بارسلونا ۲ - ۱ ویارئال؛ پیروزی در شب مصدومیت دوباره مسی

بارسلونا ۲ - ۱ ویارئال؛ پیروزی در شب مصدومیت دوباره مسی

4114
00:14
03 مهر 1398
آبی و اناری پوشان به یک پیروزی نفس گیر خانگی دست یافتند.

به گزارش وبسایت نود، تیم های بارسلونا و ویارئال از هفته ششم لالیگا در ساعت ۲۲:۱۵ به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه ۲-۱ به سود بارسا پیروز شد. بارسا با این پیروزی ۱۰ امتیازی شد.

بارسا در حالی بازی را آغاز کرد که دی یونگ روی نیمکت نشسته بود اما مسی برای اولین بار در این فصل در ترکیب ابتدایی حضور داشت. گریزمن در دقیقه ۶ بازی روی کرنر ارسالی مسی موفق شد با ضربه سر گلزنی کند. بارسا در دقیقه ۱۵ با شوت زیبای آرتور موفق شد به گل دوم خودش هم دست یابد.

ویارئال در آخرین دقیقه نیمه اول با ضربه زیبای کازورلا توانست به گل برسد تا اختلاف کمتر شود. مسی که در جریان نیمه اول احساس ناراحتی می کرد و تحت مداوا قرار گرفته بود بین دو نیمه جای خودش را به دمبله داد.

در مهمترین اتفاق نیمه دوم داور در دقیقه ۸۳ پس از سرنگونی فاتی تصمیم گرفت خطای پنالتی به سود بارسا اعلام کند اما پس از مشورت با دستیارانش نظر خودش را تغییر داد.

۲۰۳۱

نظرات کاربران
Mahdi jr cr7
بازیکن اینده دار ینی رودریگو گوئس و کوبو و اودگارد .
۰۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۵:۴۷
پاسخ
1
0
TT فراتر از باشگاه ✔
سلطان بی احساس والورده
۰۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۰۶:۱۶
پاسخ
5
21
تاج .. بارسا
ما تاجی بارساییا فقط مصدومیت مسی رو کم داشتیم
۰۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۱۲:۱۵
پاسخ
43
33
یک قدم جلو
مسی تا نیم فصل بازی نکنه، ببینید این بارسا نتیجه میگیره یا نه. یکجورایی وجودش واسه زمین فوتبال و بازیکنان سنگینه. اگه نیمه دوم بخاطر مصدومیت که کلکش بود، فکر میکرد بارسا دوباره میبازه، بگه دیدید من تعویض شدم، نبودم باختین. ولی نمیدونست با تعویض شدن او بارسا تونست به پیروزی دست پیدا کنه، حالا یک سانتم کرده که با زرنگی گریزمن توپ گل شده
۰۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۰۶:۳۲
پاسخ
112
18
علی
خخخ...آقا یه بازیکن حرفه ای همچین عملی انجام نمیده
۰۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۱۳:۰۸
3
21
Wien
نخیر بدشانسی دست از سر بارسا و مسی ورنمیداره،تا میاد گرم بشه،مصدوم میشه،اصلا بارسا سرحال نیست،انصافا باید یه هوای تازه یا شوک بوجود بیاد که آنهم با تعویض مربی امکان داره،تنها شانس والورده اینستکه،مسی دوباره موتورش روشن بشه و این فصل را بتونه روی نیمکت بمونه،هر چند مسی از جذب نشدن نیمار شاکیه و تا حالا مثل همیشه نبوده و آدم حس میکنه آنچنان شوق بازی نداره.
۰۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۳۴:۰۰
پاسخ
8
58
کُرد وطن
خدا لعنتت کنه والورده بارسا رو به چه روزی انداختی. به زور ویارئال رو بردیم
۰۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۶:۲۱
پاسخ
15
65
فقط یوونتوس
چ بازیکنیه این فاتی فوق العادس امیدوارم ملیت پرتغالو بگیره فاتی آدمو یاد قصه مسی ترسو و رونالدینیو میندازه---مسی ترسو تو این بازی چ کار کرد حتما خسته بود
۰۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۵:۱۷
پاسخ
107
16
کلهر
خخخ همشهری کرد وطن دم خدات گرم. ینی بیاد نظرتو بخونه میره بغل دست عشقم نیمار تو افق خخخخ
۰۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۴:۱۳:۴۳
2
17
کُرد وطن
شما که تیم مورد علاقت یوونتوس هست که بازیش همزمان با بارسا بود، چرا بازی تیم مورد علاقت رو ول کردی اومدی بازی بارسا رو ببینی اخه :)))) ادمین بچاپ لطفا
۰۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۱۱:۲۴
15
91