بارسلونا از گازهای سوارز در امان نخواهد بود

بارسلونا از گازهای سوارز در امان نخواهد بود

1451
10:19
16 تیر 1393
سایت رسمی ویژه برنامه جام جهانی -اسطوره بلغار آبی‌واناری‌پوشان کاتالونیا به سران تیم پیشین خود بابت جذب مهاجم اروگوئه‌ای لیورپول هشدار داد.

سایت رسمی ویژه برنامه جام جهانی -اسطوره بلغار آبی‌واناری‌پوشان کاتالونیا به سران تیم پیشین خود بابت جذب مهاجم اروگوئه‌ای لیورپول هشدار داد.

به گزارش بیست چهارده، به نظر هریستو استویچکوف، لوئیس سوارز در صورت پیوستن به بارسلونا و به پایان رساندن مدت محرومیتش، مشکلاتی فراوانی خواهد داشت از جمله اینکه قربانی حرکات و تصمیمات متفاوت بازیکنان حریف، داوران و رسانه‌هایی خواهد شد که حالا نگاه دیگری به او دارند.

جنجال چندی پیش سوارز در دور آخر بازی‌های مرحله گروهی جام جهانی 2014 که طی آن و در بازی تیم‌های ملی ایتالیا و اروگوئه شانه جورجو کیه‌لینی، مدافع آتزوری را گاز گرفت سومین باری بود که او اقدام به گاز گرفتن یکی از بازیکنان حریف می‌کرد و به همین دلیل فیفا برای این بازیکن مجازات سنگین 9 جلسه محرومیت از همراهی تیم ملی اروگوئه و چهار ماه محرومیت از انجام تمام فعالیت‌های مرتبط با فوتبال را در نظر گرفت.

به نظر استویچکوف با در نظر گرفتن این اتفاقات به صلاح بارسلونا نیست که سوارز را به نیوکمپ بیاورد. اسطوره 48 ساله فوتبال بلغارستان که خود به داشتن خلق و خویی تند و پرخاشگری معروف بود، گفت: این گاز گرفتن‌های سوارز مشکل‌ساز خواهد شد به خصوص که او حالا و تا آخر عمرش در کانون توجه قرار خواهد داشت. قطعاً بازی در بارسلونا با توجه به کارهایی که انجام داده است، برای او دردسرساز خواهد شد.

استویچکوف افزود: تمام حریفان، داوران و رسانه‌ها از این به بعد زندگی را برای سوارز سخت خواهند کرد. او بعد از این باید در فضایی میان تحریک و توجه رسانه‌ها بازی کند که این باعث ایجاد یک تنش دائمی برای او می‌شود. بازیکنان حریف سعی خواهند کرد او را تحریک کنند تا بلکه یک حرکت خشن دیگر از این بازیکن سر بزند و اخراج شود. برای آنها هر روز که سوارز در زمین بازی نباشد تعطیلات است. برای سوارز سخت خواهد بود که چنین چیزی را تحمل کند. داوران هم دنبال آن نخواهند بود که دلیل عصبانیت سوارز را پیدا کنند بلکه بر اساس حرکتی که انجام می‌دهد جریمه‌اش می‌کنند.

هشدار استویچکوف نسبت به حضور سوارز در بارسلونا در شرایطی است که رسانه‌‌های اسپانیا از چندی پیش شروع به انتشار خبری در خصوص توافق سران بارسا و لیورپول برای انتقال مهاجم تیم ملی اروگوئه به نیوکمپ با قراردادی به ارزش 88 میلیون یورو کرده‌اند.

1140

نظرات کاربران
یک فوتبالدوست
فیفا خودش در یک مقابله به مثل تمام عیار سوارزو طوری گاز گرفته که دیگه فکر نمی کنم سوارز هوس گاز گرفتن به سرش بزنه. البته هریستو استویچکوف هم راس می گه ها. سوارز دیگه شده مثل "چوپان دروغگو".
۱۶ تیر ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۴۴:۳۹
پاسخ
2
0
Ramin
استاد چه جنگ روانی که مقابل آلمان اخراج شد سوارز مثل همین بلغاریه و اتو خود به خود تو بارسا درست میشه
۱۶ تیر ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۳۶:۰۶
پاسخ
1
3
معین
بارسلونا که مسی، سانچز و نیمارروداره دیگه سوارزرو میخواد چه کار؟!
۱۶ تیر ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۵۸:۴۷
پاسخ
10
4
amir
دقیقا منم داشتم به همبن فکر میکردم شک نکن په په کاری میکنه سوارز گازش بگیره و اخراج بشه په په استاد جنگ روانیه :D
۱۶ تیر ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۴۶:۴۸
پاسخ
0
8
Ramin
په په خودش حساب میاد دستش قبل بازی در میره
۱۶ تیر ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۴۴:۵۷
پاسخ
2
9
Mahyar
جالب میشه سوارز تو ال کلاسیکو په په رو گاز بگیره...په په با ماشین از روش رد میشه...خخخخخ
۱۶ تیر ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۰۴:۵۹
پاسخ
1
11