بارسلونا ۲ - ۰ ویارئال؛ صدرنشینی با شکست زیردریایی‌ها

بارسلونا ۲ - ۰ ویارئال؛ صدرنشینی با شکست زیردریایی‌ها

1669
22:44
11 آذر 1397
شاگردان والورده توانستند به پیروزی خانگی مقابل ویارئال دست یابند.

به گزارش وبسایت نود، تیم های بارسلونا و ویارئال از هفته چهاردهم لالیگا در ساعت ۲۱ به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با دو گل به سود بارسلونا میزبان تمام شد. بارسا با این نتیجه ۲۸ امتیازی شد و بالاتر از سویا در صدر قرار گرفت. 

ویارئال در دقیقه ۱۳ بازی روی تعلل لنگلت و تراشتگن می توانست گلزنی کند اما ضربه بازیکن این تیم به تیر دروازه برخورد کرد. تیم بارسا در دقیقه ۳۶ موفق شد به گل برسد. کرنر ارسالی دمبله دور شد اما سانتر این بازیکن در برگشت به پیکه رسید و او با ضربه سر توانست گلزنی کند. مسی تنها لحظاتی بعد روی پاس آلبا می توانست گلزنی کند اما دروازه بان ویارئال به خوبی توپ را دور کرد. 

در دقیقه ۴۷ ضربه کرنر به مسی پاس داده شد و سانتر زیبای این بازیکن به ویدال رسید اما دروازه بان حریف با یک عکس العمل تماشایی دروازه تیمش را نجات داد. مسی سرانجام در دقیقه ۸۸ بازی موفق شد تاثیر خودش را بگذارد تا بارسا به گل دوم برسد. پاس در عمق زیبای مسی به کارلس آلنا رسید و این بازیکن توانست با یک ضربه زیبا دروازه را باز کند. 

۲۰۳۱

نظرات کاربران
عشقممم نیمار
حالا مسی یه پاس گل داده..فردا رسانه ها میکن..مسی فرازمینی.. جادوگر و‌ازاین لقب های عجیب و‌تبلیغی:-P وقتی توپ طلا فردا در دستان‌ مودریچ‌میبینم ..بیش تر بهم‌میچسبه ..چرا ؟؟ چون وقتی این همه‌تبلیغ رو‌مسی و رونالدو‌میبینم ک راحت این دو رو با تبلیغات ..بزرگ‌کردن .. بردن توپ طلا توسط مودریچ ..از عسل هم‌برام شیرین تره..:-) در ضمن..در این بازی دیدم ک‌مسی شدع رونالدو‌ رئال مادرید.. بسیار تک رو و ب هیچکی پاس نمیده یا کمک پاس میده:-P با تک رویی مسی .. بارسلونا ..هیچوقت نمیتون قهرمان اروپا شه و‌بارسلونای زمان مصدومیت مسی.. قشنگ تر و هماهنگ تر از بارسای با مسی بازی میکرد:-P
۱۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۷:۰۵
پاسخ
54
4
بارسلونا❤
اتفاقا چون مسی این پاس رو داد ، رسانه‌ها زیاد روش مانور نمیدن یا اصلا شاید چیزی نگن چون تقریبا این پاسها‌ی فوق‌العاده برای مسی عادی شده اونم خیلی وقت پیش :))) اونوقع که هنوز سیبیلهای عشقت نیمار سبز نشده بود ، مسی از این پاسها می‌داد :)))
۱۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۷:۵۱
3
52
بارسلونا مهد تیکیتاکا بزرگان تاریخ سه گانه دوگانه توپ طلا کفش طلا
رفتیم خونه همیشگی صدر جدول چه دورهمی چیپ و بی معنی ای باشه توپ طلا بدون مسی کینگ حتی گریزمن و رونالدو و امباپه هم حقشون خرده شد چه برسه به مسی..
۱۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۱:۱۸
پاسخ
2
31
لاماسیای فراموش شده
اگه کسی قرار باشه آینده ی فوتبال اسپانیا باشه اون آلنیاست نه ایسکو و آسنسیو.گذشته ی طلایی فوتبال اسپانیا از لاماسیا و بارسلونا بود و آیندش هم از لامسیا و بارسلونا خواهد بود.
۱۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۰:۴۳
پاسخ
3
27
حمید مسی
لرد اعظم والورده؛چی بر سر بارسای دوست داشتنی اوردی؟بارسا را نابود کردی.من همون فصل قبل گفتم این لرد اعظم ویروس بارساست هیچ تاکتیکی نداره و نباید یک دقیقه هم بهش امان داد جلوی ضرر را هروقت بگیری منفعته.شک نکنید بارسا به اولین تیم قدرتمندی که در لیگ قهرمانان بخوره حذفه.کی این را سرمربی بارسا کرد؟لرد بارتومئو بارسا را نابود کرد با خریدای افتضاحش کوتینیو،ویدال و بدترینش لرد اعظم والورده.چقدر میگفتم کوتینیو آنچنان هم بازیکن خوبی نیست.چرا باید لرد راکیتیچ همش بازی کنه؟اصلن چه چیزی به بارسا اضافه کرده؟اونوقت طرفدارای کودک بارسا میگفتن حمید مسی اینقدر انتقاد نکن.من 15 ساله بازی های بارسا را میبینم این تیم از تیم تاتا مارتینو هم بدتر بازی میکنه.صد رحمت به اون تیم.فقط برید به تکالیفتون برسین
۱۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۶:۲۷
پاسخ
27
10