیکن تمام خواسته های رایولا را عملی کند و برای پرداخت حقوق بازیکنانش، رویه مشخصی را دارد.

گفتنی است که بارسلونا و آژاکس برای انتقال دی لیخت با مبلغ 80 میلیون یورو به توافق ضمنی رسیده اند که این توافق شامل افزونه هایی نیز می شود.

1878

نظرات کاربران
دار مکافات
واقعا بارسلونا با این بازی ناامید کنندش جلوی لیورپول نشون داد که حسابی باید تو همه خطوط تقویت بشه مخصوصا تو خط دفاع.
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۱۳:۱۵
پاسخ
0
4
عشق فولاد خوزستان و آژاکس
ایشالله آژاکس با بارسا به فینال برسن
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۱:۵۵
پاسخ
15
5
محمد جواد
این رایولا کلا با بارسا مشکل داره و خیلی آدم دندون گرد و طماعی هست . اما مطمئنم فصل دیگه دی لیخت توی بارسات با توجه به سابقه خوبی که هلندی ها توی بارسا دارن و روابط خوب بین دو باشگاه ( توی شرایط فعلی ) .
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۳:۲۸
پاسخ
5
17
بارسلونا❤
این بازیکن رو می‌بینم یاد کاپیتان پویول میفتم ... خدایی بارسلونا بهترین تیم براشه
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۹:۴۰
پاسخ
7
17