بارسلونا در جستجوی 60 میلیون یورو از فروش بازیکنان تا پایان ماه

بارسلونا در جستجوی 60 میلیون یورو از فروش بازیکنان تا پایان ماه

4472
22:19
21 خرداد 1398
بارسلونا نیاز دارد تا در هزینه های خود توازن ایجاد کند.

به گزارش وبسایت نود، بارسلونا درصدد آن است تا پایان ماه جاری میلادی، نزدیک به 60 میلیون یورو از طریق فروش بازیکنان خود بدست آورد تا هزینه هایش را به توازن برساند.

ESPN مدعی شده است که والورده در پی آن است تا در تابستان جاری سه یا چهار بازیکن جدید را به تیمش منتقل کند، اما سیاست ها و محدودیت های فعلی مالی باشگاه بارسلونا به شکلی است که این تیم ابتدا باید چند بازیکن خود را به فروش برساند تا بتواند بازیکنان جدیدی را جذب کند. به همین منظور باشگاه در پی آن است تا پایان ماه جاری میلادی (یعنی تقریباً 20 روز دیگر) حداقل 60 میلیون یورو از فروش بازیکنان درآمدزایی کند.

کوتینیو، راکیتیچ و اومتیتی سه ستاره ای هستند که بارسلونا در فکر فروش آنها است، اما در صورتی این کار را می کند که پیشنهاد مناسبی به دست شان برسد. در چنین شرایطی اولویت اصلی بارسلونا فروش برخی دیگر از بازیکنان است. آندره گومز بازیکنی است که احتمالاً اولین فروش تابستان 2019 بارسا خواهد بود. چند تیم در انگلیس خواهان جذب او هستند و بارسلونا از فروش او 30 میلیون یورو می خواهد.

همچنین طبق اعلام این رسانه، بارسلونا به فکر فروش سیلسن، دنیس سوارز، رافینیا و مالکوم است. اما باشگاه اسپانیایی در مورد این بازیکنان نیز راضی به فروش با قیمتی پایین نیست. به طور مثال آنها برای سیلسن هم خواهان 30 میلیون یورو هستند و امیدوارند تقریباً 40 میلیون یورویی که بابت خرید مالکوم پرداخت کردند را بازپس بگیرند.

1878

نظرات کاربران
کینگ مسی
با رفتنت والورده بارسایی هارو خوشحال کن بقیه چیزا پیشکش
۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۶:۵۱
پاسخ
8
39
لاماسیای فراموش شده
۲۵۰ میلیون نیمار رو با خرید کوتینیو و دمبله ی همیشه مصدوم ریختیم تو جوب آب!
۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۲:۵۴
پاسخ
4
40
عشقممم نیمار
تخدا کوتینیو بفروشید تا ب روزهای درخشانش برگرده :-P بارسلونا ..بازی کوتی رو‌خراب کرده ..چرا ؟؟ چون‌دربازی برزیل با هندوراس ..کوتبنیو ب اندازه کل فصلش در بارسلونا درخشید و‌نشون‌ داد هنوز یه ستاره درجه یکه:-P
۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۵:۲۸
پاسخ
31
9
Mshh
به نظر من کوتی باید بره ولی اومتیتی و راکیتیچ عاالین. اگه میشد دی بروین را بخرن بی نظیر بود.
۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۸:۴۸
پاسخ
42
24