بارسلونا و بررسی شرایط تمدید قرارداد با دروازه بان آلمانی

بارسلونا و بررسی شرایط تمدید قرارداد با دروازه بان آلمانی

2978
19:40
16 مهر 1398
بارسلونا قصد دارد با تراشتگن تمدید کند.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از مارکا، شاید ستاره شدن در تیمی که لیونل مسی مرد شماره یک آن است سخت باشد، اما مارک آندره تراشتگن توانسته این مهم را به انجام رساند و خود را به ستاره ای غیرقابل جایگزین در ترکیب بارسلونا تبدیل کرده است.

به همین خاطر، اکنون کاتالان ها قصد دارند قرارداد دروازه بان 27 ساله و آلمانی خود را تمدید کنند. بارسلونا که در سال 2014 تراشتگن را با قراردادی 5 ساله از بوروسیا مونشن‌گلادباخ به خدمت گرفت، در می 2017 قرارداد جدیدی با او به امضا رساند و تراشتگن را تا سال 2022 به این باشگاه وفادار ساخت. بارسلونا اکنون قصد دارد پاسخ نمایش های کم نقص تراشتگن در این ماه ها را با تمدید قرارداد بدهد.

تراشتگن که در سال 2016 و بعد از خروج کلودیو براوو خود را به ترکیب ثابت بارسلونا تحمیل کرده، یکشنبه شب و در جریان پیروزی 4-0 مقابل سویا دویستمین بازی خود را برای بارسا انجام داد. او در این 200 بازی 84 کلین شیت داشته و 526 مهار توپ به نام خود ثبت کرده است.

تراشتگن خود در سخنانی عنوان کرده بود که در حال سپری کردن بهترین روزهای دوران بازی خود است و از حضور در بارسلونا احساس راحتی می‌کند. با اعلام یواخیم لو، تراشتگن چهارشنبه شب و در دیدار مقابل آرژانتین درون دروازه تیم ملی آلمان خواهد ایستاد.

7712

نظرات کاربران
FCB
خدا کمکش کنه
۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۰:۴۲
پاسخ
1
33
TT فراتر از باشگاه ✔
حتما بازیو می بینم :)
۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۲:۱۶
پاسخ
4
38
استاد والورده(مغز متفکر)
خداوکیل حیفه باید نگهش دارن نمیدونم نویر لایی خور چی داره
۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۹:۰۶
پاسخ
18
36