بارسلونا در آستانه جذب مدافع سویا

بارسلونا در آستانه جذب مدافع سویا

4298
13:31
26 اردیبهشت 1397
بارسلونا برای خرید مدافع فرانسوی سویا اقدام خواهد کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - بارسلونا برای خرید مدافع فرانسوی سویا اقدام خواهد کرد.

به گزارش وبسایت نود، باشگاه بارسلونا فارغ از اینکه مذاکرات تمدید قرارداد ساموئل اومتیتی به چه نتیجه ای خواهد رسید تصمیم گرفته در تابستان یک مدافع میانی جذب کند و کلمنت لنگلت، مدافع فرانسوی سویا در صدر لیست آن ها قرار دارد. 

بنا بر گزارش نشریه اسپورت و موندو دپورتیوو، بارسلونا پس از مصدومیت های پیاپی فرمالن و عملکرد ناامید کننده یری مینا تصمیم به تقویت خط دفاع خودش گرفته و در روزهای اخیر مذاکرات جدی با سویا و نمایندگان لنگلت ۲۲ ساله را آغاز کرده است. 

بند فسخ قرارداد ۳۰ میلیونی یورویی این بازیکن کار برای خریدش را آسان کرده و انتظار می رود بارسا به زودی این بند را فعال کند. 

۲۰۳۱

نظرات کاربران
Wien
چشم بازار رو در آوردید،البته من درست نمیشناسمش،ولی خریدای بارسا تو یکسال گذشته،بجز کوتینیو و دمبله(نسبتاخوب)بقیه ناامید کننده بودن،بارسا یا باید از پایه های خودش ستاره سازی کنه،یا بازیکنای تاپ و ستاره و شناخته شده رو بخره،و اِلا اینجور بازیکنا وقتی می آیند مثل هندوانه پاره نشده هستند،معلوم نیست با سبک و شیوه بارسا جور در بیان،بعضی اصلا در حد بازی کردن کنار مسی و در حد اون نیستن و دست و پای خودشونو گم میکنند،درست مثل آندره گومز.
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۷:۴۲
پاسخ
3
23
e
دی لیخت خیلی بهتره هم جوون تر هم ارزون تر تازه قابلیت های هجومی هم داره
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۰:۱۴
پاسخ
1
22